Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta letos 100% :) nejlépe v červenci, jenom nevím jestli bude možnej ten krásnej termín :) ale uvidíme až najdeme to místo :) ... mojí je "teprve" 70, ale nějak zdravíčko už není to pravé ořechové, i proto bych rok čekat nechtěla, protože člověk nikdy neví.. :( a jí tam prostě mít musím :)
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 to máte co dělat si zamluvit červenec :-) držím palce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta no bude to sranda asi:-) uvidime:-)
Odpovědět
no ty mince vyjdou asi na 15 Kc jedna + nejaky sacek na zabaleni. Takze mi to neprijde tak moc. No uvidime jeste jakou nam udelaji kalkulaci. Chtela jsem se jen podelit, kdyby toho nekoho zaujmulo :-) Co se tyka tech rekvizit, juknu teda na fleru a kdyz tak neco vyrobim, ale jsem dost nesika, tak jsem myslela ze se to da nekde sehnat :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
28.červenec:)
Odpovědět
Profilova fotka
@bonbarka nemyslím, že to budete mít tak drahé :) jenom jsem nevěděla jak to popsat pořádně a vím že tolik to stojí v těch automatech právě :) jinak opravdu dobrej nápad, mě se líbí :) ... kdybych ty "držtičky" někde potkala pošlu ti to do IP kdyžtak :)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta tak zatím to vypadá, že by mohl být obřad v ÚL na Větruši, to se líbí mužíčkovi :) psala jsem paní na matriku ohledně volných možných termínů a jsem zvědavá na odpověď, chtěl by 7.7. nebo 27.7. ale ani jeden nemají na stránkách města, na Větruši tam mají vypsanej 14.7. tak snad tam bude ještě volno, prý to jsou spojený tři 7, tak by to taky šlo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 to byste měli týden po nás :-) my to zas máme 7 a 7 je 14 ( 7.7.ve 14h) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my mame termin 14.7. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jj a týden po tom, co jsme to plánovali předtím :) uvidím co mi napíše paní z matriky, na Větruši jsou po domluvě ochotný pořádat svatby i v iný dny, tak třeba tahle matrika bude taky vstřícná :) necháme se překvapit :) budu informovat jak se to bude vyvíjet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misa1982 třeba se budeme opičit po vás hihi :)
Odpovědět
Připojuji se k červencovým nevěstám :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@claire90 držím pěsti :-) @lena_rose ahoj,kdy a kde bude svatba?co už máte?
Odpovědět
Ahoj :-) Zatím mám ženicha :-) a šaty a snad i termín, jen ještě jednáme o cenách :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem chtela toto datum protoze mam narozeniny v ten den mi bude 30 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lena_rose hi takže první nejdůležitější věc se může odškrtnout :)
Odpovědět
Profilova fotka
@misa1982 to se bude manželovi krásně pamatovat výročí :) tedy snad se nikdy nestane že zapomene na oboje zároveň :) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Takže doufám, že poslední, definitvní změna všeho :-D mám předběžně rezervovaný termín 28.7.2012 v Selském dvoře v Braňanech :) úžasný na fotkách, skvělý reference na ně mám i od kolegyňky a skoro tety, takže se těším na příští týden na schůzku s paní provozní :)
Odpovědět
@stastnanevesta no to je taku docela dost, omlouvam se za mensi pauzu.....nejak jsem nestihala :)
Odpovědět
Holky moje, me uz z toho zacina lehce hrabat...jsem netusila, ze zaridit kolace je takova fuska...
Odpovědět
Profilova fotka
@heyrup Také už mi z toho všeho svatebního občas trochu hrabe, ale to asi většině lidí tady :-) Ze svatebních "koláčků" jsem nemohla na veletrhu. U nás jsou koláčky zmenšeniny klasických koláčů (na obrázku), ale na veletrhu všude měli takové zvláštní buchty. Chvíli mi trvalo, než mi došlo, že tak asi vypadají svatební "koláčky" na Moravě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím holky, připojuji se k vám, svatbu máme plánovou taky a zajištěnou na 21.07. a to je zatím jediný co máme :-D ale jo vlastně ještě máme booknutýho fotografa, ale jinak všechno ladíme... chci dělat sama oznamka, text i barva i písmo by bylo jen chybí ten vhodný strukturovaný papír :-S , jak jste s přípravami natom vy ? :-)
Odpovědět
@eliska_z No každopádně musím teda říct, že ty vaše vypadají podstatně líp :-) Ale ani ty naše buchty nejsou úplně špatný, já doufám, že nám je upeče ženichova babička, peče senzační. Ale asi bych si dala radši ty tvoje makový.. :-D A je ještě něco jinak Čechy vs. Morava? Já jsem zatím narazila na rozdíly mezi jižní a severní Moravou (když jsem se přestěhovala) v kytkách pro maminky, děkovacích dortech a tak. Obecně musím říct, že na severu jsme větší škrti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@eliska_z já jsem si vždycky představovala tak jako jsi sem dala ten obrázek, kdežto přítel na Vysočině zase zná takové malé jak náprstek :-) @pauline82 ahoj, my máme skoro vše podsatné a dolaďujeme detaily,takže docela dobrý :-) akorát nevím kytky,ale na to je celkem čas
Odpovědět
Profilova fotka
@lck79 My ze severních Čech jsme asi také pěkní škrblíci :-) Koláčky velké max. jako padesátikoruna, žádné dorty pro rodiče nebo výslužkové krabice se sladkostmi pro svatebčany... @pauline82 Také máme svatbu v tomhle termínu. Zatím máme místo obřadu, předběžně zamluvené místo pro odpolední/večerní pařbu a maso na grilovačku, kompletní oblečení pro ženicha, boty a pár drobností pro mě a domluvenou kamarádku fotografku. Pak máme slíbené historické auto a pomoc dvou kamarádů s obsluhou lidí (hlavně rozlévání pití, doplňování jídla a průběžné mytí nádobí).
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky vy jste vzorový :-D Já vlastně ani tak dlouho o svatbě nevím, jelikož mě přítel požádal na Silvestra a tak se snažím postupně všechno ladit. , příští týden se jedu dívat na šaty. Nato se těším asi nejvíc! Ale začínám tušit, že to s těmi přípravami nebude tak jednoduchý ...
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jééé tak skoro všechno, tak to Ti docela závidím :-) , snad to brzy taky doženu nooo a jaký budeš mít šatečky a barvu svatby -věřím, že kytičky už bude jenom brnkačka...
Odpovědět
Profilova fotka
@eliska_z tak to je Eli taky hodně slušný, jsem docela pozadu , co se tak dívám :-) Já se na šaty jedu dívat příští neděli, nějakou představu už ale mám. Ženicha potom doladím k tomu mému.
Odpovědět
Profilova fotka
@pauline82 http://www.beremese.cz/fotoblog/stast... tady máš moje šatičky, barva bude bordó/bílá, obřad v zámecké zahradě v Lysicích :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pauline82 Neboj, nejsi pozadu, tohle přece není soutěž :-) Mně se to trochu hnulo až teď v posledním týdnu, ale když si představím, co všechno bude ještě potřeba (prstýnky, oznámení, kytky, koláčky, moje šaty...), tak vlastně nic moc nemám.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?