Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Chi, mě přijde, že se kolem toho dělá šílený humbuk. A pak, když koukám na fotky, je to všechno na jedno brdo, jedna svatba jako druhá. Nuda. Akce na poslední chvíli jsou nej, nemám čas vymýšlet tisíc varoant, stejně se pak vrátím k té první jako k nejlepší... Ale ať neplácám nesmysly... máte některá hodně přespolních hostů? A jak to řešíte? My máme půl rodiny v Praze, půl ve Východních čechách já netuším, kde udělat obřad. Jestli tady, tam, nebo na půl cesty.
Odpovědět
Profilova fotka
@eriana kámoška to říká taky,že na to stačí chvilka. My jsme u většiny věcí vybrali ze dvou variant a bylo. Jinak my máme půl rodiny v Praze,část v Plzni a druhou půlku na Vysočině, obřad na zámku v Lysicích a hostina s ubytováním v Brně
Odpovědět
Profilova fotka
@eriana já jsem z Teplic, celá rodina je z Teplic, nejdál je teď mamka s tetou pracovně (Praha) a strejc s přítelkyní v Mostě, svatba bude v Kynžvartu a chceme zařídit ubytování na dva dny v Mariánkach na penzionu, jeden už máme vyhlídlej, docela útulnej, tak uvidíme :)
Odpovědět
Profilova fotka
Vida, tak asi nejsem jediná, kdo řeší rodinu roztahanou po půlce republiky :-D Líp by vyšlo táhnou Pražáky do VČ, je jich míň :-D A ještě jeden dotaz - jak to máte rozvržené časově? Přece když pojedou tři hodiny, tak nedorazí rovnou na obřad, to by museli jet ustrojení už z domova, atd... opruz. Takže asi dorazit dřív a nejdřív ubytovat? Pak třeba malá setkání nad sklenkou a lehkým občerstvením a pak obřad? Chtěla bych ho spíše odpo nebo navečer, nedokážu si představit v červenci v pravé poledne, v dlouhých šatech.. Uff.
Odpovědět
Profilova fotka
@eriana my chceme právě aby všichni přijeli den před svatbou, Mariánky jsou pěkný na procházky, večer se může udělat třeba organizovanej výlet ke zpívající fontáně :) a druhej den obřad atd. a pak další den dom, tzn že vlastně tam budou jakoby 3dny/2noci :) myslim ze to nebude tolik stresujici a vikend si snad vsichni uzijou :)
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 Taky by se mi líbilo trávit s rodinou celý víkend, ale ne každý na to má čas a hlavně na tohle my nemáme ani finance... Budete to mít pěkné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eriana ten penzionek nevyjde právě tak draho, tak doufám, že to klapne :) samozřejmě kdo nebude chtít trávit celý víkend s námi, tak ho držet nebudeme, ale snad to takhle vyjde :) ... děkujeme :)
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 my jedeme do Mariánek v březnu na víkend, přítel to dostane ke třicetinám :-) Jinak nám rodina taky přijede den předem
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta hihi ja si asi budu muset vzit volno zacatkem unora a budeme se tam muset vydat znova zarizovat :) je to tam pekny docela, opravdu lazensky mesto, ne jako treba nase Teplice :-D a ta fontana vecer je uzasna, to jak je osvetlena a meni barvy podle hudby :) no tesim se na to zase :) nejsem moc na vaznou hudbu, ale u tohodle mi byly cca 3 minuty malo :)
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 já jí večer ještě neviděla Navíc blízký kamarád složil pro fontánu skladbu,nádhera :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jéé tak na to si musím vzpomenout až tam pojedeme a napsat ti o název, teď bych to zapoměla určitě :)
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 napsala jsem ti to do ip
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@stastnanevesta koukam :) ty jsi rychlik, dekuju :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem tu taky, vidím že už máte vše naplánované a já zatím jen vybírám šaty :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem tu! Mám zatím jen termín a restauraci, kde bude venku obřad. Tak snad to zvládnu! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaký máte termín?
Odpovědět
Ahoj holky, rada bych se pridala k vam k diskuzi, treba me to navnadi konecne zacit neco zarizovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj mi mame termin 14.7. je to den mych narozenin v pondeli jdeme zaplatit zalohu a odnest pairy na matriku....a pak zamluvit restauraci a nekdy v lednu se chci podivat na saty.
