Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mail odeslán a uvidíme co bude následovat, ale jsem vytočená tak pokud bude prudit tak jsem rozhodnutá dát výpověď, už toho mám fakt dost, akorát mi přidávají práci a peníze ne ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Edit - jj, taktu jsem tam vložila trošku víc :-D Evi - no ono když se na to mrkneš pak z pohledu, že cca 500 stojí blbý doplnění..... a hlavně to máš s papírem, že to fakt můžeš pak na ŽL dělat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo to je pravda, tak jsi me presvedcila :-D a kdy zacinas?
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo škoda že bydlíte tak daleko, bych k tobě hned chodila x-) tý jo já jsem z té práce tak znechucená, že nemám absolutně náladu něco dělat, jdu se podívat na nabídky práce na netu
Odpovědět
Profilova fotka
Evi - se jich musím optat. Schváleno manžílkem to mám asi 15 minut :-D Marti - škoda, pokusných králíků není nikdy dost :-D Mrkni na nabídky! Nebo obvolej známé! :-)
Odpovědět
Nazdárek Paničky:-) Tak vás zdravím tentokrát z domu a už se to asi nezmění.Dneska jsme byla kvůli problémům u doktorky a nechala mě doma.
Odpovědět
Profilova fotka
Na tohle jdeme v pondělí: http://www.cinestar.cz/flash/nabidka.... Jééé Luci, ahoooj! Hezky odpočívej a nožky nahoru! Vše oukej? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja uz nebyla v kine ani nepamatuji :-S Luci, tak jen hezky odpocivej a pozdravuj mimi ;-)
Odpovědět
Snad jo,jen to sezení v práci mi nedělalo dobře na břicho a záda.A malej je cvalík,tak se trochu pronese:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci :-) tak hezky odpočívej ;-) Míšo tak pohádky se vám zachtělo jo :-D ach jo už mě z toho rozčílení rozbolela hlava ]-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No když Ty jsi takové choudě, tak to se pak pronese :-( Tak se držte! Evi- tak pojď s námi 8-)
Odpovědět
Míšo:jsi mě pobavila.Každopádně mi doktorka řekla,že o miminku max 3,5kg si můžu nechat zdát :-| Jsem zvědavá,kdo to bude rodit :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Luci - prostě kategoricky řekni, že Ty k porodu tedy nejdeš a je to. Já to doma tvrdím furt :-D
Odpovědět
Míšo:já už jsem navrhovala Zdendovi,že bysme si to mohli vyměnit,já to odnosím,on to odrodí,ale prej ne.Má malou ďourku nebo co :-D :-D A teď jsem dočetla,co jste napsaly,gratuluju ke kurzu.V Brně jsem za doplnění platila 800Kč,takže se ti to opravdu vyplatí.
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D Miso Luci..takze malej obr x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - co co co, ďourka je výmluva! Dostal to dovnitř, tak ať si to zase dostane ven! ]-( :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jo kdyby měli rodit chlapi tak ldstvo vymře :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Oni by si vymysleli nějaký jiný způsob porodu. Kombinaci PS2 a LSD :-D
Odpovědět
Evčo:no,má mít 640g a má 850g,takže se nám trochu předbíhá;-) Marti:to je fakt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, to je macek :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Luci...ale jinak vse v poradku?
Odpovědět
Ono to měření nemusí sedět,ale i podle velikosti břicha je větší.
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to se tedy pronese... v kolikátém tt vlastně nyní jsi?
Odpovědět
v 26.
Odpovědět
Profilova fotka
Woooow! Takže už jen 13 :-N To hrozně letí!
Odpovědět
jaks to napsala,tak se to zdá strašně blízko :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Luci ono se to nezdá blízko, ono je to blízko :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, je to blízko 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak začaly slevy na zahradní nábytek, takže se chceme jet podívat co mají, sice terasa bude nejdřív za měsíc, ale když jsou ty slevy :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sleva je sleva, to se musí využít! Hele, nemají slevu na samozavlažovací truhlíky? =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?