Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a musím se pochlubit, jako překvapení pro novomanželé jsme měli vystoupení břišních tanečnic x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No pane jo, zpumprdlíkovaná nevěsta :-D A břišní tanečnice! No wooow! A jak se to líbilo ženichovi?
Odpovědět
Profilova fotka
No s žencihem jsme si dali antienhanol, takže i když jsme toho oba vypili fakt hrozně moc, tak jsme byli celou dobu v pohodě, akorát mě teda skoro celou neděli nebylo dobře. Břišní tanečnice se hrozně líbili vše, ženichovi samo taky, fakt to bylo bomba překvapení x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na Antiethanol taky nedám dopustit! :-D A jaký byl první den jako manželé? Pohodička?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a co rodina a tchýně zvlášť?
Odpovědět
Profilova fotka
tie brusne tanecnice, to muselo byt super spestrenie vecera :-)
Odpovědět
Profilova fotka
První den pohoda, teda až na to že mi bylo blbě :-D Rodina v pohodě, akorát moje mamka potom večer trochu brblala, že hudba je moc nahlas apod, ale jinak všem se to moc líbilo x-) , jídla bylo tak akorát, sladkého taky, medovníky jsme teda vůbec nerozkrojiili :-D DJ byl úplně super, fakt bomba, on totiž 90% písniček sám zpívá a je fakt dobrej, takovej mladej kluk, fakt jsme byli hrozně spokojeni x-)
Odpovědět
Profilova fotka
takže slohová práce část první Ve čtvrtek jsem měla dovolenou, ráno jsme vyrazili s Josefem na kávičku, potom jsem šla na nehty, potom jsme se potkali v restauraci a dali si výborný oběd. Pak nastalo shánění medovníku, teda byl to docela boj, nakonec jsme sehnali jenom dva (chtěli jsme tři). V pátek ráno jsme vyrazili z domu směr Lipník, kde jsme měli vyzvednout kytky, když jsme dorazili do květinářství a paní nám donesla kytky, tak mě málem omylo, protože kytka měla jinou barvu, rozdýchávala jsem to pak asi půl hodiny v autě, ale nakonec v pohodě, kytička byla krásná a všem se moc líbila. Dorazili jsme k našim, Josef jel odvést víno a medovníky do hotelu a kytky domů, já jsem mezitím nachystala vývazky, nastříhala buxus a mašle na auta. Kolem 3 jsme jeli vyzvednout cukroví, utábořili jsme se u mojí ségry a udělali jsme výslužky. Cukroví bylo úžasné a všem moc chutnalo. Mezitím se začali nad Bruntále stahovat černé mraky a výslužky jsme nakládali už během bouřky, ještě jsme museli vyzvednout dorty a to zrovna běsnila bouřka nejvíc, strašný slejvár, padaly kroupy, do děs, než jsme se ségrou přeběhly od dveří domu k autu tak jsme byly mokré (a to jsem měla deštník). Poté jsme vyrazili směr hotel, běžně cesta trvá tak 15 minut, my jsme to v té hrozné bouřce jeli víc jak půl hodiny, nebylo skoro vidět, vypadalo to spíš na konec světa. V hotelu jsme nachystali výzdobu, dozdobili dorty a vyrazili každý ke svým rodičům. Bouřka nakonec trvala přes 3 hodiny a měla jsem obavy jak bude v sobotu. Večer jsem si dala voňavou koupel, pokecala jsem s rodiči a pořád mi nedocházelo že se teda jako fakt zítra vdávám. V sobotu ráno už jsem ale nervozitou nemohla spát, vzbudila jsem se v půl páté ráno. Nakonec jsem vstala kolem půl 8, dala jsem si s našima snídani , nachystala jsem si věci sebou do hotelu a před 10 jsem vyrazila ke kadeřnici. Počasí se ale umoudřilo, obloha byla modrá, sem tam nějaký mráček, příjemně pofukoval větřík a tak bylo celý den, vlastně i v neděli a v pondělí. Vůbec nebylo takové tropické vedro jako hlásili, takže to bylo fakt super. V 11 jsem byla hotová, při tvorbě účesu jsem byla dost nervozní jak to nakonec dopadne, protože to bylo bez zkoušky, ale dopadlo to moc dobře. Ke kadeřnici pro mě dorazil