Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo akorát škoda že teplá voda bude až příští týden, ale lepší studená než žádná :-D
Odpovědět
vsem novomanzelkam krasny zivot po boku svych vyvolenych :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky Pájo, však Tobě také! Už se Ti to krátí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno ženy :-) tak kdepak máme tu Atinku =-) ]-( , jsem zvědavááááááááá :-D
Odpovědět
Misko: to jo, 3 tydny, uff =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojtéééé všechny.... tedy správně... Ahoj Marti :-D Naše privátní diskuze nemá chybu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pavko to uteče ani se nenaděješ :-D , vždyť já už jsem skoro 4 týdny vdaná =-) Míšo no jo flákají to holky ]-(
Odpovědět
Nazdárek:-) Už se tu objevila Atinka?
Odpovědět
Marti: to je sila...leti to jako voda |-| a takove pripravy a ze chvilku je vsechno v cudu :-) ale mam stejny utlum pred svatbou, jako jste mely vetsina...ted nic moc neresim...
Odpovědět
Profilova fotka
Pavko ale můžu ti říct že už je to za mnou a mám klid, vůbec mi ty přípravy nechybí ;-) Ahoj Luci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, flákaj :-D Ahoj Luci! Co je nového koupeného, uka! Pavli - jj, útlum a týden před svatbou zjistíš, co bys ještě ráda :-D Já si teď v pondělí před kinem dala v ovocném baru džusík, který jsem si dávala den před svatbou, krásná nostalgie x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo tak jsme včera koupili ten cilit na úklid a teda byla jsem překvapená na co všechno se dá podle návodu použít, koupelnu s ním teda umýval Josef, ale asi dobrý, protože si nestěžoval :-D teda musím říct že vaření na indukci je fakt super, rozhnodli jsme se že nebudeme kupovat novou rychlovarnou konvici a koupíme nerezovou konvici a budeme vodu vařit normálně na indukci, protože je to fakt fofr =-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To jsem ráda, že je cilit dobrý. Já mám doma už taky jen ten. Na WC, na podlahu, na troubu. Fakt jak v té reklamě :-D Že Josefa pozdravuju :-D :-D :-D Hele, řekni mi víc k tý indukci. Nebo odkaz stačí. Já o ní furt slyším, ale ještě jsem to naživo neviděla. Jeeeeeednoooou do domečku, víš....
Odpovědět
Profilova fotka
No indukce vypadá úplně stejně jako každá jiná sklokeramická deska my máme tuhle, je tam i popis jak to funguje http://www.levneelektro.com/p7393-var...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je špička! To se asi musí koupit spešl nádobí, že? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baf :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo no jsou na to hrnce s magnetickým dnem, i staré smaltované hrne ;-) a třeba i ikei mají prakticky všechny hrnce vhodné na indukci :-) Evi teda takhle nás lekat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to aby jste tu neusnuly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak teď dopoledne to myslím nehrozí :-D A co jinak Evi, jak se máš?
Odpovědět
Profilova fotka
Chesůůůs, sem se lekla! :-D Marti - tak to je super. To chcu jednou dom! Evi - jak jde podnikání? Ségře super, denně prý tak 6 tis. tržba, tak je spokojená x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ja prave probiram zivotopisy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo fakt je to super, jsem z toho čím dál víc nadšená x-) Evi tak přeju úspěšný výběr ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi - kolik budeš mít zaměstnanců?
Odpovědět
Profilova fotka
Miso...tak 5 na plny uvazek a ostatni vypomoc
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to bude mazec! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Evi máš můj obdiv, já bych na podnikání fakt neměla nervy :-|
Odpovědět
Profilova fotka
normálně se nám při stěhování rozbila váha, dneska jsem na ní vlezla a nestačila jsem se divit =-) , před svatbou jsem měla 65kg a teď mi váha ukázala skoro 70 =-) a Josef se vážil taky a taky mu to ukázalo hrozně moc, přitom na sobě nepozorujeme že by jsme přibrali, oblečení mi sedí pořád stejně, takže asi musíme koupit novou
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno! Marti - to někdy udělá když váhu přemístíš jinam. Zkuste víc míst ;-) U nás metr v koupelně (asi různé dlaždice) dělá cca 2 kg :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-) Míšo fakt =-) , tak to musíme vyzkoušet
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, taky jsem na to čučela. Nemusí to být pravidlo, třeba se fakt rozbila, ale za pokus to stojí :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?