Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
@eliska_z tak to jsi mě dost uklidnila. pokud nebudou normální šatu v březnu, tak ještě budu mít čas do července něco vymyslet :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@andelskamrcha normálně na radnici v Plzni.. Koukala jsem, že vy na Kalikováku. Taky jsme o tom uvažovali.. A šatičky máme ze stejného salónu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka Taky si myslím. Já teda chci obejít pár salonu tady v Brně, abych si vyzkoušela jaký typ se ke mě nejvíc hodí a co mi bude slušet. Navíc dám alespoň kamarádkám možnost si to užít ;-)
Odpovědět
@valerie27 ahoj, my se bereme také 14. 7. 2012. Kde máte svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
@handulilinka šaty mám vybrané,nechám si je ušít tak někdy na jaře :-)
Odpovědět
@handulilinka já mám šaty rezervované od konce listopadu :-)
Odpovědět
Holky vy mě s těma šatama děsíte, já mám v plánu obrážet salóny až tak za 14 dní, dřív prostě nebudu mít čas! Úplně mám teď nahnáno, že všechny moje vysněné modely budou už zamluvené. Vůbec mi posledních pár dní přijde, že jsem si ten termín možná nevybrala úplně šťastně - 7.7. jsou sice hezká čísla a co si budem povídat, chtěla jsem to hlavně proto, aby si to můj budoucí manžel snadno pamatoval :). Ale teď jen všude slyším - to je hodně žádané datum, na to už máme obsazeno.. Uff :)
Odpovědět
Profilova fotka
@amaalka taky bude na 98% 7.7., nemám vůbec nic a nic si z toho nedělám :-D na hotýlku máme předběžně tedy rezervováno 12. pokojů a tam bude i hostina a raut, takže jedna věc z krku částečně, ale teprve se tam pojedeme podívat a co když se nám to nebude líbit :-D na šaty jedu 4.2. a doufám, že si hned něco vyberu, zaplatíme a bude vyřízeno :-D jenom hold člověk nemůže mít to nej nej nej na trhu na takový data když si dává na čas :) ale to nám nějak nevadí, hlavně že tam budeme my dva a rodina a zbytek už je jenom malej detail :)
Odpovědět
@snoopyk Ahojky, my mame svatbu na Morave a vy?
Odpovědět
@snoopyk a muzu se zeptat co uz mate? My skoro vsechno : misto kde bude hostina, poridila jsem si ve vyprodeji saty, mame vybrane prstynky a oznameni, uz jenom objednat, musim si teda jeste koupit boty, ale zenich uz ma vsechno. Uz jenom nejakou vyzdobu na auta a je to. Jsme to vzali nejak hopem a ono to jde :-D
Odpovědět
@handulilinka To máš pravdu, ale přála bych si aby kamarádi byli se mnou ve velký den, nejradši bych seškrtala polovinu příbuzných z přítelovy strany a byla bych spokojená, ale to samé má přítel opačně. :-D No, nevadí. Věřím, že nakonec to bude krásné. Jen mi trošku kazí náladu, že tam bude pantnerka jedno z příb., kterou už v životě nechci vidět. No, budu dělat, že tam není.
Odpovědět
Jsem z Prahy. No a když bude veletrh v Praze v tom hotelu diplomat, tak jsem zrovna služebně v Brně. :-D Jinak se chystáme teď v sobotu do Brna. Snad tam bude dost prstýnků na vystavení a hlavně se chci mrknout na botičky. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@jane1122 Plzeňská radnice je hezká, taky jsme o ní uvažovali. Ale nakonec to vyhrál Kalikovák, chci mít totiž svatbu venku :) Fakt? Oni tam mají fakt pěkný šaty a za přijatelnou cenu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@andelskamrcha Já se toho počasí právě děsím, proto vyhrála ta radnice. A máš pravdu, Plzeňská je opravdu krásná....