taťka, mezitím volal můj brácha, že se jim při odjezdu porouchalo auto, že ji jedou půjčit od někoho druhé auto a že snad obřad stihnou. Mezitím jsem mluvila s ženichem a další kamarád uvíznul na dálnici v koloně a taky nebylo jisté jestli stihne obřad. Za chvíli dorazila moje drahá sestřička i s rodinou, já jsem se zatím namalovala a vrhly jsme se na oblékání šatů. Po kompletaci nevěsty na mě padla děsná tréma a nervy, klepala jsem se jak ratlík. Potom začala moje mamka vtipkovat, švagr se přidal a já jsem se trochu uklidnila. A už tu byl ženich s rodinou, proběhlo předání kytiček a seznámení rodin a pak odjezd na zámek, když jsme odcházeli z domu tak se přiřítil můj bratr s rodinou, rychle se šli převléknout, ale obřad stihli včas. Cesta na obřad byla krátká, je to kousek. Tam už čekali kamarádi a ženichův strejda s rodinou. Chvíli jsme čekali než pro nás příjde paní úřednice, mezitím proběhli nějaké panáky a šlo se na věc
Odpovědět
Profilova fotka
wow a dáááál :-N čtu to jedním dechem! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo vydrž, pracuju na tom, ale těch zážitků a dojmů je hrozně moc x-) jinak všem se hrozně líbili šaty, i DJ mě mi to sám řekl a hlavně ženichovi spadla brada když mě poprvé uviděl x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super! Z mých byli taky všichni hotoví, super pocit, viď :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No fakt to bylo super a ženich jak byl pyšnej, když mu i čísnici říkali že má krásnou manželku x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
slohová práce, část 2 Všichni jsme se shromáždili před dveřmi do sálu, hudbu jsme si vybrat nemohli, ale v tu chvíli mi to bylo úplně jedno, na poslední chvíli dorazil i poslední účastník svatby, náš kamarád. Bylo nám vysvětleno, kdo kdy jde atd. Všichni šeptali, když do toho zahlásila ženichova babička: řekněte mu ať si to rozmyslí, ať řekne ne. Všichni se začali smát, brali to jako dobrý vtip, akorát že ona to myslela vážně. No a pak už se šlo na věc, když začal pan hudebník zpívat tak jsme oba s ženichem dusili smích, ale zase ten zpěv nebyl až tak strašný, naštěstí, potom proběhly nějaké básničky, to jsme taky měli co dělat abychom zakryli smích. U jedné básničky, zrovna u části s dětmi začala malá 4měsíční Laura žvatlat, no bylo to krásné a skvěle načasované. Pak proběhlo 2x ANO, výměna prstýnků, podpisy (ženich se podepsal moc rychle, paní fotografka to nestihla zdokumentovat, takže musel znovu) a samozřejmě polibek. Pak gratulace, u těch jsem měla teda chvílemi nakrajíčku, ale ustála jsem to. Pak společná fotky v sále, bylo tam hrozné dusno, takže jsme byli rádi že je konec. Následovala sprška s rýží a focení. To trvalo asi půl hodiny a byli jsme rádi že je za náma, paní fotografka se mě pořád snažila donutit k sednutí na trávník, což jsem nechtěla, po tom pátečním 3hodinovém dešti, podpatkama jsem se totiž totálně bořila do hlíny, nakonec jsem si teda na jednom sušším místě sedla. Poté jsme nasedli do aut a vyrazili směr hotel, proběhli ještě nějaké gratulace a předání svatebních darů a hurá ke stolu, společné krmení proběhlo dobře, jídlo bylo super. Všichni byli nacpaní, takže medovník se zatím nekrájel a už na něj do konce svatby nepřišla řada. Po jídle se povídalo a odpočívalo, kolem 5 dorazil DJ, napřed nás vyděsil tím že řekl že 90% věcí zpívá sám, ale nakonec to bylo fakt super, zorganizoval soutěže a skvěle zapadnul mezi svatebčany. První tanec byl krásný, ženich mi pořád tvrdil že neumí tancovat, ale umí a moc dobře. Po prvních 3 tancích jsem sundala boty na podpatku a zbytek svatby jsem byla v žabkách.
