Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
@stastnanevesta me to nahodou prijde tak akorat 2,5 roku, lepsi nez se brat po 10 letech :-) a je moc hezke, ze vam to vyslo na vyroci
Odpovědět
Profilova fotka
@heyrup Já kdybych si ho brala po dvou a půl letech, tak se s ním zhruba za půl roku zas rozvádím.. Co my jsme vyváděli, hihih :-D Takže jsem ráda, že jsme se vyřádili, pak si pořídili děti a teď teda i to společné příjmení... O dortu mám jasno, už dlouho. Viděla jsem ho jednou právě v práci na svatbě a nápad se mi moc zalíbil.
Odpovědět
@eriana Tak vy uz mate deti?Jste to vzali trochu z jineho konce, ale dulezite je, ze jste stastni :-) Jinak ten dort vypada hezky, jen se trochu bojim te netradicnosti, at zase nejsou vsichni v soku :-) ale jako napad supr, kazdy uz ma nachystanou svou porci, vy si jen rozkrajite ten nahore :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@heyrup Já netradiční věci ráda, takže mi padnul do oka fakt hned. Navíc je to moc pohodlný, žádný patlání se v dortu, super. A nejsem tady snad jediná, co má už děti, ne? Že by na celém beremese byli panny? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@eriana mám pocit jak když mi mluvis z duše :)
Odpovědět
@eriana no tak panna byt nemusis i kdyz nemas deti ni? :-) a ten dort chces v te barve nebo si vyberes jinou?
Odpovědět
Profilova fotka
@holka_od_vedle Před chvilkou jsem koukala na Tvé datum svatby a říkala si, jestli přijdeš... Hurá, jsi tu ;-) @heyrup Pravda, pravda, už mlčim :D Barva bude jiná, chci bílo-červeno-černou =-)
Odpovědět
@eriana Hmm, tak to bude zajimave, velmi netradicni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eriana to je jasné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem dnes nakoupila první hmotné věci na svatbu - věci do tomboly za 121,- Kč :-D A pak jsem se byla poprvé mrknout v salonu a jak jsem tam viděla všechny ty šaty tak na mě trochu padla hrůza z tý svatby a cirátů kolem...Mrkla jsem tam teda jen na oznamka a domluvila se s paní, že se přijdem na konci ledna mrknout na novou kolekci prstýnků, šaty mi naštěstí ušije mamina a už mám i vybraný jaký bych chtěla, závoj taky, dort peče tetae, koláčky já s tchýní a líčení mám domluvené u kámošky, oznamko už asi taky máme vybrané, teď už jen čekat na finance...Ale stejně, je to strašně moc zbytečností, se kterými si musí nevěsty lámat hlavu a utrácet za ně prachy :-|
Odpovědět
@heyrup tak to souhlasím, taky bych nechtěla čekat 10.let na svatbu:) Tak my měli termín 7.7.2012 v 11:30, ale nakonec svatbu odsouváme na příští rok, protože chceme koupit pejska, z kterého vyroste tak trošku menší kráva a navíc babička na tom není zdravotně moc dobře, takže chceme počkat, jak se vše vyvrbí :-)
Odpovědět
Ty jo holky, já fakt nechápu proč se furt řeší kolik roků vztahu na svatbu je akorát. Ti co jsou spolu kratší dobu "nadávají" na ty co jsou spolu dlouho, že nepotřebují tolik let a bla bla bla. a Ti co jsou spolu dlouho "nadávají" na ty co jsou spolu krátce, že je to moc brzy a bla bla bla. Není to proboha jedno? Každý jak mu to vyhovuje ne? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@krizecek Tak to bych tu svatbu udělala naopak honem, než tele vyroste :-D a než se babi třeba přitíží... ne že bych jí to přála, chraň bůh... @sarkar Jo, moje řeč, to je jako s věcmi pro děti, potažmo těhule. Takových zbytečností a ty lidi to kupují. Nechápu. Jaké prstýnky budou v nové kolekci? Přítel zavelel, že my jedině wolfram, že je to absolutně nezničitelný materiál.
Odpovědět
Profilova fotka
@eriana To mi ani nemluv...už pomalu začínáme plánovat rodinu a děsím se toho, kolik na to padne peněz. A jak vypadají wolframové prstýnky? Přítel si chce koupit wolframový šipky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,ja mam taky deti 2 starsimu je 7 a mladsimu dva s pritelem budem spolu v zari 11let jinak mam taky jenom nedoresenou matriku domluvene svedky a vyhlidlou restauraci na konci mesice nebo v unoru se chci jit podivat na saty svatbu chceme v bile a bordo....budeme mit malinkou jen asi 20lidi ale nam to staci.
