Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
@kesi01 tak to jsem fakt zvědavá, jak se chceš vejít do 20 tiíc. já sice nejsem náročná, ale počítám to tak kolem 60000-pokud ti to vyjde, tak hoď tipy, ráda bych ušetřila na dovolenou
Odpovědět
Profilova fotka
valerie27 my máme taky svatbu 14.7. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já byla včera v prvním saloně a po vyzkoušení strašně moc šatů sem vybrala 3. poku´d se Vám bude chtít koukněte dso fotoblogu a vyjádřete se mi jaké se vám líbí na mě :-), ještě pujdu do dalších ale tady je výhoda, že jsou na zakázku a lěvné :-) Jinak už se mi to začíná rozbíhat, máme fotografa, místo obředu, dneska jdeme na místo hostiny tak uvidím.Začínám se těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka uplne jednoduse v rijnu jsme delali oslavu pro 35 lidi a s pitim a jidlem sme se vesli do 5500 tisice a to jsme jeste hromadu jidla davali lidem domu vse si delame sami pritel je kuchar a chi to jen jako oslavu pro rodinu a vecer pro par kamaradu ,pocitam ze ted piti bude mnohem vice boty prstynky uz mame ja uz jen saty a pak uz jen jidlo a piti budem to met na zahrade hospoda me nelaka za neprizne pocasi ve skolni jidelne je to trebe nepochopitelne ,ale nebudu vyhazovat prachy za zbytecnosti jako je vyzdoba atd,....
Odpovědět
@kesi01 jestli se muzu pridat, ja jen, ze svatba je jednou za zivot (teda mela by byt :-)) takze abys potom treba nelitovala, ze jsi to zbytecne osekala, ze jsi setrila az prilis.Treba si myslim ze takova nejaka lehka, mala vyzdoba by mohla byt...a co svatebni oznameni, to budete delat?
Odpovědět
@stastnanevesta Ahoj, diky :-)
Odpovědět
Ahoj holky, my máme 21.7.2012 ale zatím nemáme místo ani čas ani nic jiného, ale našla jsem supr oznámení. A to jest celý můj počin. Je tu ještě někdo takový? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jsem na tom podobně. Také jsme si vybrali datum 21.7.2012 a jako místo jsme se shodli na Děčínském zámku, ale zatím jsem vůbec nezjišťovala, zda ten den mají ještě volno... Také to budeme muset ještě oznámit všem příbuzným a kamarádům. Zatím to je naše tajemství. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@leny82 Pochlub se tím oznámením ;) Nebo alespoň ukaž tip :-N
Odpovědět
ahoj holky, i my máme svatbu 21.7. na zámku ve Velkém Březně :) koukala jsem na nějaké vaše kalkulace...přiznám se, že my taky počítáme kolem 60 tis...no uvidíme...jinak se taky přimlouvám za oznámení :) pořádně mě ještě žádné "nebouchlo"...kolik už toho máte připraveného? když to tak různě čtu, tak si připadám hrozně pozadu, že skoro nic nemáme :)
Odpovědět
Mám tři favority, tak uvidíme, co drahý schválí. =-)
Odpovědět
@leny82 mě by se líbila kombinace prvního a druhého :) tvar a písmo prvního a rámeček druhého :)
Odpovědět
Článek se načítá
Jo, tak takle přesně jsem si to myslela. Nejděsivější můrou ovšem zůstávají šaty. Nejsem žádná boubelice, ale velikost 40 je velikost 40 a ty paže připlácnuvše k tělu tvoří svým rozměrem nepřehlédnutelný zdroj studu majitelky. :-o :-D
Odpovědět
a uz sis nejake satky zkousela? je to jen tvuj poocit :)) uvidis...ja mela taky strasny pocity...pak jsme s kamoskou udelaly utok na svatebni studia...kde jsem zjistila, ze mi vlastne styl, ktery se mi do te doby libil, vubec ale opravdu vubec nesedi :-D no dopadlo to tak, ze jsem si koupila jedny satky tady z beremka :) a sedi pekne, takze no stress :) bude to dobry :)
Odpovědět
Profilova fotka
@leny82 s tou velikostí si nedělej hlavu :) sama mám 158cm jenom a k tomu velikost 40-42, prostě malá kulička :) neříkám, že v šatech co se mi zatím líběj nejvíc jsem dokonalá, ale citím se v nich prostě super :) chce to zkusit a uvidíš že to taková hrůza nebude :)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabiiisek ahojky :) u nás se počítá ještě s větším rozpočtem, hold nic není zadarmo a když chceme ubytovat rodinku, tak se musíme plácnout přes kapsu :) ... ale k tomu zařizování, holky toho mají dost zařízené, ale jsou tu vyjímky potvrzující pravidlo, třeba já :-D doufám, že se dost věcí zvládne začátkem února a pak se už jenom bude vylazovat k dokonalosti :) ale zatím je pořád dost času :-D
Odpovědět
@claire90 Jdu teď v pátek do jednoho sálonu. Poprvé na sobě budu mít šaty, já i na maturák šla v kalhotech. Když jem se objednávala, byla jsem tak nervní, že místo věty "jsem v modě poměrně nezkušená" ze mne vypadla věta "jsem panna nepolíbená", címž jsem slečnu na druhém konci odrovnala. Toto první kolo dám raději bez kamarádek... Tak se těším...
