Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 taky to máme tak :-) z jaké církve ho máte?my si teď vybíráme texty,co se budou číst na obřadu :-) ZA TÝDEN BUDOU HOTOVÁ OZNÁMENÍ!!!
Odpovědět
@claire90 Jeee tak to jsme na tom vyskove i velikostne stejne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@heyrup to je super :) jak je vysoký přítel? :) u nás to bude díky našemu výškovýmu rozdílu docela i komický, má o nějakých 35cm víc jak já, tak to ani podpatky nespravěj :) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 my budeme taky ubytovávat hosty v hotelu,kde pak bude i oslava :-) zatím máme rezervovaný celý hotel (mají 27pokojů,my budeme potřebovat 22). domlouvat přesněji i na jídelníčku se budeme příští týden :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta tenhle ma myslim 22 a my potrebujeme jenom 12,tak to uz by se nevyplatilo,ale uvidime,my ten pristi tyden jedeme zjistit teprve presne podminky:-) ale ja mam vzdycky na vsechno casu dost:-D jenom se satama jsem radeji uz zacala:-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 my už máme podstatné věci zařízené,teď se domluvil hotel v Dětenicích na seznámení rodičů v březnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta nasi se asi budou seznamovat den pred svatbou:-D jinac s panem fararem a na matrice se bude zarizovat taky az zacatkem unora,tak snad se vyridi co je potreba a pak zase chvili klid:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 my budeme matriku řešit až v červnu a s panem farářem se scházíme průběžně :-) my to setkání našich spojíme s oslavou Jirkových 30 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta ono by to stačilo, ale chci mít to papírování z krku, od dubna by měl být už byt v Německu, tak pak se budu stěhovat a bude to všechno složitější na zařizování :) Davča s farářem mluvil zatím jenom přes tel. a mejla, 6.2. by měl za ním jet domluvit se co a jak, vzít papíry na matrice a pak koncem toho tejdne bych si vzala dovču a eli bysme to odevzdat, plus představit panu faráři i nevěstu :-D prý mu rovnou říkal, že nejsem křtěná a jestli bude muset být nějaká ta manželská příprava a prý nebudeme muset chodit, tak jsem na to zvědavá :-D :) ... Davčovo mamka bydlí taky v Německu právě, tak je to komplikovaný všechno, ale mohl by jí dovézt třeba v březnu a měli bysme je seznámit taky, to je pravda :-D uvidíme :)
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 aha tak to jo a to se budeš stěhovat do Německa?my taky na žádnou přípravu chodit nebudeme,potkáváme se jen aby nás poznal a měl na obřadu co vyprávět :-) z jaké církve to máte?jsem zvědavá,jak dopadnete s tím seznámením,já myslela,že jeho mamku znáš :-) jak jste spolu dlouho vlastně?
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jj, ačkoli trochu nerada, kvůli rodině, tak půdu za ním, má tam poměrně slušnou práci, tak to bude nelepší řešení, on do Čech zpátky ani moc nechce... pokud se zase něco nezmění, tak to bude od evangelíků :) prý po telefonu docela sympaťák, tak jsem na to zvědavá :) ... jinač já jeho mamku znám, jenom rodiče navzájem se neznají :) z jeho rodiny musím poznat už jenom bráchu :) jinak mamka i ségra s dětma jsou v pohodě, prý jsem udělala dobrý dojem, všichni mě hned přijali a to se údajně s žádnou předchozí přítulkyní nestalo :-D jeho neteřinka mě pořád pozdravuje, což mi dělá ohromnou radost :) ... jinak známe se přesně 5měsíců a 1týden :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 já bych se teda stěhovat nechtěla,ale uvidíš no. nejspíš bych šla do Irska. No vidíš,ten náš je čs.církev husitská :-) naši rodiče se navzájem neznají taky,táta sice jeho rodiče viděll,ael jen krátce. Jirka taky žádnou předchozí přítelkyni domů nepřivedl. 