Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo to je pravda ;-) uz se tesim az otevreme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi to mi uniklo, v čem budete podnikat? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - díky za útěchu :-D Však co se má stát, stane se :-D Evi - to věřím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A kdy bude otevirat segra? Kdyby byla tady v Nemecku mohla by nam pect dorty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Příští úterý 8-) A ona bude vše nakupovat od dodavatelů, takže by Vám toho moc nenapekla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Aha :-| tak teda neeee 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, nevíš, kde v ČR by mohla být nějaká echt rakouská cukrárna. Já ségře furt básním o cukrárnách když jedeme do Alp a nemůžu najít nic podobného tady někde... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to fakt netusiiiim :-| .... segra je z oboru? Proc zrovna cukrarna?
Odpovědět
Profilova fotka
Ne, není z oboru, je jen děsně akční :-N Ona má maturitu na obchodní škole, zaměřeno na strojírenství. V životě to nedělala. Stále pracovala jako servírka (ne po putykách, takové ty lepší restaurace, kavárny apod.). A teď prostě chtěla začít sama. No a napadla ji cukrárna :-N
Odpovědět
Krasny den vsem podnikavym zenam :-) Moraki - v cem budete podnikat?
Odpovědět
Profilova fotka
To je super, drzim ji palecky ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Evi - kuju :-D Však já Tobě také :-D Hele, na začátku září jedu do Kolína (ne v ČR), nebudeš tam mít cestu? :-D Ziraf - ahooooj! Jak je? No já zase začínám mít roupy. Loni to skončilo tím nultým ročníkem.... Teď mě chytá přestavování a malování bytečku a pokukuju po rekvalifikačním kurzu na modeláž nehtů... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tam cestu mit nebudu :-N ale treba by si mohla zabloudit na dalnici a prijet za mnou ;) .....ja az budeme mit domecek a ja budu mit cas tak si zaridim fotoatelier, jsem blazen do foceni :-D jen ten cas mi chybi a jeste by me strasne lakala vlastni cestovka :-D takze tve roupy plne chapu ;-)
Odpovědět
Misko a ve studiu budes dal pokracovat?
Odpovědět
Profilova fotka
No já teda roupy nemám, jsem z toho dokončování domečku a nervů kolem toho úplně vyšťavená :-| a navíc nás tam čeká ještě hromada práce, zahradu budeme dělat asi až na jaře, pak možná baby :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ziraf - nebudu, neslučovalo by se to s partnerským životem :-D Já neměla pak na nic pořádně čas a furt stresila. Vysvědčení je doma a já jsem spokojená. Akorát ty roupy... :-N Evi - když já tam poletím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Týýjo a fotoateliér x-) Marti - no Tvoje roupy jsou evidentě dobře zaměstnané :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak si vezmi padak a seskoc , budu te chytat :-D
Odpovědět
Ja teda mam taky roupy - oprasit svuj starej skolni projekt a opet ozivit web nasi obce... vcera vecer jsme skenovali stare Zpravodaje... uz se tesim :-) :-)
Odpovědět
Jezis,to bude bomba... az Misa vleze k nouzovemu vychodu a ze prej musi este za kamoskou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ziraf - vida, to je taky super roup! 8-) Evi - oukej, domluveno. Takže si musím natrénovat větu: "Moment, ich mus ject hýr hopsen. Báj" :-D
Odpovědět
Zdravim vas zeny...po delsi odmlce se opet hlasim do Dreamu :-D ..u me noveho nic,ted uz me tady v Cechach nic moc zazivnyho neceka a za 4 tydny juchuuuu pryc.jeste porad sem nenasla ten nejvetsi kufr kterej si predstavuju :-D
Odpovědět
A kam vlastne mizis?
Odpovědět
Profilova fotka
Veru - a co salon?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, neviete mi prosim poradit ako sa da fotka zmensit, aby som ju mohla dat do albumu. Fotili nas vo velkom formate, fotky maju cca 2,5 MB a preto mi nechce zobrat niektore fotky do albumu.
Odpovědět
mizim do Australie na 8 mesicu a jestli salon teda bude tak urco az se vratim ;-)
Odpovědět
cauko baby pozdravujem vas. majkaa da sa zmensit fotka cez Adobe Photoshop
Odpovědět
ak mas ten program naistalovany vo svojom pocitaci,ja takto upravujem svoje svadobne fotky,lebo su tiez velkeho formatu
Odpovědět
Profilova fotka
a to musim mat ten program v pocitaci, alebo je to cez net?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?