Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To nevím, ale podívám se. Ségra takhle loni koupila stůl a židle na terasu snad se 70% slevou =-)
Odpovědět
Marti:a kde máme nějaké fotečky z domečku;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci zatím nemáme, nic moc nového tam není, dodělávají se spíš detaily, jako zaakrylování zárubní a tak, ale příští víkend už poteče voda, takže se konečně zase pohneme a pak to nafotím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, 22.8. se blíží :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jo už jenom 8 dní x-) , akorát teda teplá voda bude až 25.8., protože se napřed musí natlakovat topení a zprovozniit kotel, ale to už nějak zvládneme x-)
Odpovědět
Profilova fotka
super oznamko x-) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Se otužíte, no 8-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo však jo :-D , hlavně že poteče z kohoutků a bude splachovat záchod, kýbl z vdou už mě na záchodě rozčiluje ]-( , no a od tohodle víkendu už tam nebudeme bydlet sami, jedna rodina se stěhuje tenhle víkend, protože už mají půl roku prodaný byt a nutně se potřebují přestěhovat a jakmile zapojí vodu, tak se stěhují další zoufalci. Většina lidí bydlí různě po rodičích apod, protože byty jsou prodané, podnájmy ukončené :-|
Odpovědět
Profilova fotka
To je děs! By Vás měl mít všechny u sebe doma krocan ]-( Tak já už se pomalu balím dom.....
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo no ještě to tak :-D já ještě hoďku a půl tak hezký zbytek dne pááá Míšo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno ženy :-) tak konečně pátek x-) , dneska jedeme ke tchánovcům, o víkendu slaví oba 60, akorát že to má být venkovní párty a počasí teda hlásí na sobotu úplně nejhorší :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno! Jééé, bude letadýlkový dort mňam mňam :-D Já budu dnes večer slaměná vdova.... manžílek jede na závody už teď ráno, přejímky jsou totiž jen dnes do večera... a závody jen zítra... takže dovolenou si plácat nechci, bych ji strávila na cestě autobusem :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Míšo no jo bude, jeden čokoládový s letadlem a druhý ovocný mňam x-) , už se těším, ten ovocný co jsme měli na svatbě byl fakt boží x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ovocný bych si taky dala x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ten ovocný byl úplně úžasný, vevnitř byla jogurtová šlehačka a ta cukrářka málo sladí, takže to byla fakt mňamka x-) a i ten čokoládový byl super, jak já čokoládové dorty moc nemusím, tak tohle bych se ujedla, vevnitř opět šlehačka a ona používá drahé čokolády, fakt kvalitní x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jogurtová šlehačka :-N Jééééé x-) Hele, pošlu Ti letecky tip na překvapení pro tchána ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no posílej x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tuna http://leteckaposta.cz/682270614 vyzkoušeno ještě nemám, ale vypadá to v poho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé to je super x-) Švagr takhle dostal ke 30tinám kytky s cigaretama a doutníkama a do konce párty nevydržela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jé tak už mám nový email x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Že to vypadá dobře, viď. Já to vyzkouším při první příležitosti :-) Pošli emílka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak už mi to i funguje, musela jsem si to nastavit sama :-D , ale zatím mám ještě i starý mail než si lidi zvyknou na nový :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsi prostě čikovná 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak už jsem rozeslala e-mail se změnou, takže aspoň všem dojde že mám nové příjmení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jen aby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No doufám že už jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mně furt píšou na starý, naštěstí mám dané přeposílání :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám u sebe oba maily a můžu si vybrat ze kterého chci odesílat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
U nás je to kapku složitější, naše IT je sto let za opicemi, tak jsem ráda, že mám vůbec nový mail, kdybych si ho nevydupala, tak nevím... do systému se musím furt hlásit starým jménem, prý to nejde (!!!!! ]-( ) předělat. Jsem se už na to ptala jinde a samo, že jde ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
No u nás je to s IT takové veselé, teda naštěstí už máme asi půl roku na pc najatou firmu, přetím to bylo urob si sám :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?