Máš také svatbu 9.9.2011? Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky tak možná budeme muset svatbu přeložit původní termín 18.6.2011 tak by se mi líbilo toto datum... Vše se rozhodne do půlky února.
Odpovědět
Profilova fotka
@evakaucka @karotka87 :Hm, tak se tam zajdu podívat a kde je ulice kněžny Emmy ? ale 700 je tedy dost, kolik tam vyjde taková souprava ?
Odpovědět
Profilova fotka
to vůbec nevím co vyjde. Nevím jak bych ti to vysvětlila dej si to do vyhledávače na mapách. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evakaucka jéé je to to letí ještě nedávno jsem koukala a bylo to nějkých 60 dní a teď už jen 34 ufff to to letí. ale snad je vše zařízené tedy až na pár maličkostí. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 to vůbec nevím co vyjde. Nevím jak bych ti to vysvětlila dej si to do vyhledávače na mapách.
Odpovědět
Profilova fotka
@karotka87 mrknu mrknu,byla jsem líná se podívat :) A jak pokračují přípravy,na Rašínkách už máte vše poladěné :) ? Asi nevíš jestli se tam neuvolnilo to ubytování nahoře ve věži ?
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 Ale tak domluvení tak nějak jsme co a jak. Teď už jen domluvit hezké počasí :-D ale to se nám asi nepodaří - prostě jak bude tak bude. Ale jinak vše ostatní už je tak nějak zařízené a domluvené a skutečný frmol začne až 14 dní před svatbou kdy mám jít 100% potvrdit kytky, zaplatit zálohy a podobně. Jediné co jsem neměla byla hudba ale sehnala jsem včera u kamarádky na svatbě super DJ, a hlavně za úžasné peníze takže jsem nadšená. Nevím jak je to s věží ale asi už nepronajímají si myslím, ale 100% to nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
@karotka87 Ten DJ by mě zajímal :) ? Máme hudebníka,ale zatím dost váhám :( A přijde mi dost drahý....
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 prosím tě je to nějaký pán Mařík mám ten pocit. u kamarádky hrál na svatbě od dvou odpoledne do devíti do večera a řekl si 2.500,-Kč. Veškerou aparaturu měl sebou i nějaké to osvětlení, písničky si domluvili předem tedy spíše tak nějak žánr. řekla mu co a jak by si přála a byla maximálně spokojená. Tak jsem za pánem skočila a on říkal že mu mám v týdnu zavolat že není problém se domluvit že Liběchov pro něj není daleko a že se jen podívá jestli bude mít v diáři volno. Takže mu hned zítra brnku a domluvím se s ním. Byl to moc příjemný pán. Měl sebou ještě kolegu. A nejlepší na tom bylo to že když bylo potřeba trošku ztišit ztišilo se a nebyl problém, což mi přijde u hudebníka problém, živá hudma mi přijde taková uječená prostě moc hlasitá.
Odpovědět
Profilova fotka
@karotka87 My toho hudebníka máme až na raut od 17h asi do půlnoci. Do té doby budeme mít svou vlastní produkci, to stejně nebude moc potřeba muzika, obřad,focení a tak....tak uvidíme, říká si 500kč na hodinu takže nás to vyjde asi na 3500 což od toho DJ už není takový rozdíl...no uvidíme jak to dopadne :) A kolik budete mít lidí na svatbě? Máte už rezervováno na matrice obřad, jestli venku nebo vevnitř ? My jsme se tam ještě nestavili, ještě je čas, paní říkala měsíc před svatbou :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 no vypadá to že budeme mít cca 26 -28 lidí na oběd a pak max. snad 50 na raut. BUde se to tak nějak si myslím přesouvat babičky moc dlouho nebudou takže se to tak nějak si myslím prostřídá :-) . Na matrice už to máme domluvené. Mamka dělá na obecním úřadě knihovnici a administrativu tak nám to domluvila a teď už tam musíme jen kvůli papírování. Domluvené to máme venku tak snad bude hezky. A vy máte obřed také v Rašínkách nebo ten na úřadě?? My máme obřad ve 12:00 hodin pak focení, oběd takže bych se s pátem chtěla právě domluvit tak nějak na 3 hodinu aby začali hrát a nevím jak dlouho ale včera u kamarádky na svatbě jsme byly rádi že se v 9 končilo. Byla jsem vyřízená a kamarádka už v 5 hodin byla chudinka nějak společensky unavená.
Odpovědět
Profilova fotka
@karotka87 Tam to my na tom budeme podobně, sem zvědavá do kolika desítek tisíc se vyhrabe účet :) Máme to rezervované v Rašínkách venku. My jsme pařící rodina, tam to pojede dlouho do noci :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 jj svatba není nic levného ale zase je to jednou za život. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@karotka87 To doufej :))) Ne všem se to povede,ale nám určitě ano :) !! A jakou máš vizážistku ?
