Máš také svatbu 9.9.2011? Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky tak možná budeme muset svatbu přeložit původní termín 18.6.2011 tak by se mi líbilo toto datum... Vše se rozhodne do půlky února.
Odpovědět
Profilova fotka
@soniludi tak snad všechny změny v plánech dopadnou dobře ;-) četla jsem diskuzi Tebe a kikikou... oznámení teď taky u nás běží v plném proudu, máme tam vlastní fotky... práce dorazil náhled od grafičky a vypadá to dobře, jen dojde k malým úpravám. Jelikož oznámení bude skládací, tak doma si ho nevytiskneme, protože je na něj potřeba A3 tiskárna. Takže teď zkouším hledat, kdo by v Praze byl ochotný ho vytisknout za dobrou cenu a kvalitně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@soniludi,drozdicka : My tam máme také svoje fotky, oznámení je otvírací a jelikož mi grafiku i všechen tisk zařizovala kamarádka od nás z firmy z marketingu více méně za láhev vínečka tak už jsem prostě více jak 40ks nemohla a tak mě to opravdu stačí, mám ho i v emailové podobě. Ale co je důležité, ušetřila jsem opravdu spoustu peněz, už budu dokupovat jen obálky :)) Tak jsem zvědavá jestli šatky vybereš, to u mě bylo skoro to první co jsem si zařídila, už od února je mám jisté :))
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 No to pak joo, já se u nás ptala v jedné tiskárně a nebyli moc nadšení že by měli tisknou něco jiného než tam mají :/ No to se mi nechtělo samotný a domluvit se s někým kdo mě doprovodí je u nás na dlouhé lokte jak jsem zjistila :) Hlavně jedu do jinýho města a to je vždycky naprd :) @drozdicka Tak ať pořídíš!!! doufám že pak taky hodíte obě oznamko na okouknutí :D
Odpovědět
Profilova fotka
@soniludi Jóó to bych mohla :)) tak pak chceme vidět fotečky šatů...to já jsem se sebou zase na zkouškách měla tři kamarádky a v saloně na mě koukali jak kdyby to viděli poprvé ? Někdo mi to přece zhodnotit musí :))
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 no zatím to v tiskem vypadá bledě, dvě firmy mi tisk nabídli a jedno oznamko vychází na 52 Kč, což je dost, necháme tisknout tak 30 - 35 ks, tak uvidím, zda se něco objeví, večer to projednáme s přítelem a uvidíme ;-) Jinak šaty mám zajištěné od února, jako Kikika :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@soniludi no zatím to v tiskem vypadá bledě, dvě firmy mi tisk nabídli a jedno oznamko vychází na 52 Kč, což je dost, necháme tisknout tak 30 - 35 ks, tak uvidím, zda se něco objeví, večer to projednáme s přítelem a uvidíme ;-) Jinak šaty mám zajištěné od února, jako Kikika :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 No kamarádky bych taky brala, ale všechny jsou ode mně dost daleko (bydlím tu tři roky a nikoho tu víceméně neznám) a dělají buď školu, nebo plánují vlastní svatbu a mají toho až nad hlavu :D Jasně že šaty hodím na konzultaci :D
Odpovědět
Profilova fotka
@drozdicka NO já právě kde jsem poptávala tak to bylo podobné, z toho jsem usoudila že to bude muset asi zvládnout naše tiskárnička doma...já to teda vidím tak na 60...máme "jenom" 40 svatebních hostů...už jsme se shodli s přítelem na typu o víkendu se chastáme trochu laškovat s foťákem a uvidíme co z toho bude :D
Odpovědět
Ahoj holky, prosím vás zvolili byste termín svatby přelom září a října, myslím kvůli počasí? Začali jsme s přípravami trochu později a teď už bohužel moc termínů nezbývá. Co myslíte, BUDE HEZKY? :-) Díky a zdravím všechny nevěsty! Váš chat je super, spoustu dobrých rad a nápadů ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@spanelsko Zdravím,tak my máme svatbu 22.10. a věřím že bude krásně..a když ne,tak to bude holt netradiční svatba... ;-) ale samozřejmě věřím, že bude hezky!!!!! :-) takže odsouvat svatbu kvůli obavám z počasí bych neřešila...teď se to stejně mění až neskutečně 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@spanelsko Ahojky, můj známej se loni ženil 10.10 a měli krásně, kolem 20ti stupňů a slunko...ale samozřejmě čím dříve tím lépe,asi budeš mít větší šanci, že bude tepleji !!! A co tam máte za volné termínky :)??
Odpovědět
Profilova fotka
@soniludi Hm, to je blbý být někde kde nikoho neznáš, tak třeba si tam najdeš kamarády...ale znám to, přestěhovala jsem se do 12km vzdáleného města a za 3 roky co tu bydlíme sme se tady taky s nikým neseznámili,naštěstí jsme nešli nijak daleko takže dojíždíme pořád :))) Co šatečky, vybrala si ?? :))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kikika87 No alespoň víš o čem mluvím :) nejhorší že jsem se přestěhovala z anonymity většího města do udrbanýho maloměsta, to mě trochu odrazuje se tu vůbec s nikým bavit :/ Na šaty jdu v pondělí odpoledne, tak pak dám echo :D
Odpovědět
@vjerca super, díky za pozitivní odpověď :) právě už máme jen ten poslední víkend v září, a 24.9., jindy na našem oblíbeném místě volno už nemají. Ale máš pravdu, člověk nikdy neví, může být červenec a stejně pršet...jinak 9.9. bude určitě krásně!! Mám v ten den narozeniny, tak mám devítky speciálně ráda, ale stejně si myslím, že začátek podzimu je ideální doba na svatbu, není už takové vedro a pořád krásně! Jinak ale holky - myslím, že každá svatba v každou dobu je super, když si to s přítelem užijete a oslavíte, že jste se stali MANŽELÉ :-) Přeju úspěšné přípravy a málo stresu...a určitě zase napíšu pro praktické rady od vás ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@soniludi Hm, vim no,v dnešní době najít kamarády není vůbec jednoduché :( a jak daleko si se stěhovala ?
