Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Super, takže program máš, Teď asi koukáš na tu fotečku, přes kterou jsi to otevřela, viď?
Odpovědět
Profilova fotka
ano
Odpovědět
Profilova fotka
mrkni doleva nahoru vidíš tam 3 řady příkazů první začíná Soubor druhá Zástupci třetí - taková 3 okénka, klikni hned na to první zleva
Odpovědět
Profilova fotka
pod tymi zastupci su 3 okienka a to prve z zlava su miniatury, teraz sa mi ukazali vsetky fotky
Odpovědět
Profilova fotka
přesně to je ono! tak teď klikni na úplně první fotečku a postupně si označ všechny, stačí držet shift a pomocí kurzoru vše označit označeno?
Odpovědět
Profilova fotka
ano je
Odpovědět
Profilova fotka
nahoře zhruba uprostřed máš napsáno "upravit obrázky", klikni na to
Odpovědět
Profilova fotka
mam
Odpovědět
Profilova fotka
pokud máš ty fotky třeba od kamarádky nebo svoje, tak klikni na "automaticky opravit" (nahoře vedle "upravit obrázky"), hezky to srovná jas fotek pokud fotky v tomto směru upravovat nepotřebuješ, tak mrkni na pravý panel v tuto chvíli nám jde o úplně spodní volbu "komprimovat obrázky" klikni na to
Odpovědět
Profilova fotka
dala som
Odpovědět
Profilova fotka
tak a teď vidíš, že si můžeš vybrat, jak moc chceš komprimovat. Mělo by stačit jen pro "dokumenty", popř. klikni na "webové stránky". Nad tlačítkem OK pak vidíš, jak moc se celý soubor fotek zmenšil. Zmáčkni OK. A chvíli vydrž!
Odpovědět
Profilova fotka
uz pracuje, potom ti poviem ako to dopadlo. A straaaaasne dakujem za trpezlivost. Silente ty si strasne pekna, nebola si niekedy modelka?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No až to "dokouše", tak klikni nahoře vlevo na disketku a ono se vše uloží už zmenšené, taky chvíli vydrž. A fertig :-D Ráda jsem pomohla! Modelka jsem nikdy nebyla, nejsem právě anorektický typ :-|
Odpovědět
Profilova fotka
praveze si uplne chudicka. Zatial to pracuje tak uvidim.
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo tak jsem si taky prošla rychlokurzem zmenšování :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - :-D :-D :-D a dobrý? Majky - vydrž prťka, vydrž, hlavně tam nikam neklikej! Ono by to mohlo umřít bez uložení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
uz mi to ide. Daaaaaakujeeeeeem
Odpovědět
Profilova fotka
Supééér, tak takhle můžeš zmenšovat vše. Můžeš fotky i oříznout, pohrát si s barvami... no prostě cokoliv. Můžeš si z celé skupinky vybrat třeba i jen jednu fotku a tu komprimovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ano to som uz zistila. Dakujem
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš, jak jsi čikovná 8-) Je to můj nej nej prográmek na rychlé úpravy fotek a na zmenšování vůbec! :-) A hlavně je na 99% počítačů v základní výbavě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ano je to velmi jednoduche. A co babatko? snazite sa?
Odpovědět
Profilova fotka
Snažíme, ale zatím bez výsledku. Ale my jsme trpěliví, však ono si k nám Houdě cestu najde :-D A jak Vy s miminkem? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo super, jsem vůbec nevěděla že něco takového mám v pc ;-) , díky zlato, my tě nemít :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - :-D :-D :-D vidíš, jak máš čikovný PC :-D No Vy mě nemít, tak si holt ochočíte jiné zvíře :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
silente aj mi sa snazilkujeme, ale netlacime sa do toho.
Odpovědět
Profilova fotka
tady se všichni snaží, já cu takyýýýýý :-( , jak je po svatbě klid, tak moje biologické hodiny opět zavelely útok ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
macinek tak krasne si to napisala s tym utokom :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - neboj, však miláčka do konce roku nejdýl zlomíš 8-) Majkaa - tak to jsme na tom stejně, netlačíme na pilu. Teda ale byla bych ráda, kdyby už x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no hlavně ten útok roztoutal můj drahý manžel ]-( , slíbil mi že začneme se snažením dřív
Odpovědět
Profilova fotka
tak to veru aj ja x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?