Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - :-D :-D Majkaa - no s tímhle toho už chudák holka moc nenadělala..... no každopádně mi její obrázek vyvstal před očima vždy, když začalo na závodech pálit sluníčko! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mas pravdu, ale evidentne jej to nevadilo a to je hlavne, ze si uzila svoj den.
Odpovědět
Profilova fotka
Ve finále je to ta nejméně podstatná věc, ale znáš to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo já jsem se včera opálila jenom trochu a nejsou vidět žádné přechody x-) a teda řeknu ti že včera jsme si sprchu u švagrové užili teda parádně, pomalu jsme je ani nepozdravili a už jsme byli ve sprše :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nejdou mi příspěvky ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mě jo =-) , šmarja mě se dneska tak nechce pracovat, ale práce tu mám jak na kostele :-(
Odpovědět
Tak se vrátím z dovolené a zjistila jsem,že moji práci už převzal někdo jinej,takže si můžu válet šunky :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Luci ty se máš :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já až se vrátím z dovolené tak se z toho po...u ]-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
KOPR mám taky jak krááááva, se mi nechce nic dělat.... tak se tu plácám v papírech.... jéé, zítra jedu na nehty x-) Luci - chceš přihrát nějakou moji práci? :-D Marti - nebooooj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No nehtařka je teď na dovolené, takže to budu muset ještě chvíli vydržet, ale zatím mi to moc nevadí že je mám tak dlouhé
Odpovědět
Profilova fotka
No já si nechám udělat super drápy, vyzvednu si občanku, pas a řidičák a třeba stihnu i banku :-N Kartička zdr.pojišťovny se mi už úspěšně vrátila do pojišťovny, nějak nikdo nenapsal nové příjmení na schránku :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
My jsme si zatím nechali udělat jenom občanky, na zbytek počkám až budeme měnit trvalé bydliště, což bude snad do konce měsíce
Odpovědět
Profilova fotka
To je taky blbinec s těmi Vašimi občankami! Nejlepší bylo, když šel Honzan na úřad zažádat o OP a paní se na něj jen koukla, že ho s tou starou vůbec oddali :-D Byl to luxusně zrasovaný dokument :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No budeme mít měsíc nové občanky a hned výměna za další :-D , ale co naděláme, jinak to nejde :-| , já jsem hlavně ráda že už jsme nemuseli nic vyřizovat v Bruntále, že si to úřady pošlou mezi sebou x-)
Odpovědět
Míšo:díky,nechci:-)Normálně by to byl taky mazec,ale už jsou nachystaní,že odcházím,tak se museli zajistit :-D Ale emaily jsem ještě nestihla ani všechny přečíst :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No jsem zvědavá, jak se k tomu jednou postaví tady :-N Když jsem musela pracovat i na PN po té bouračce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak tady to bude taky veselé, asi budou muset někoho přijmout, tzn. že já ho budu muset zaučit :-|
Odpovědět
Míšo:budou to muset nějal vyřešit,neboj;-)A když budeš mít chuť,tak můžeš za nějaký pěkný peníz pracovat z domu.Ale to bych dělala jen tehdy,když bych šla na rizikovku nebo tak.To věřím,že se pak doma nudíš.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné rááááno! Dnes budu odpo nehtovat a úředničit x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-) já jsem dneska vstala špatnou nohou, takže mám náladu pod psa a navíc hromadu práce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem se právě dozvěděla že kolegyně z práce je těhotná x-) , povedlo se jim to na první pokus a to je jí taky přes 30 :-)
Odpovědět
Nazdárek:-) Marti.tak to dneska uzavřeme nějaký klub.Mě taky není zrovna nejlíp.Ale celkem jsem se "pobavila".Došlo mi z eonu vyúčtování záloh a platba na srpen na byt,který nejen,že nemám převzatý a vlastně mi ani nepatří,ale nepodepsala jsem s nima ani žádnou smlouvu.Jaký bylo moje překvapení,když mi eon řekl,že smlouvu podepsanou mají.Asi dneska někdo dostane nadaný ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci :-) no tak to si eon odskáče co ]-( , teda to je fakt drzost, my už platby ze elektriku platíme, ale smlouvu jsme si vyřizovali sami, už platíme zálohy i za plyn a brzo bude i voda x-)
Odpovědět
Marti:no,EON za to nemůže.To musel udělat někdo z developerské společnosti.EON neměl důvod falšovat podpis.Nechápu,co čekali ..
Odpovědět
Profilova fotka
A jo vlastně, hlavně v té žádosti si určuješ jak to chceš platit atd, já fakt nestačím žasnout co si ty stavební společnosti dovolují ]-(
Odpovědět
Marti:že my dvě se ještě něčemu divíme :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No já jsem se dneska taky divila, obkladač včera slíbil že dneska příjde a dodělá sokly a opraví dlažbu na chodbě, ale jeho sliby už znám, takže jsem nepočítala že vůbec dorazí, ale on dorazil a dokonce už pracuje =-) Jo a včera jsme vybrali dlažbu na terasu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem ze školení na chvilku zde..... týýjo, na první pokus :-( ]-( Já si tu budu dnes s Vámi asi taky depkařit... Mrcha klepe na dveře .... ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo klíííd, neboj brzo se zadaří :-) , akorát jí teda ve druhém měsíci zjistili že jí přestala fungovat štítná žláza, takže byla pořád po doktorech, ale naštěstí je OK, kdyby na to přišli o 10 dní později tak musela jít na potrat :-| Myslela jsem že tě to potěší, že i starším to jde dobře :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?