5měsíců a týden jste spolu jo? my dva roky a 17dní :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@stastnanevesta nu taky se mi moc nechce, vždycky jsem říkala, že od maminky nikdy nepůjdu, ale ještě chvíli předtím než jsme se poznali jsem taky říkala, že se nikdy nevdám :) pak jsem chytla kytku na kámoščině svatbě a už to jelo :-D bude mi hodně smutno, budeme muset často jezdit sem na návštěvy a věčně budu na skypu a pořád bulet, ale to si nevyberu, teď trénuju bulení s ním :) Davča se právě do Čech už nechce vracet s tím jak to tu teď je, prý kdyby se zadařilo do budoucna, tak by chtěl do Kanady, uííí maminka bude ještě dál, ale uvidíme jak to bude v budoucnu :) ... jj, bereme to hopem, ale fakt mě mrzí ta babička, nu neudělám nic, je to už hold stará paní.. ale aspoň vím předem, že budu celej den bulet a všechny na to připravím :-D ... pak na obřadu bude místo mě medvídek panda :-D
Odpovědět
@claire90 buď v klidu. Já jsem taky hodně fixovana na rodiče a už 5let žiji 300km od nich. Pořád mi chybí, ale člověk si zvykne. Musíš si najít jiné zájmy. Hodně času trávím s přítelem a v práci, takže se člověku pak už ani moc nestýská. V dnešní době jim stejně můžeš zavolat kdy chceš, tak není co řešit
Odpovědět
dneska jsem si zamluvila i fotografa. Jsem ráda, že už mám něco vyřešeno, protože by mě nenapadlo, že 7.7 je tak žádaný termín. Musím říct, že některé firmy už mají celkem obsazeno. Byli jsme i na matrice a tam je na tento den hlášeno už 5 svateb. Ještě, že termín jsme si na matrice zamluvili už v červenci a tak máme i hodinu, kterou jsme chtěli. Jak jste na tom vy? Nějaké komplikace?
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 já kytku nikdy nechytla, kámošky ji neházely a já taky nebudu. Já taky říkám,že kdybych měla možnost,tak se odstěhuju a nkdo mě tu neuvidí,ale uviíme,jak to dopadne. My se zasnoubili po 4měsícíchněkdo mohl říct,že jsme to uspěchali,ale žádné šablony na to nejsou. @handulilinka já už žiju 6let 200km od našich a zvykla jsem si a jsem ráda,že si žijeme vlastní život. Jojo, 7.7 je hodně žádaný termín,, jsem ráda,že máme většinu zařízenou. Vy jste si termín na matrice zamluvili rok dopředu? my nakonec matriku vůbec nepotřebovali, máme datum,co jsme chtěli a hodinu úplně ideální :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka no umět aspoň jazyk, tak se tam budu snažit nějak zabavit, prý mě Davča přihlásí do kurzu abych se rychlejc naučila mluvit pořádně, mám jenom základy ze školy :) až budu pořádně sprechtit, tak teprve budu moct jít do práce, tak jsem na to zvědavá :) jinač s komplikacema, teď jsem oznámila drahýmu, že babička oznámila svojí nepřítomnost na naší svatbě a padlo slovo o "rušení svatby", což teda á bych kvůli tomu nedělala, ale David chce teda všechno měnit, jenom kvůli mě, abych tam babičku mohla mít, což mi připadá dost nefér, když Kynžvart je jeho oblíbený místo, těšil se tam, stejně jako jeho mamka a najednou by se to mělo všechno stěhovat do Teplic nebo blízkýho okolí... :(
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta taky se házet nechytám, ségra má na vdavky času dost a strejda když bude chtít, tak si to zařídí sám, takže ani jeho přítelkyně chytat nebude a tak bych ji házela do prázdna :) Petruška to chtěla, měla to okoukaný asi z filmů :-D chytaly jsme celkem 4, ségra stála bokem aby se neřeklo, další dvě byly předem, vyskočily si i aby ji chytly a stejně je ta kytka přelítla mě rovnou do náruče, taky jsme moc chytat nechtěla :-D ale asi osud :)
Odpovědět
@claire90 neboj německy se naučíš rychle,jen si to procvičíš a pak to půjde samo. taky nás mrzí, že naše prarodiče se nebudou účastnit, ale jsou na tom už dost špatně po zdravotní stránce. Já myslím,že jim to vadit ani nebude, už mají rádi svůj klid. Podstatné je, že ví, že jsme šťastní a pokud se tvoji babičce nechce nikam jet/aspoň tak jsem to pochopila/, tak ví proč.