Odpovědět
@jane1122 No to mi taky trošku dělá vrásky na čele, ale risknu to :-) Navíc na Kalikováku mají altán, tak to při nejhorším zvládneme i s deštěm :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@andelskamrcha kamarádka tam právě fotila svatbu a fotky z Kalikováku byly fakt pecka. Určitě jste vybrali dobře...
Odpovědět
@jane1122 Děkuju :-) Můžu se tě zeptat, vy jste si termín zatím jen rezervovali nebo už to máte i písemně. Nám paní z matriky řekla, že zatím to stačí po telefonu a že s papíry máme přijít 1 - 2 měsíce před svatbou. Tak bych nerada, aby se pak nestalo, že termín bude fuč.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, taky tak, akorát jsme tam byli osobně. Oni to tam píšou tužkou, kdyby si to náhodou někdo rozmyslel, až když tam dáš ty paíry (cca 1-2 měsíce před svatbou), tak s tím termínem počítají. Pokud je rezervovaný, už Ti ho nikdo neveme ;-) @andelskamrcha
Odpovědět
@eliska_z V Turnove?Tak to TI nezavidim, zarizovat neco na dalku..snad Ti ty dva dny budiu stacit :-)
Odpovědět
@amaalka Vklidu, ja nema driv cas na saty nez posledni tyden v unoru, proste to nestiham!Zitra si jedu do hotelu vybrat barvu vyzdoby tak jsem zvedava co nabidne...
Odpovědět
@jane1122 Tak to jsi mě uklidnila :)
Odpovědět
@whiteswan právě já také nemusím některé moje příbuzné a aby jeden nebyl naštvaný a tak, tak jsem je nepozvala raději vůbec. ať maj proč zuřit. navíc i takto to bude stát fůru peněz. naštěstí jsme se s partnerem v tomhle shodli
Odpovědět
@valerie27 máme svatbu také na Moravě - kostelík v Modré u Velehradu..........zajištěné už máme také skoro všechno, dataily se budou ještě dolaďovat pár týdnú před tím - zatím jen nemáme oznámení a ženich oblečení a nějaké další maličkosti.....
Odpovědět
@snoopyk na Velehrade je to moc pekne :-) No, tak v vidim ze uz taky skoro vsechno mate. Aspon ma clovek klid a nemusi myslet nato co je jeste potreba udelat, ze :-)
Odpovědět
@valerie27 právě proto jsem si vše zajistila brzy, protože při práci dodělávám druhou vysokou, takže se ve volnu neustále učím na zkoušky, do toho hledáme vhodný domek a já novou práci, když se po svatbě budu stěhovat, tak jsem chtěla mít aspoň vše se svatbou vyřešené :-) a už máme i zaplacenou svatební cestu a na tu se moc těším:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak bych se chtela pridat ač me to přijde neskutecne svatbu planujeme na cervenec a moc se tesim nechcem nic okazaleho pocitame z hezkym pocasim takze oslava venku jen koleno na grilu a oblozene misy a kdyz heuky nebude skovame se pod strechu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kesi01 @valerie27 ahoj a vítejte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Dekuji za privitani mam z toho vitr ,ale strasne se tesim moje je to prvni svatba pritelova druha chce abych si to uzila z rodinou uz mame prstynky ja boty saty se chystam vybrat koncem unora zacatkem zari mozna sme blazni ,ale pocitame s tim ze se vejdem do 20 tisic vse si chcem udelat sami nedavno jsme pripravovali takle mamky narozky a vyslo nas to desne levne ai pro 30 lidi a jidla jeste zbylo na rozdani az moc takze mame malou praxi na svatbe tech lidi tolik ani nebude
Odpovědět
Profilova fotka
@kesi01 tak to koukám a jsem zvědavá, jak vám to vyjde :-) a kde to bude?já se taky strašně těším a už aby to bylo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to budem domlouvat se segrou pravdepodobne asi na skolni zahrade ve skole jsme meli oslavu mamcinych narozenin mame vstricnou reditelku segra tam pracuje tak snad nam to povoli i v dobe prazdnin je tam klid auta tam nejezdi pokud nevyjde to tak si sand postavim stan na zahrade :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?