Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale jo, potěší ;-) Jsem si došla na obídek a je líp :-D Však s naší frekvencí tamtoho to fakt není jednoduché :-D A prostě mi to je někdy víc a někdy míň líto... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Já se cpu čokoládou a snažím se biologickým hodinám vysvětlit že mají držet hubu a krok, že je ještě čas ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já s mýma hodinama už ani nemluvím, se mě snaží utlouct =-) ]-( A mám dnes prostě blbou mrchoidní náladu. Navíc jsem si od prvního dne naordinovala, že denně 20 minut na lítacím stroji a bylinky horem dolem a ovu testy pro sichr. A teď už mi to fakt hrozí... dnes nebo zítra dorazí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ale vy se aspoň už můžete snažit, mě strašně deptá to že ještě musím čekat než se vůbec začneme snažit :-( ]-(
Odpovědět
Míšo:možná to až moc řešíš.fakt to nechej osudu.Bylinky a tak je dobrý.Miminku to neuškodí,spíše naopak.Ale zkus se na to moc nemyslet.Čím víc to budeš řešit,tím to bude horší.S frekvencí si nic nedělej.My už taky nejsme jako králící a podařilo se.A tělíčko si musí taky trochu odpočinout a připravit se na to;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já o tom s nikým jiným než s Vámi nemluvím, tak jsem pak nevykecaná |-|
Odpovědět
Míšo:jasně,klidně,ale počítej s tím,že to opravdu nějakou dobu trvá a stresovat se začni až tak po roce.To,že se to někomu hnedka podaří je spíše vyjimka.Snad jsem tě alespoň trochu uklidnila.O to mi jde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo ještěže se máme kde vykecat co :-D Luci no já teda právě poslední dobou mám kolem sebe všechny co se jim to povedlo prakticky napoprvé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já nejsem neklidná, to se až divím, ani mi není nějak smutno nebo obr depka, jen je mi to líto, ale v pohodě. Ale ani miláček neví o těchto mých pocitech, že je mi to líto a tak. On ani např. neví, že to mám teď dostat :-N Nejvíc líto mi to je, když mě se..u v práci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
silente, ja mam tiez take pocity, ja mam dostat v pondelok, ale citim, ze dostanem, proste sa necitim inaksie ako inokedy. Ach jaj, preco to nejde hned. A to ma mrzi, ze kopu známych sa nás pýta každý mesiac, či už a stále im hovorím, ešte nie.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem po závodech vždy absolutně rozhozená, obzvlášť, když jedeme dom na noc, takže pocity ani sledovat nemůžu. Naštěstí :-N :-D A moje mamina mi před nedávnem řekla, že ona když chtěla mimčo, tak na to prostě jen pomyslela a bylo to.... Tak to raději fakt pořešuju jen tady s Váma :-D
Odpovědět
Marti:já sice taky,ale když se takhle bavíš v širším okolí,tak to tak opravdu není.zdenda má jednoho pacienta a tomu se to podařilo až po 8 letech a to říkal,že v jeho okolí je první,komu se to povedlo.Že jinak všichni neměli štěstí nebo se nakonec rozvedli,protože je ten neustálý tlak kvůli těhu nebavil.A do roka je to celkem v poho.Spíš zjišťuju,že lidi mají hodně problém u 1. dítěte. Míšo:jasně.Hlavní je,že se máte rádi,teď si budete chvilku užívat novomanželského života a pak příjde ta radostná novinka:-) Mě zase mamka stresovala,že mi to určitě nepůjde .......
