Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jeeee z nas vsech budou podnikatelky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ze mě teda ne, absolutně mě nelákají ty starosti kolem :-| , ale Josef má sen otevřít si restauračku, takže kdo ví :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teď v sobotu to Meziřící, pak už nic moc :-S Plány mám, no plány.... sny...... x-) To víš, nemůžu furt myslet jen na mimi :-D :-D :-D Evi - velkopodnikatelky :-D
Odpovědět
Míšo:ty nehty na mateřské je dobrá věc.Chce to tak moje kadeřnice;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já teď právě furt čučím na ty moje a nemůžu oči odtrhnout, jsou udělány tentokrát moc zajímavě. Zkusím je doma vyfotit. Ale já zas nejsem kdovíjak šikovná na ruce, tak se bojím :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo tak se hold uvidíme u nás na kolaudaci ;-) :-D Jasný já si taky vymýšlím práci abych na to nemyslela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - taky skončíš jako podnikatelka, uvidíš :-D No já si hledám něco, co budu moct dělat s prckama. Jestli Honzan převezme rodinou firmu, tak by to s penězi nemuselo snad být tak hrozné, tak bych nemusela hned vydělávat jako teď =-)
Odpovědět
Míšo:to se naučíš.Je to jen o cviku;-)Hlavní je,jestli máš fantazii;-) Taky přemýšlím,co na mateřské.Plány mám,ale uvidím,jak se mi do nich bude chtít;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to muzeme zalozit novou diskuzi Dream businessgirls ;-) Co vy na to?
Odpovědět
Profilova fotka
No na netu je i spousta inspirace, tak to by pro začátek taky bodlo.... Marti - jj, kolaudace x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci...jake plany? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, ona je má nehtařka už dala na své stránky! Mrkněte: http://salonfant.webgarden.cz/image/1... to mám teď na rukou! :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Juuu pekne ;-) ja jsem vecra videla u jedne pani krasne nehty, mela na nich male limetky, pomerance a citrony, super na leto ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo to už je na mě moc divočina :-D No já pokud budu mít na mateřské čas, tak bych teoreticky mohla dělat z domova to co dělám teď :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No na rukou na klávesnici ta divočina vypadá suprově. Hezky ty třpytky ladí k prstýnkům x-) Marti - vidíš, bys mohla podnikat v oboru :-D Evi - to muselo vypadat taky krásně!
Odpovědět
Profilova fotka
Týýýjo, z dreamu už je svobodná jen Atinka :-N
Odpovědět
Míšo:pěkný,ale souhals s Marťou,nic pro mě:-)Moje nehty se ještě pořád vzpamatovávají:-( Evčo:chtěla bych si udělat nějaký účetnický kurz a dělat účetnictví Zdendovi a pak třeba dalším doktorům.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja nastesti kvuli svatbe moje nehty radeji netrapila ;-) Luci...super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se teda gelovky moc zamlouvají x-) a hlavně se moooc zamlouvají manželovi :-D , už je mám teda dost dlouhé, musím počkat až se mi vrátí paní manikérka z dovolené a pak si je nechám doplnit a zkrátit
Odpovědět
Evčo:uvidíme.Musím mít chuť a čas někam chodit a pak mi manža bude muset odkrýt svoje kšefty :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já si na ty nehty taky hrozně zvykla. Ruce mám teď stále upravené. I na závodech :-D A to jsem jinak jeden velkej šmudla, tam jeden neví, do čeho si sedne (viď Marti :-D )
Odpovědět
Míšo:to téma česká veselka je o vás??
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo no jo :-D Taky se mi líbí že mám ruce pořád upravené a zatím nehty přežily všechny práce kolem domečku x-)
Odpovědět
Luci - to tezko, tamta svatba byla 3 tejdny pred Misinou
Odpovědět
Ziraf:to jsem ani nezaznamenala.Já si říkala,že se k tomu vyjádřila,tak jak se vyjádřila.Stejně je to divný.
Odpovědět
No ja si taky rikala, ze je to zvlastni, ale pak jsem si zkontrolovala datumy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nééé, to nebyla naše svatbááá! Bože chraň! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Teď jsem si přečetla svou odpověď v tom tématu znovu a došlo mi, jak jsem to debilně napsala :-N :-D :-D
Odpovědět
Divnej je ten příspěvek.Nějak jsem nepochopila,o co chlapci šlo.Asi se přišel najíst.Mě by nenapadlo jít někam o hladu.Já jsem asi divná,ale chodím všude najezená :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To u nás bys pak Luci litovala, že jsi jedla, my všechny hezky našťouchli :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?