Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nás je prostě vše problém. Chci gelovou podložku pod myš - mám si ji prý koupit :-N Na expedici dostali obrazovku se záběry kamer, aby holky viděly, kde jim stojí který kamion a kde je volno, na obrazovce je i navigační klávesa... mačkám na tu klávesu na obrazovce, chci se podívat na rampu a prd... ono se to ovládá myší.... prý že dotyková obrazovka je moc drahá a na expedici není zas tak moc zaměstnanců..... no comment 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
No taky hezký ]-( tak kolega na můj včerejší mail neodpověděl :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
A co to znamená pro Tebe? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to nevím :-D , já jsem se tam vyjádřila dost jasně a to že tu nabídku dělat nebudu :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Takže informaci má a dál je to jeho boj :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásná kytka http://www.beremese.cz/album/view.php... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jo akorát krapet velká =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ubytování v maďarsku máme zajištěné, teda já už se tak těším jak si odpočineme, je toho teď na nás oba moc a jsme oba nevrlí a protivní :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám dnes taky blbou náladu a bolí mě hlava, takže takové naprd |-| Bych hned jela s Váma!
Odpovědět
Profilova fotka
To já jsem měla včera, nervy v kýblu a bolela mě hlava :-| , dneska už je to lepší, ale ta nálada pořád nic moc, stačí trochu a vyletím jak čert z krabičky :-D , už se těším na příští víkend, budeme doma, voda poteče, tak snad se dáme trochu do klidu
Odpovědět
Profilova fotka
tak vypadá to že změnu příjmení někteří pochopili, už mi přišly i dvě gratulace :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Fuj, jsem se teď patlala se zákaznickými portály, blééééé :-p
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi zrovna volal můj drahý muž že má příští pátek pracovní pohovor na nové místo =-) , asi ho to v té práci fakt nebaví nebo chce baby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Chce baby 8-) Jsem vedla útok no ne?! :-D :-D :-D :-D Chce mu taky koupit buggy :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No bohužel bych spíš řekla že ho to v práci nebaví (se mu ani nedivím) a chce víc peněz, ale ještě by měl počkat do května, to mají roční prémie a určitě budou x-)
Odpovědět
Nazdárek,dneska jsem tu jen na skok.Mamka má narozky,tak jsme si zašly na oběd a samozřejmě nakupovaly na mrňouska.Takže výnavička už je skoro koupená:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte..chcela by som pozdravit Atinku :-D :-D :-D Atiiiiiiiiiiiiiiik...dnes moc moc drzim palceky, nech vsetko vyjde ako ma ;-) budes urcite kraaaaaaaaaaasna nevesticka x-) x-) x-) x-) tesim sa uz na fotocky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, aj ja by som chcela Adku pozdravit, som Ti Adi aj IP pisala, aj vies ako to emdzi nami nefunguje - myslim IP.. dufam, ze Vam Vas velky den vysiel presne ako ste si predstavovali, myslela som moc an Vas, ze asi v akej casti dna prave ste :-) moc moc gratulujem a tesim sa na Tvoje dojmy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno :-) tak už jsme všechny vdané paní x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno :-) Nějaká zpráva o Atince? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Edit :-) zprávy zatím žádné :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno! Se tu dnes od rána mořím s pozvánkou do Forda na školení, bléééé.... Navíc nám nějak hapruje babička, tak u ní manžílek dneska raději spal..... Ale večer jdeme do kina na toho robůtka třídiče, tak jsem zvědavá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Míšo :-) tak doufám že bude babička OK ;-) jinak fotky ze svatby se oboum rodičům moc líbili, tchýně z nich byla úplně hotová :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt jo? Tak to je super! Vida, nakonec je spokojená, to je dobře. A co Josef a nová práce? Babičce se včera nějak špatně dýchalo a bolela ji noha, tak jsme měli takový blbý pocit. No snad bude zase dobrá. Přece jen je to naše 87 letá čiperka 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo vždycky když si je někdo prohlížel, tak mu hned říkala že jsou to krásné fotky a všichni si muselii fotky prohlížet vevnitř, ani na terasu jsme album nesměli brát aby se náhodou neponičilo :-D No jo teď pořád blázní počasí, takže je to náročné, ale bude zase dobře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já v sobotu myslela na Atinku, že tam u nich snad bylo hezky. U nás chcalo celý den, fuj fuj fuj :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No my jsme v sobotu měli tu oslavu venku a všichni jsme byli zmrzlí jak hovňousci :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno ženy :-) mám práce jak na kostele, ale už jenom tři dny a poteče nám voda x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - jsem na Tebe přesně takhle ráno myslela, že se už jen 2x vyspinkáš a poteče :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?