Odpovědět
Profilova fotka
no ja se taky přidám s dětmi já mám dcerku 7,5 a clapečka 3,5 roku s přitelem jsme 8 let :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak se také přidávám ke svatbě v červenci 2012:) Vidím, že některé to plánujete už opravdu hooodně dlouho. Já mám zatím jen termín, místo a barvu:) Tak vidím, že už bych to měla začít intenzivně řešit:)
Odpovědět
Profilova fotka
@henrietta26 to jsi na tom líp jak já :) my jsme si rozhodli zatím jen barvu :-D ale záleží jak moc naplánovaný to chceš mít :) já si zatím hlavu nedělám moc, jediný co mě děsí je zařízení termínu, ale to snad brzy bude :)
Odpovědět
@claire90 Já jsem se o termín taky bála, ale paní na matrice mě dost uklidnila, prý bude bohatě stačit, když si dojdu vyřídit formality do konce ledna:) A jakou tu barvu máte? My světle zelenou:)
Odpovědět
Profilova fotka
@henrietta26 nu u nás to bude komplikovanější, matrika termín co bysme chtěli vůbec vypsanej nemá, takže se miláček obrátil na faráře, jelikož je křtěný, jestli by to nešlo touhle cestou, což by tedy šlo, ale musíme se sejít osobně, na konci roku to nevyšlo a teď přijede z Německa až na začátku února, ale bude mít týden dovču, tak snad tam zajedeme a zařídíme, přeci jenom když to není někde poblíž, tak je to na palici :) ... miláček chce modrou a já proti tomu nic nemám, i když by rád jenom tmavě modrou a já přemýšlím jestli by nešli ty odstíny aspoň něk zkombinovat, ale uvidíme :) možná bude jenom tm. modrá - bílá
Odpovědět
@eriana Tak koukám na ten tvůj dort a hrozně se mi to líbí! Teeda, já ho chci taky!!!:)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky uvazuju o tom ze si budu pect sama dort neco podobneho jak ma @eriana akorat v bilo cervene nebo bordo barve.....je to lepsi nez klasicky dort i kdyz trochu vetsi piplacka!
Odpovědět
Holky, odkud vlastne vsechny jste? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkar wolfram vypadá viz. foto, jako bílý zlato. Chceme jen obyč kroužek, možná s rytinou uvnitř. Já lesklý, přítel matný. @misa1982 Taky budeme mít asi 22lidí, pro mě je to akorát, nechci svatbu o stopadesáti lidech, to by mě trefilo. @henrietta26 To jsem ráda, že se dort líbí, mě právě ten nápad taky zaujal úplně hned. A jinak jsem od Prahy, s přítelem jsme na Vánoce oslavili 6,5 roku spolu a máme dva kluky, 9měsíců a 22měsíců. A barva svatby bílo-červeno-černá, už jsem to psala výš. Jsme oba motorkáři a metalisti, tak to bude trošku (dost :-D ) netradiční 8-) Ještě můj táta sbírá americké veterány, takže odvoz bude taky klasa ;-)
Odpovědět
@eriana Ty brdo, tak to bude dost crazy s amer.veteranem.Nemas fotku?
Odpovědět
Profilova fotka
@heyrup Fotku bohužel nemám, on jich má trochu víc. Ale asi Cadillac nebo Jaguar
Odpovědět
Hmm tak to zni hodne dobre
Odpovědět
Profilova fotka
@eriana To bude pitomá otázka, ale tvůj taťka ty veterány asi nepůjčuje viď? :-D Já, že občas to nějací sběratelé dělají, tak se ptám kdyby náhodou... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@limda Asi půjčuje, už asi na dvě svatby jel, ale ty auta jsou v různým stadiu rozkladu, tak je dává dohromady. No a je taky z východních čech, což máš docela z ruky, když koukám odkud jsi... Nejste některá Pražanda? Docela by se mi hodila parťačka na probíhání svatebních salonů a zkoušení šatů, já tu nikoho nemám :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@eriana No u nás je možné, že bude svatba i na Moravě, protože cestujem pořád po republice, ale tak já si to budu pamatovat a kdyby na to náhodou přišlo, tak snad nebude moc vadit, že napíšu ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?