Odpovědět
@stastnanevesta v červenci mě přítel požádal na dovolené o ruku, pak jsme jeli na vysočinu vyzvednout pejska a tak jsme tam rovnou zašli si to pojistit. byli jsme tam teď v lednu a už tam bylo dalších 5 svateb. Tak jsem byla ráda, že jsme to vykoumali tak dopředu. Chci mít totiž oběd po 12 hodině(tak je to v naší rodině zvykem) a bez kvalitního oběda to není ono
Odpovědět
@claire90 tak tohle jsem ještě neřešila, ale asi chytání vynechám, ale třeba změním názor
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka tak to jo,na naší matrice vypsali termín až v lednu,ale my ji nakonec nepotřebovali
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka nechce no, ale mohla mi to říct rovnou na férovku, hned bych to obulela, ale rovnou by se to buď přizpůsobilo a nebo teda bysme se dohodli, co chce do výslužky, aby si pochutnala, vím že dorty moc nemusí, tak by se udělala nějaká spešl jenom pro ní a prostě by se s tím rovnou počítalo, ale nemůže to jen tak mezi řečí říct týden před prvním domlouváním a rezervacema, to mě asi mrzí nejvíc, přitom o tom mluvíme minimálně od listopadu a všichni s tím od tý doby počítají, ale člověk neudělá nic :( ještě to nějak zpytlíkujeme, sice nevím jak, ale nechci kazit miláčkovi svatbu, přeci jenom ve skoro 40 je to jeho první a doufám že i poslední, tak ať si to užije se vší parádou, já budu bulet s babičkou i bez ní :( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka tak chytat už budeš jenom aby to novomanželům na dalších svatbách nepřineslo smůlu :P podle pověry totiž hozenou kytici může chytnout i zadaná žena, případně i muž, jelikož pokud by dopadla na zem, přineslo by to smůlu, ale přehodit štafetu na někoho dalšího můžeš :P :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky ty saty si nechci kupovat jen se mi libi....a asi pujdu po salonech nekdy v unoru tak sem pak hodim fotky....dneska jdeme na matriku zaplatit zalohu a domluvit hodinu taky chci obrad kolem jedne a druhe odpoledne a kytici asi hazet taky nebudu necham si ji ususit jak koukam tak jsem asi jednina ktera nema jeste skoro nic zarizene ale sice jsem na materske ale pri ni pracuju brigadne a mame doma prvnacka tak moc casu neni ale rikam si postupne se to nejak zvladne:-) a my budeme mit malou svatbu asi neco pres 20lidi vetsinou jenom rodina a par hodne dobrych kamaradu!
Odpovědět
Profilova fotka
@misa1982 hihi už budete mít zařízenou matriku a to je základ :) pak místo pro hostinu a je klid celkem :) :-D aspoň tak si to maluju já :-D u nás se tohle bude teprve řešit, čas by sice byl, ale nemám se jak dostat na potřebná místa a drahý tu je jednou za měsíc, tak snad se to konečně začne hýbat za pár dní a bude tohle taky vyřízené :) ... s počtem lidí jsme na tom na stejno :)
Odpovědět
Profilova fotka
@misa1982 matrika je nejdůležitější, odpolední obřad je nejlepší,vše v klidu. My měli hodně času si vše promyslet,proto to šlo vše tak rychle a bez problémů :-) 20lidí?to by byla jen přítelova rodina ;-)
Odpovědět
@claire90 nastavajici manzel ma temer 190 cm takze taky vypadame docela funny :-) ale neco spravi podpatky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@heyrup tak to jsou na tom kluci taky docela podobně :) podpatky to jo, ale u mě to asi nebude víc jak 7cm, nerada bych se přizabila před obřadem :))
Odpovědět
@stastnanevesta Ahojky, z rimskokatolicke :-) My zadne texty vybirat nebudeme, kazani a vsechno k tomu si prichysta on, urcite si poradi, ma urcite poradnou praxi :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?