Odpovědět
Profilova fotka
@spanelsko Konec září není vůbec špatné, to bude určitě ještě krásně, ten konec října, to už je horší to už může klidně sněžit...počasí blázní v poslední době :DDD
Odpovědět
Profilova fotka
@spanelsko @vjerca Ahoj my máme koncem října výročí a vždycky jezdíme na romantic víkend, měli jsme už všechno zimu a déšt v Blansku, sníh v Harrachově, babí léto v Mariánských Lázních...takže nezbývá než věřit že bude nádherně :) Já osobně mám tento čas hrozně ráda...ale my jsme si datum určili podle numerologcké kalkulačky a ta nám nejlepší den v roce nabídla to naše (počtalo to podle našich narození :D)
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 No já jsem se řídila heslem když už tak pořádně...150 km ze severních do východních čech.
Odpovědět
Profilova fotka
@soniludi Hm,tak to je hodně daleko, to bych se sakra rozmýšlela jestli bych šla :(
Odpovědět
Profilova fotka
Noo ona to na začátku vypadalo No problem, rychle jsem tu našla práci v oboru i přítel, bydlíme v domě s jeho rodiči (mám naprosto zlatou tchýni a vlastní vchod a kus zahrady :D) takže neplatíme nájem...to by bylo k výhodám. Ale v práci věkový průměr 50 tak tam moc o kamarádění nelze mluvit a nikdy bych nevěřila že potkat nové kamarády je tak těžký :) Hlavně většina holek v mým věku už tady kočárkuje a na to já mám pořád čas :D
Odpovědět
Profilova fotka
@soniludi No je mi to úplně jasný! Tak pak jedině nějaké zájmy, cvičení, zahrádka a pivečko nebo tak něco :)) a tvůj přítel tam taky nemá žádné kamarády z dřívějška když tam kdysi bydlel??
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 Tak tos vystihla...pivečko teda nepiju a přidám navrch ještě psí cvičák :D Nene jeho nejlepší kamarádi se pro změnu odstěhovali jinam...Ale ono to je tady přes léto docela fajn horší je to v zimě kdy člověk doslova čučí do zdi...kdybych věděla kolik času zabere jenom organizace svatby už bych to měla jako další koníček :D Ale změníme co nového se svatbama? :D
Odpovědět
Profilova fotka
@soniludi Já teď nějak stagnuju, akorát ubytování jsme byli očíhnout a sháněla jsem spodní prádlo, hlavně podprsenku pod šaty,byla jsem v H&M a nic :((( A ty máš zítra zkoušky šatů že :)? Jak se těšíš?
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 už dneska :)...těší se fakt hodně, jsem zvědavá jestli na ty svoje narazím :D Na podprsenky jsem taky už koukala, nemám bez ramínkový ráda ale ta jediná černá co mám by se asi nehodila :-D To mě napadá i@drozdicka : Budete si kupovat nějakou tu noční košilku? mě to příjde tak trochu zbytečný, když manžílek bude událost zapíjet s ostatními svatebčany tak že si ho budu muset asi odnést :-D naší svatební nc vidím jak u Bundů zadkem k sobě 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@soniludi Já asi nee, košilka není důležitá :) i když Michal si myslí buhví jaká svatební noc nebude, že ten se jí určitě nevzdá :) a tak ty Bundovi by nebyli špatný,ale u nás se asi nebudou konat :)) Tak držím palečky ať vybereš ty nejkrásnější !!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 pokud můžu radit tak pěkné spodní prádlo mají na Mělníku v ulici Kněžny Emmy, sice dražší a je tam paní která je opravdu od rány ale parádně poradí a kamarádka si tam koupila nádhernou podprsenku pod svatební šaty sice za asi 700,- ale říká že v životě neměla lepší a hlavně že jí parádně poradila a podprsenka jí úžasně sedne.
Odpovědět
jů já taky, já taky
Odpovědět
Profilova fotka
@kikika87 @karotka87 tak já už podprsenku řešit nemusím, paní v salonu mi řekla že žádnou mít nebudu :D a jak pokračujou přípravy? už to máme pod 60 dní :) a konečně jsme objevili "ty naše" prstýnky. v pondělí je jdeme objednat...a mám dohodnutou fotografku :) a zrušili jsme hostinu a bude raut. doufám že to už je konečná verze :D
Odpovědět
Profilova fotka
@soniludi Já potřebuju,ať mi to trochu nadzvedne, vůli tam ještě mám :) No teď to uteče jako voda,uvidíš :) Já jsem se moc nepohla, sehnala jsem jen polovinu obálek na oznámení,dokoupila košíčky a teď razíme na dovču tak až se vrátíme začnou se péct koláčky a rozvážet :) A pak toho mam mraky,musím nějak pořešit ty noviny,zatím sme se nepohly :( akorát dnes jsem poslala mailík vizážistce a chci se na srpen objednat na zkoušku, na to se přiznám těším nejvíc :))) Tak to jsem na ty vaše prstýnky zvědavá :))
Odpovědět
Profilova fotka
holky souhlasím s Karotkou87 mají tam super prádlo,občas taky zajdu k zámku ulice Svatováclavská, mají tam i super plavky a noční košilky.Mě se sice do šatů podprsenka nevejde, ale jinak nosí jen kupovanou na Mělníku.A kdyby vás ty nákupy zmohly tak na zámku mají supek kávičku a dortík ;-) utíká nám to, co??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?