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 prosím tě na mělníku kde si půjčuji šaty tak tam je i nějaká paní ale nevím jak se jmenuje. byla jsem ráda že má volno a vezme mě. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@karotka87 To je vlastně pravda,v salonech mívají i vizížistky a kdy jdeš na zkoušku ? Už se těšíš,já moc co ze mě vykouzlí :))
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 Nejdu na zkoušku nechci nic extra tak to zfoukneme hned na poprvé, mě to stejně nepomůže :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@karotka87 Co by nepomohlo,každá nevěsta chce bejt ta nekrásnější přece :)) Hele ty seš taky ročník 1987 :) ?
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 jj taky taky. Dělám si srandu ale tak věřím že paní ví co dělá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Karotko, odkud máš z Mělníka šaty???
Odpovědět
Profilova fotka
ty je máš jako já z Instyle,že??Já jdu na zkoušku 24.8. tak ti pak dám vědět jaká paní je :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak ode dneška přesně měsíc :)) Teď to bude rychlovka ! Já včera celé odpoledne popisovala obálky s oznámením a v pátek pro koláče a to zas budu celý víkend odpočítávat koláče a jezdit po všech, už se tedy nemohu dočkat :)) Taky musím dořešit kytky, to mám jako předsevzetí na tento týden :)) Jak pokračujete vy, dlouho tady nikdo nenapisal ani řádek :( ????
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 ahojky, mě čeká jen zkouška zdobení aut,zkouška učesu, vizážistka, kosmetika, nehtíky - vše objednané, nadepsat jmenovky, košíčky s koláčkama mám jen asi 10 takže to zmáknu nějakou sobotu v druhé půlce srpna a je to :-)a jak tak koukám ven z okna, asi půjdu pro permici do solárka :-)už víš kam pro kytky a jaké budou??
Odpovědět
Profilova fotka
@evakaucka zkouška zdobení aut, to taky je : )? Tak to já neřeším , zdobit to bude někdo z rodiny, čas na to mít nebudu a není to pro mě až tolik důležité :) koupim stužky a myrty a to moje a ženichovo domluvíme dopředu, já budu mít od květinářky a Michalovi naaranžuju cilindr :) Jinak taky vše objednané a zamluvené...kytky nechám na květinářce, je šikovná...ale nějaký mix žlutých a bílých asi...frézie, růže nebo lilie...hele nevím, uvidíme :)) To my budeme vozit koláče pomalu po celém okrese :((( Mě nabízela vizážistka kdybych se neopálila takový nástřik, vydrží to asi týden a slyšela jsem, že to vypadá úžasně a stojí to asi 700....
Odpovědět
Profilova fotka
:-) myslela jsem tím, že chci zkusit jak budou mašle vypadat na autě,jak to bude držet a podobně.No já šla do květinářství s obrázkem a za deset minut jsme byla venku :-) To jsme viděla na výstavišti, stříká na tebe něco jako barvu, jen nevím jak je to s obličejem. Jsem zvědavá jestli si to necháš udělat. Strašně to letí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evakaucka No kamarádka mi teď říkala,že si to její známá nechala udělat na promoci, byla bílá jako stěna a hrozně ji to s tim nástřikem slušelo, po těch 3 dnech to prej vypadalo úplně přirozeně :) Vážně o tom uvažuji :) Já jí pošlu email s fotkama co se mi tak líbí a pak se i zastavím osobně a uvidíme co z toho vyleze :) Evi, dneska už jen 30 dní :))
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 tak to jse n to zvědavá, jestli na o půjdeš.Hrozně to letí, viď??jsi už nervózní, já ani ne, nemám na to čas :-)slibují babí léto, tak snad nám vykoukne i sluníčko
Odpovědět
Já mám spodní prádlo z Kotvy (značka Triumph), podprsenka je sice hladká bez krajky (chtěla jsem aspoň malinkatou krajku), ale sedí perfektně i přesto že je bez ramínek. (Nepadá jako většina ostatních)
Odpovědět
Profilova fotka
@evakaucka Zatím ani ne, pravda je, že teď mam tolik zařizování a lítání, že není čas se nervovat:).....ale dneska mi hraní na svatbě zrušil už druhý hudebník !!!!! Už toho mam dost, koho mam teď takhle narychlo shánět ??? Holky dejte typ, někoho z okolí, aby to byl někdo vtipný, milý a hlavně nechtěl po mě majlant :((((
Odpovědět
Profilova fotka
@soniludi @drozdicka @evakaucka Holky tak co je???? Tady to spí, nikdo nic nenapíše...tak jak se těšíte, když už to máme ode dneška za týden ??? Dlouho jste tady nic nenapsali, je vše ok ????
Odpovědět
Profilova fotka
No za týden +/- touto dobou už ze mě bude jiná paní :-) Já se tedy těším moc :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?