Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - šikulka ;-) Luci - dobře je, pohodička. Edit nemá přístup? =-) Nám tu zase straší kontrolou netu, tak nevím nevím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, idem okolo tak vas zdravim!!! Marti - ty si to koukej v sobotu poriadne uzit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooooj Dani :-) ráda tě vidím :-D Neboj užiju x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vsetko pripravene? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím že jo, zítra jdu na nehty, pak musíme koupit medovníky, vyzvednout oblek z čistírny a sbalit věci sebou, v pátek se po cestě stavíme pro kytky a vyzvednout cukroví, pak už jenom udělat výslužky, odvést je do hotelu a udělat výzdobu hostiny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - jmenovky máš? Dárky pro hosty? Ahoooj Dani!
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo jmenovky jsou dávno hotové ;-) a hosté žádné dárky nedostanou :-D :-p , jenom výslužku
Odpovědět
Profilova fotka
Víc mě nenapadá :-D Snad jen - kapesníčky pro plačky máš? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak předpokládám že si každá donese svoje :-D Ale začínám mít obavu že to pěkně ořvu já :-D , jsem od včerejška při pomyšlení na svtbu nějak naměkko
Odpovědět
Profilova fotka
Miska - cauves, Bali nemalo chybu!!!! Marti - no a este taka ta krabicka prvej pomoci! na tu nezabudni. Jo a chcela som sa opytat, ako si spokojna s tou nacuckovou podprdou silikonovou? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dani neboj, já takovou malou krabičku první pomoci nosím stále sebou v kabelce ;-) Jinak podprda je dobrá, akorát teda mám pocit že kdybych si objednala velikost D tak se nic nestane =-) :-D , ale drží dobře, nevím teda jak by to dopadlo pod něco volnější a víc bych se hýbala, ale pod uplé věci je super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ako uple mas na mysli? Takze pod volnejsicm trikom to moc drzat nebude? =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo, já měla pompadůrku a v ní kapesníčky a Antiethanol :-D Dani - kujuuuu. Byla to náááádhera x-) A jak je?
Odpovědět
Profilova fotka
Já nevím, spíš mám takový pocit, ale možná kdybych měla větší velikost tak to bude v pohodě, musím ji ještě pořádně otestovat
Odpovědět
Profilova fotka
Akorát mám trochu obavy z počasí, teda spíš z toho že hlásí bouřky, tzn změnu tlaku, takže doufám že to taťka ustojí a bude v pohodě a mě snad nebude bolet hlava
Odpovědět
Profilova fotka
miska - no na bali sa chodim do tvojho picasa kukat dost casto, uplna paradicka, bali bol vzdy moj sen :-) jak je? no pracovne, radsej :-D :-D marti - hmm, tak to aj este chvilku pockam, nez otestujes viac :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Dani dobře, budu se snažit ji otestovat co nejdřív ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dani - tak to jsem ráda, že si chodíš na picasu odpočinout ku mně :-D Hele a zůstaneš v ČR? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
miska - ano do konca roku urcite a potom zacnem riesit prac.pohovory na svk, uvidim co sa zadari a ci vobec =-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-( |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dani :-( Tak krocan je fakt p...s, pořád nedoložil věci kolem převodu vody, takže se pořád nic neděje, měl to udělat už před 14 dny ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tenhle krocan se nedožije ani Díkůvzdání koukám :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo vystihla jsi to skvěle :-D :-D :-D , pár lidí už si na něj brousí nože :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj Daničko-sluníčko:-) Míšo:jo,nemá přístup na web:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - hm, to asi skončím časem stejně :-( Marti - 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda takovou fotku bych se nedala =-) :-D http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj mamina + adamek :-) marti - :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D a preco, mna ta fotka vazne pobavila :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D holky majte sa pekne papa a zase nekdy!
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - no tak to je tedy na mě moc :-N Pááá Dani!
Odpovědět
Profilova fotka
Dani já jsem na to nevěřícně koukala :-D páááá Míšo co je moc to je moc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jdu dom. Takže SLEČNO Martinko, hezky si to užij, ať vše dopadne dle Vašich představ! Budu na Tebe myslet! A v ůterý pááááá, mladá paní ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?