Máš také svatbu v červenci 2012? Přidej se.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,inspirovala jsem se a založila diskuzi pro červenec 2012,tak neváhejte a přidejte se,budu ráda,když se nás sejde co nejvíc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 moc díky.My se poznali 7.ledna,takž v létě to bude "a půl",ale i tak je to hezký a navíc obřad bude ve 14h ( 7 a 7 je 14,takže taky pěkný) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta tak to by v tom byl čert aby se něco nevyšlo podle představ viď :))
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 nechci to zakřiknout,ale skoro všechno nám vychází :-) až na to,že jsem musela změnit svědka a skoro všichni blízcí kamarádi,na kterých mi záleží,odřekli účast na naší svatbě :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta to s tím svědkem jsem četla nu :( to zamrzí, to věřím, já mám jenom jednu kamarádku, chtěla bych i za svědkyni a snad i půjde, když jsme se o tom bavily, tak říkala že to je jasný, ale za chvíli má termín porodu, tak bych pochopila kdyby kvůli mimi nemohla, ale snad tam bude s manželem i miminkem :)
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 však uvidíš. já už jsem toho svědka taky vyřešila :-) už se nemůžu dočkat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta nu doufám že to moje zlatíčko půjde :) ja jí byla teď v létě, chytla její kytici a prý teď asi začne být pověrčivá :)) a když jsem u ní byla naposledy, tak jsem říkala, že ještě to není oficiální, ale ráda bych je tam měla, i když bych chápala, kdyby odmítla kvůli malý, ale ona mi hned říkala že to ne, že pojedou, malý prý sežene krásný bílý šatičky, tak snad to vyjde :)) jinak bych vzala ségru, to by bylo vyřešený hned :)
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 já kytici házet nebudu.Jen nevím jestli svědkyni shánět šaty nebo to nechat na ní( to spíš)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta taky to nemám v plánu, jediná nezadaná bude ségra a ta má na svatbu ještě čas :-D já to nechám na svědkyni, vím že si nevybere žádnej kýč :) a ségře budu půčovat slavnostní co jsem si kupovala teď v létě kdyby náhodou :)
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 já tam asi stejně moc kamarádek mít nebudu,když to půjde takhle dál.Taky ty šaty nechám na svědkyni
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta někdy je lepší tam mít opravdu jenom ty nej :) u nás to je jednoduchý, protože á mám jenom jednu kamarádku na kterou se můžu vždycky spolehnout a to samý na druhý straně :) takže oba budeme mít za svědka nejlepšího přítele když to vyjde a jinak jenom rodina :)
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 většina z těch mých nej tam bohužel nebude,z různých důvodů nemůžou.Můj nejlepší kamarád mi měl jít za svědka taky,ale psal mi včera,že nejspíš bude v našem termínu na svatební cestě Mrzí mě to,protože mi to slíbil už dřív,ale co nadělám
Odpovědět
@stastnanevesta naštěstí si už našla někoho jiného:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@stastnanevesta člověk neudělá nic nu, ale hlavně že se zařídila náhrada :) ... já se nejvíc děsím toho, že někdo odřekne účast na poslední chvíli, protože budeme zařizovat penzion pro všechny na přespání na dvě noci, den před a přes svatbu, protože přeci jenom jet z Teplic ráno do Kynžvartu by se nemuselo někomu chtít a fakt by mě mrzelo kdyby to pak někdo zrušil jenom proto, že by se mu nechtělo a ještě by měl třeba přiblblý výmluvy :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 jojo navíc ta kamarádka se mi nabídla sama dřív,takže je to fajn. my máme taky v hotelu zamluvené spaní pro hosty na dvě noci, já pocházím z Čech a přítel z Vysočiny a svatba bude 30km od Brna. já si myslím,že dost lidem to nebude stát za to,že se jim to bude zdát daleko
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta nemají si na co stěžovat, když už den předem mají možnost přespat :)
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 přesně :-) no však uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta snad bude vše dobré a co nejvíc pozvaných a zúčastněných spokojených hostů u obou :))
Odpovědět
Profilova fotka
@claire90 doufám a díky moc. Skoromanžel má velkou rodinu s dobrými vztahy,u nás dobré vztahy nejsou a tak tam budou jen naši,babička,tátova sestřenka s partnerem a tátův nejlepší kamarád s manželkou
Odpovědět
Tak máme potvrzené datum 21.7. juchú, teď už jen ten zbytek okolo :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak se k vam pridavam, my mame termin 14.7. 2012. Zatim mame jenom termin zamluveny a hostinu, jinak nic....Nejak to neresime, rikame si ze mame jeste dost casu :-)
Odpovědět
Tak my už máme také zamluvený termín a to na 13.7.2012 :-)
Odpovědět
Ahoj holky, my máme termín 7.7 :-) Jediné, co zatím máme, jsou prsteny:-)
Odpovědět
My jsme je akorát minulý týden nechali dělat. Ale už mám zamluvené šaty :-) A taky pár drobností na výzdobu a skleničky pro novomanželský přípitek :-)
Odpovědět
@andelskamrcha nojo...ještě skleničky!:-)
Odpovědět
@sarriku my chteli svatbu taky 7.7. ale tenhle datum uz byl obsazeny tak ji mame o tyden pozdeji. 14.7 se taky dobre pamatuje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my uvažujeme o 13.7., tak se k Vám pozvu, jestli můžu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eriana jasně,že můžeš :-) taky krásné datum @andelskamrcha skleničky máme a prstýnky snad objednáme v lednu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak koukám, že se tady zařizuje v plném proudu, já se teprve nedávno rozkoukala z toho, že mě požádal :-D A asi to se svatbou bude jako se vším u nás, tudíž na poslední chvíli. Skoro nechápu, co se dá na svatbě zařizovat rok dopředu. My jsme z těch, co jim na to stačí měsíc. Ale datum si rezervujeme už teď, to ano. Akorát vymyslet to místo... :-S
Odpovědět
Já si nemůžu pomoct, ale mě to zařizování hrozně baví :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@andelskamrcha to jsme dvě :-) a dokonce to začalo bavit i budoucího manžela :-) @eriana vám stačí měsíc? já jsem ráda,že jsme na to měli dost času a máme vše jak chceme :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?