Odpovědět
Profilova fotka
a zbytek slohovky No a pak se tančilo, jedlo, pilo, klábosilo, proběhl test ženicha i nevěsty, oba jsme otázky zvládli myslím hodně dobře. Pak najednou vyhlásil DJ překvapení pro novomanželé a do sálu vešly břišní tanečnice v čele s shejkem (shejk byl ženichův strýc a jedna z tanečnic ženichova sestřenice), bylo to fakt super, mimochodem holky s první skladbou vyhrály mistrovství republiky. Potom následoval sólo tanec malé břišní tanečnice (ženichova 6letá sestřenice), byla kouzelná. Pak zábava pokračovala a za chvíli se tanečnice vrátily a byl ještě přídavek. Opravdu to bylo krásné překvapení a všichni se skvěle bavili. Kolem 11 začali pomalu odjíždět svatebčané, po půlnoci se to ale ještě pěkně rozjelo, nevěsta se pěkně vyřádila na parketu, v žabkách mi bylo hej. Naše svatební párty skončila ve 3 ráno, jídlo vystačilo akorát, všem moc chutnalo a jediné co došlo byla mattoni (asi ve 2 ráno). Ještě jsme si na pokoji rozbalili dary, chvíli si povídali a usnuli. Ráno mi teda bylo zle nedobře, k snídani jsem si dala jenom čaj, v 10 jsme si šli zaplavat do hotelového bazénu a pomalu se loučili s kamarády. Vůbec se nám nechtělo domů, navíc v mém stavu, takže ženich navrhnul že zůstaneme ještě jednu moc. Takže jsme si udělali takové malé líbánky a dohnali jsme svatební noc. Bylo to super.
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že nejsme sami, kdo zabudol na dorta :-D No my ho mžikem změnili v půlnoční překvapení, a to fakt bodnul :-D Hele a převlékala ses vůbec?
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme na něj nezapomněli, ale nikdo nechtěl, ani cukroví se na svatbě skoro žádné nesnědlo, všichni šli spíš po mase :-D V šatech jsem zůstala až do konce, bylo to super, hodně času jsme trávili venku na terase, protože v sále bylo vedro, tak mi aspoň nebyla zima na nožky.
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že jsme stejné i v tomhle :-D :-D :-D My rozkrájeli jen jeden a ne celý. Druhý jsme pak další den rozkrájeli a rozvezli. Kus máme v mrazáku x-) A šatičky jsem také nesvlékla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme jeden rozdali rodině a druhý jsme si odvezli domů, ale do mražáku asi nezbyde :-D , včera jsme skoro půlku snědli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hele koukej si kusanec schovat na první výročí nebo Tě kousnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak dobře no, ale nevím jestli tam vydrží :-D , tak zase si můžeme koupit čestvý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ovázat izolačkou, zavřít, zahrabat :-D Pak se moooožná nesežere :-D :-D Hodná cérečka! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No budu se snažit :-D Jsem zvědavá na profi fotky, budou ale až příští týden, zatím sbíráme fotky od ostatních a myslím že bude trvat než se tím vším prohrabeme
Odpovědět
Profilova fotka
Nám ještě teď některé neofiko chybí. Ale máme zdokumentovaný fakt celý den až do úplného konce :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No my už moc fotek z posledních 2-3 hodin nemáme, teda mám nafoceno jak kluci hráli v sále fotbal asi ve 2 ráno :-D
Odpovědět
Ja uz mam doma konecne i fotky od nasich :-D ale trvalo to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky dobrý! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme včera stáhli fotky od švagra, ten na foťák natáčel i obřad, takže jsme se u toho včera docela dobře pobavili :-D , zítra stáhneme fotky od tchána a od švagrové
Odpovědět
Profilova fotka
No jinak nevěsta společně s kamarádem Hudysem vypila dvě sedmičky teqily =-) |-| :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No je to super takhle stahovat fotky a pak si vzpomínat x-)
Odpovědět
Nevesta je dobrej koralka :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?