Odpovědět
@gabiiisek JO tak toho se taky bojím, na netu jsem si navybírala styl a teď se děsím, že to všechno začne znovu, protože v tom budu vypadat jak zmrzlinový dort. :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@leny82 věta pěkná, to určitě často neslyší :-D ... tak držím palečky :)
Odpovědět
Ahoj holky, nevim jestli tady na tohle tema uz neco bylo a nebo ne, ale co vase svatebni sny - nebo spis mury? Mne se ted pravidelne tak jednou do tydne zda fakt nejaky hnusny sen, bud mam na svatbe strasne saty, nebo me nestaci nalicit a vypadam strasne a nebo na svatbu prijde nekdo koho jsme tam nechteli, no proste uplne blbosti se mi zdaji, ale jsou tak zive ze jsem z toho pak vypleskla jeste pul dne...mate obdobne problemy? Diky moc
Odpovědět
@claire90 jee ani nevis, jak jsi me ted potesila :-D ze nejsem sama....:-D kazdopadne s tou rodinkou to mame podobne...puvodne jsme se bavili, ze moc velkou svatbu delat nebudem..a pak jsme predbezne zacli pocitat hosty a jen na rodine jsme napocitali 40..ale zase si rikam...vdavat se chci jen jednou, tak si to chci uzit s lidma, ktery mame radi...a jak jste to vyresili s ubytovanim?
Odpovědět
@leny82 neboj nebudes :) a hlavne jsem se presvedcila o tom, ze ve skutecnosti to vypada uplne jinak nez na fotce...mela jsem na sobe saty...prisli mi prumerne...a kdyz jsem je videla na te fotce, vypadaly uplne skvele...a kdy pujdes na zkousku? joo uz to ctu vyse :) a veta se teda zadarila, to musim rict :-D ale uvidis, ze to bude ok, pisni v patek, jaky byly pocity :)
Odpovědět
Profilova fotka
@valerie27 já zatím nějak můry o svatbě nemám a když náhodu sny jo,tak docela příjemný @gabiiisek my budeme taky mít kolem 40 lidí a to mi přijde akorát
Odpovědět
Profilova fotka
S přítelem také plánujeme menší svatbu, ale rodina, pár příbuzných a už jsme na 30 a do toho se jakoby "přizvávají" další a další známý... Původně jsem nechtěla dělit oběd, že by ho absolvovala jen nejbližší rodina, chtěla jsem se všemi, ale jestli tam bude tolik lidí, je nejspíš budou zvání až po obědě na zahradní hostinu. Jak to máte v plánu vy?
Odpovědět
@valerie27 take me mury jeste neprepadly :) nezavidim ti, ze uz je mas pul roku dorpedu...brr..neumim si to predstavit... @stastnanevesta no my tech 40 lidi bude jen rodina :) pocitame odhadem jeste k tomu 20 pratel...je to mazec...a budete mit hostinu? my jsme si to zaridili tak, ze obed nebude...obrad mame az ve 14 hod a pote pouze prejedeme na misto, kde bude udelan raut...ruzne misy... a rizky....to uz je pak klasika no...
Odpovědět
@valerie27 To mi povídej! Buď nejsem učesaná, nebo nemám šaty a minulý týden jsem to dotáhla k dokonalosti - mám jako bonus špinavé a neupravené nehty. :-p
Odpovědět
@gabiiisek My jsme také skončili na 40, resp. 42. Ale: pojmeme to rázně, bude gulášovka, pečený prase a do vejslužek dáme lidem koleno. Jakýpak copak. Stejně to cukrové nikdo nejí... :-N Už máte hotový rozpočet?
Odpovědět
Profilova fotka
@gabiiisek u nás bude 40-45 lidí celkem. Přítl má velkou rodinu a stýkají se,u nás zase naopak ty vztahy nejsou až takové. my máme obřad taky ve 14h a já jsem původně oběd nechtěla,ale máma mě přesvědčovala,ať si to nenechám ujít,že je to svatební hostina a litovala bych toho.Hostina bude v jednom hotelu v Brně,kde se bude i přespávat,hezky na jednom místě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
také chci mít přesně takovou hostinu - raut s řízky, grilováním a obložených pár stolů prostě s jídlem. Ale nechtěla bych přijít o ten klasický oběd, kdy se novomanželé navzájem krmí, to se mi hrozně líbí - i když také opožděný oběd, obřad budeme mít také ve 14 hod. Jenže si tam nedokážu představit 30-40 lidí, když chceme vařit sami (respektive maminky) knedlíčkovou polévku a druhý chod. Proto bych to možná i rozdělila...
Odpovědět
Profilova fotka
tak mymáme svatbu 28.7. na Pálavě... :-) Hrozně moc se těším. Jinak zatím máme místo na hostinu a obřad. Fotografku už mám, šaty na půl..:-D stále váhám zítra si je jdu zkusit.. znova.. váhám :-) Máme cca 70 hostů. oběd bude pro všechny ( jen váháme mezi jídlem ) rozhodně nebude svíčková. Já ani přítel ji nejíme..:-)))) :-D a večer bude raut.. grilování a studená kuchyně.Snad to bude pořádná garden party až do rána.. :-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?