Hostina v penzionu Mítkov a Jangelec event. jinde v okolí

2. zář 201420

Ahoj holky, rozhodujeme se s přítelem kde udělat svatebí hostinu a raut se zábavou i s možností přespání hostů. Obřad bude v Litomyšli. Uvažujeme o penzionu Mítkov u Chocně nebo Jangelec u VM. Máte někdo zkušenost? Event. nápad na nějaký další penzion v okolí?

 • Ahoj, my potřebujeme ubytování pro téměř 50 hostů, tak jsme zvolili Kolibu Hrádek, svatbu tam budeme mít za měsíc, včetně venkovního obřadu, tak pak dám vědět, jak to tam dopadlo 😉 Jangelec i Mítkov pro nás jsou moc malé, ale původně jsme o nich uvažovali...Jinak mě ještě napadá ten nový pivovar v Ústí v Hylvátech - vypadá skvěle, ale nevím, kolik tam mají míst na ubytování - v době, kdy jsem my všechno sháněli a domlouvali, tak se teprve otvíral. A pak ještě penzion Pod rozhlednou ve Vrbici u Kostelce nad Orlicí...Tak přeji při výběru šťastnou ruku 🙂

 • Ahoj, my jsme se také rozhodovali mezi Mítkovem a Jangelcem. Rozhodli jsme se pro Mítkov, s provozní byla dobrá domluva, prostředí je pěkné a jídlo bylo taky dobré, uvidíme jestli je to dobrá volba, žádné jiné reference na Mítkov jsem tu bohužel nenašla. Na Jangelec nemám dobré reference, pokud tam budete mít hostinu, tak klaďte důraz na to, aby jste tam byli sami, oni jsou schopni dát ještě jednu svatbu do dalšího (horního) salónu.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Areál situován uprostřed lesů mezi Ostravou a Opavou se zaměřením na vše kolem svateb. Pořádáme svatební hostiny, včetně venkovních, svatební obřady,
  Fotím a točím svatby po celém světě.
  Stále mám volné termíny pro tuto sezónu.
  Jsem absolventkou fotografické školy a nabízím fotografování Vašeho svatebního dne s citlivým a individuálním přístupem za příznivou cenu.
  Články od našich partnerů
  Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
  Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
  5 důvodů, proč si na svatbu objednat profesionální catering
  Archiv článků od partnerů