Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
A jakou sháníš?
Odpovědět
Profilova fotka
Já ji mám od téhle holčiny: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?use... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já nevím, asi bych vyzkoušela tu co máš ty ;-) :-D Jestli to dobře chápu, tak stačí odpovědět na inzerát a je moje? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Yes! Za 529 + 40 poštovného x-)
Odpovědět
Profilova fotka
A je fakt dobrá jo? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Beruško, jedu dom, musím přeinstalovat comp atd. Když se mi to povede, tak se zase přihlásím :-D A do řasenky jdi! Krásně voní, řasy jak Lovosice, prostě mňamka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
A hlavně - my za to stojíme :-D Páááá
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jo jdu ji objednat páááá
Odpovědět
Profilova fotka
Počítač přeinstalován úspěšně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno :-D Marti - mrkni: http://www.fler.cz/zbozi?uid=30 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bré ráno :-) Míšo super x-) tak krocan začal hrát hodně drsnou hru bez pravidel :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jakou? =-) Kdyžtak IP ;-) Kráááásná fotečka x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Díky ;-) jo řasenku mám objednanou x-) máš IP
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, jaký program jsi to použila na plánování domečku? Dá se někde stáhnout? Jdu na IP
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - nechcete si o víkendu udělat výlet? http://www.autokrosar.cz/?text=200-mm...
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem plánovala jenom kuchyň v ikea programu a pak koupelny v nějaké programu, ale teď nevím jak se jmenoval :-| Tý jo to je kousek, to by jsme si mohli udělat výlet =-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No právě, kousííííček :-D A v neděli, kdy jsou hlavní závody, má být hezky. Tak bych Vás vzala do depa, Josef by si mohl sednout do báboďáka.... 8-)
Odpovědět
Nazdárek:-) Marti:co vám zase ten blbec provádí? Včera jsme byli v Ikee a bílou dělají pořád.Jen je to jiný odstín.Takže jdeme do toho:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo tak to my se určo přijedeme podívat :-) , v sobotu budeme makat na baráku a v neděli si uděláme volno, jo a 22.8. nám zapojují vodu x-) x-) x-) Ahoj Luci, písnu ti IP
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - ahoooj! A jaký odstín je tedy bílá, když to není bílá? :-N A nechcete si taky udělat autokrosový výlet? Marti - supéééér! Telefon na Tebe mám, Ty na mě doufám taky, tak dorazte! x-) Skvělé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci a jak bylo na dovolené, povídej přeháněj :-) Míšo telefon na tebe mám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No Luci povídej! Já se o Vás bála, jak psali o těch požárech... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko ..... Marti krasne fotky ;-) moc vam to spolu slusi x-) Luci jak bylo v Recku? Fotecky?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Evi! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj jsem tu jen na skok v 10 jdu behat a pak na piskarny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Týýjo, běhat :-N Já jsem děsně líná :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Evi :-) díky ;-) my jdeme večer veslovat, tak aspoň se odreagujeme a připravíme psychicky na zítřejší předání a následný boj
Odpovědět
Profilova fotka
Miso vzdyt uz mas po svatbe, tak nemusis sportovat :-D ;-) Marti a od kdy bydlite?
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - byste měli jít spíš na box :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Evi my už tam neoficiálně a bez vody bydlíme víc jak měsíc :-D Míšo vesla budou stačit :-D , my se nesnížíme k násilí, my máme jiné metody :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?