Odpovědět
Ahoj Misi, my mame svatbu 21.7. a doufam, ze se taky dostanu na saty do konce ledna, pze me kazdy strasi, ze uz nic nesezenu :-) a kde mate svatbu?
Odpovědět
ahojky holky, jsem tu nová. Termín máme 7.7 2012 ve Žďáru nad Sázavou.
Odpovědět
Profilova fotka
@heyrup ahoj,vítej @handulilinka my máme taky 7.7.na zámku v Lysicích :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak se taky pridavam k cervencovym nevestam :-) my mame termin az 28.7. a zatim premyslime, kde udelat obrad, jestli nekde na urade, nebo risknout pocasi(prece v pulce leta nebude prset?...) a udelat obrad pod sirakem :-) Jinak prvni vyhra- prvni salon a hned mam saty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nicolleten podle mě je obřad venku lepší a dle mého názoru všude líp než na radnici :-) se šatama měla moje svědkyně na svou svatbu to stejné,že měla šaty hned v prvním salonu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja si taky myslim, ze venku bude lip :-) Uvidime, jak to vse zvladneme zajistit a zorganizovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nicolletten my se taky bereme na výročí- 2,5 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To tady budu jediná, která nešílí ze svatby? :-D @stastnanevesta To Tě docela obdivuju, brát si někoho po tak krátkém čase, do toho bych nešla 8-)
Odpovědět
@eriana hele, mě to taky nějak moc nebere, dokud nepřijdu sem:-D Pak zjistím, že holky na červenec už mají výzdobu a prstýnky a závoje a zachvátí mě chvilková panika, že bych teda asi taky měla něco dělat:-) ...já mám sotva místo a šaty...:-D mě nějak pořád nedochází, že to je moje svatba:-D Jak kdyby to byl projekt v práci:-D tak jsem zvědavá, kdy to dojde a já začnu fakt plašit:-)
Odpovědět
@eriana jinak souhlasím, že vymýšlet spoustu variant všeho je nesmysl,stejně se nakonec člověk vrátí k té první:-) krom toho já se znám-ted bych to nakoupila a v červnu už by mi to přišlo divné...nejlepší je v tomhle blesková akce a pak to dopadá většinou nejlíp:-) S tím místem - tady je podle mě ideální to udělat napůl cesty, krom toho tam musí být nádherná místa a bude to pro každého zas něco nového, když to nikdo nebude mít doma...:-D ale tak to je můj názor no...:-) My třeba máme hromadu přespolních hostů, vlastně s vyjímkou pěti lidí všechny. I dost Angličanů. Takže jsme zvolili celý víkend-v pátek se přijede, popije,pokecá, ti co se neznají se seznámí a budou mít na pokec víc času. V sobotu bude obřad a hrozná party a neděle sanitární den. Určitě je lepší, když se lidi sjedou dřív, byla jsem na dost svatbách jako profík a můžu říct, že to je děs, když se lidi musí sjíždět rovnou na obřad z velký dálky. Je to stres pro všechny a nejen to. Tý jo, já se ale rozkecala:-) Už končím:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan Wau, tak ty jsi můj člověk :-D Konečně někdo... A díky za připomínky i za nápady. Taky jsem zažila spoustu svateb pracovně, tak přesně vím, co na svojí svatbě nechci. Taky mi asi nedochází, že je to moje svatba, stejný jsem to měla s maturitou. Když jsem si týden předem říkala, že bych se sakra asi měla začít učit :D Ale dopadlo to na jedničku (jedničky), takže se svatbou to bude stejný, počítám. No a jestli na půl cesty, tak jsou jasný favorit Dětenice...
Odpovědět
@eriana nejsi jedina kdo je zatim v klidu, ostatni v okoli si tukaji na celo, ze jeste nic nemam krome terminu a mista...nejak se mi do toho stresu nechce :-) ale vcera vecer jsem se tady divala na fotky dortu a tak me prepadla trocha paniky, ze jestli vubec budu schopna vybrat takovou "blbost" jako je dort :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?