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Luci - no my včera dávali dokupy naše diáře na příští víkendy a první volný máme na konci září :-N Takže života fakt užíváme a nic nestíháme :-D No a já furt tvrdila, že jsem staruchá stará a že to prostě nepůjde, tak to mám :-D :-p :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo při vaší vytíženosti je to fakt mazec :-D , když jsme jeli v neděli z těch závodů, tak jsme říkali že tohle ježdění po závodech by fakt nebylo nic pro nás, my máme rádi svůj klídek a pohodu doma x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jedu páááá! Mějtě se nááádherně! Marti - jj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo tak dobré pořízení ;-) páááá
Odpovědět
Papa Míšo a neboj,my ti s Adámkem budeme držet palce,aby jsme měli co nejdříve nějakého kamaráda nebo kámošku:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno ženy :-) jsem včera pracovala jak divá a stejně mám pocit že mi ta práce neubývá ]-( , ach jo :-|
Odpovědět
Nazdárek Vdané paní:-) Včera jsme byli se Zdendou na 3D UTZ a paráda.Ten náš mrňousek je naprosto úžasnej.Sice se nám nechtěl moc ukazovat,pořád si strkal ručičky do obličeje,takže nemáme žádnou fotku celé hlavičky,ale bylo to právě super.Taky se pěkně hýbal a kopal mě,takže ho doktorka musela trochu chytat :-D :-D Doma jsme si pak zarámovali fotečky a pořád na to koukáme.Dostali jsme to i na DVD,takže to ukážeme i babičkám.Hlavně pořád přemýšlím,na koho je to podobný a nemůžu na to přijít :-D :-D Jak jsme byli v euforii,tak jsme koupili i nějaké fotky.Jak bude trocha času,tak sem dám foto:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci :-) tak to je super ;-) , už se těším na foto malého šachisty :-D :-D :-D
Odpovědět
Marti: :-D :-D No,tentokrát netvrdil,že hraje šachy,ale prý dělal lehy-sedy:-)A když se paní doktorka zeptala,na koho je podobnej,tak hrdě řekl,že na něj.Doam se mi pak ukazoval ze všech stran,jestli je tam ta podoba nebo není.Ale to asi hlavně proto,že ví,že chci,aby to mrně bylo po něm.Já jsem zase pořád koukala na oči,jeslti jsou jeho :-D :-D Prostě paka:-) Tady jsou moje úlovky:-) http://www.anicka.cz/img/goods/v2207.... http://www.anicka.cz/img/goods/v2521.... http://www.anicka.cz/img/goods/v1407....
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno :-D Jsem byla zavalena prací, no fůůůůj. Nehtíky mám lukcucní a doklady taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - tak se mi konečně otevřely ty odkazy. Mooooc krásné věcičky! Zirafce by se určitě taky líbily :-D
Odpovědět
No,mamka se mi vcera smala,ze jsem koupila ty laclacky.ze pry je to pro lezici mimco zbytecnost.Ale snad muze byt za fesaka i tak :-D :-D Jeste jsem objednala nejake veci na MK v bazaru.Ty zimni vecicky jsou drazsi,tak se to vyplati.Uz se tesim,az to budeme mit doma.Je sice fakt,ze riflicky jsou opravdu jen frajerinka,ale za 100,nekup to :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Míšo :-) Luci ty věci jsou boží x-)
Odpovědět
Holky,moc děkuju.Jen doufám,že vám moc nevadí,že tady o tom mluvím.Kdyby jo,tak dejte vědět,pochopím to;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - vůůůbec mi to neva! Hrozně se mi líbí to vybírat s Tebou. Však Ty taky snášíš mé stesky na netěhu :-D Jo a jsem dnes 1DC ]-( 8-) :-D A třeba si to pak od Tebe koupím :-D
Odpovědět
Míšo:já si právě říkala,abych ti nepřilívala olej do ohně;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsi hodná, ale fakt v poho. Zjišťuju, že to beru spíš jak bojovou hru :-N Jsem prostě zvědavá, jak se to povede ale vůbec mě nebolelo, že to zase nevyšlo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Luci v pohodě :-) , já jsem se teď v tescu rozplívala nad dětským oblečením (ale nenápadně aby mě Josef neviděl :-D ), já bych nakupovala hned x-) Dneska už jsem vcelku v pohodě, měla jsem bojový úkol vymyslet vzor na venkovní dlažbu, takže jsem se zabavila :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?