Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Míšo:no,tak to pohoštění před svatbou si klidně nechám ujít a než je pak oběd,tak stejně většinou vyhládne.
Odpovědět
Ja bych rekla, ze to bylo proste jedno velke nedorozumeni ;-)
Odpovědět
Ziraf:asi tak.Taky jsem si říkala,že se asi přítelkyně s kolegyní nepochopily.Ale určitě bych to sem nepsala.Příjde mi to trochu nefér.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - my měli ráno i gyros... a horké maliny s vanilkovou zmrzlinkou .... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, budete si nektera delat svatebni knihu? Ja bych rada jen nevim jaka je nejlepci :-N
Odpovědět
Míšo:teda,ty jsi jim dopřávala.Já bych měla dopřát asi hostům to,co jsem měla já.Ale to by asi polovina umřela hlady :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Evi - happyfoto ;-) Chystám se na ni už 2 měsíce :-D Do konce srpna mají super akci! Holčinky z června 2008 ji odtamtud mají a bomba. Luci - pro naše hosty jen to nej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dikes, jdu na to juknout x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno všem. Marti - náš plán na poslední srpnový víkend: http://www.mbi.eu/cz/events/ferrari-r... ...... 8-) Máte už něco v plánu Vy? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-) Míšo no vypadá to dobře x-) , pošlu návrh dál :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - šak bych nic špatného nedoporučovala :-D My máme přes známého dajaké vip lístky, pojedeme hned v pátek, ale víc k tomu nevím :-N Ale jak jsem viděla Ferrari, hned jsem viděla Tvůj podvazek na řadičce x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo tak prý to vypadá zajímavě, ale vzhledem k tomu že jedeme do maďarska další víkend, tak asi ne Tak řeším jak to mám udělat s kartičkou zdravotní pojišťovny, na stránkách píšou že vystavení trvá cca měsíc, takže asi počkám až změníme i trvalý pobyt a vyřídím to jedním vrzem, akorát nevím jak to bude s pojištěním do maďarska :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak teď mě pořádně vytočil kolega, poslal mi velkou poptávku, je to práce tak min na dva dny, tak jsem mu psala že to fakt nezvládám a on mi napsal že to musím nacenit já, takže jsem mu napslala že kvůli tomu můžu začít dělat noční směny ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Na kartičce adresa není, ne? =-) Co na tu poptávku říká Tvůj šéf? Vlítlas tam a nadávala? To já dělám a funguje to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, hádejte co, už mi to funguje :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak co je nového? Povídejte , přehánějte, dlouho jsem tu nebyla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No adresa tam není, ale je to dvojí papírování se změnama :-| No on je ten kolega asi můj nadřízený, ale poslala jsem ho někam že to fakt nestíhám a zatím mi neodepsal, ale cenit to nebudu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Asi nadřízený? :-N Ahoj Edit! Nového? Asi nic. Jen, že z dreamu není vdaná už jen Atinka, a to už jen 2 dny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Miško - jjj já vim,... už to má za pár :-D :-D :-D :-D :-D no tak fakt už jsem se bála, že nám to stopli a ono naštěstí ne,... A už je někdo v očekávání kromě Lucky? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo no teoreticky je :-D , ale vytočil mě tak že bych nejradši dala výpověď ]-( , hlavně když tu budu přesčas tak mi to nikdo nezaplatí ]-( Ahooj Edit :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooojky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Všechny mooooooc zdravím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na mě trošku přeplácané... http://www.beremese.cz/album/view.php... Marti - já dnes ráno byla taky vytočená, že jsem skoro dala výpověď... ale pak jsem si řekla, že na to..... že si hezky otěhotním a tradáááá Edit - bohužel jen Lucka :-| Ale makám na tom :-D Hoj paní podnikatelová!
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, kytí přesně dle mého vzorového obrázku :-N http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo no to bych taky nejradši udělala, ale hold musím počkat, no nic jdu kolegovi napsat ještě jeden důraznější e-mail dokud jsem v ráži ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Napiš! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Juuu jsem nejak zapomnela psat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Miško - trošku? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D seš holt taktní :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi miláček posvětil mé roupy a dokonce mi kurz zafinancuje x-) Tuten: http://www.pwi.cz/manikura.htm
Odpovědět
Profilova fotka
Miso, ta cena :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?