Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Miska - tu je slunicko, zatim... Hudba dohodnuta? Vewe - Adamek je v Luckinom brusku, teda my ho vsetky volame Adamek, ale kludne to moze byt holcicka :-)
Odpovědět
Ahoj Dani (trefila jsem se do jmena? =-) ..nejsem si jista :-N JO tak Adamek...no tak to tomu malinkemu budu rikat Verunka :-D me tak napadlo :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ano trafila :-) No Verunka nie je spatne :-D :-D Ako finishuje skolsky rok? Je to blazinec teraz, co?
Odpovědět
Profilova fotka
Dani - hudba předána na CD a děj se vůle boží :-D Veru - jj, soukromé dýchánky :-D Odpo je pak mívám s Martinkou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Miska - no a aku hudbu ste si vybrali? Ci to co si nam uz avizovala? Pamatam si len, ze Honzikova pesnicka je uplne posledna a mozno na nu nedojde :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Avizovala, avizovala..... právě dnes tu nemám USB, tak nevím z hlavy názvy.... zkusím to dát dokupy: 1. nástup svatebčanů - Mendelsohn (kurňa, něco tam má být 2x, ale nevím co :-D ) 2. nástup nevěsty - Tři oříšky.... 3.+4. obřad - Memory a La Mer (oboje klavírní) 5.-10. gratulace - Ještě, že Tě lásko mám; Falling slowly; Karavana mraků (Landa); Shrek (taková ta veselá); Bratříčku zavírej vrátka, Anděl (oboje Kryl) Nakonec jsme se na zámku dohodli, že ten nástup svatebčanů nepustí z CD, ale budou ho troubit trubači x-) To se miláčkův tatík počůrá radostí, páč on je myslivec a trubače prostě miluje 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty brdo!!!! tak pri tych trubacoch ma normalne zamrazilo!!!! to bude naaadhera!!!! juuuuuj. x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a my na trapnom mestskom urade, ma porazi, co som si to lepsie nevymyslela ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
No paní organizátorka tam je nová a my jsme první, kdo je po ní chce, tak to bylo zajímavé :-N Se ani nedivím za 4500 na hodinu 8-(
Odpovědět
jee, misko, to zni krasne :-) jinak hezky den vsem, dneska jdu na zkousku, tak tu moc nebudu
Odpovědět
Profilova fotka
aha, uz viem preco to mame na urade :-D :-D Kupila som si saty na prezlecenie v Debenhamse, male cierne ci ako sa hovori kokteilkam, chcelo by to nejake zlate doplnky ale netrufam si sama odhadnut ake a vidi sa mi, ze v bizuteriach su zamestnane same neschopne mlade slecny ]-( ]-( ]-( ]-( Ani boty neviem ake... Ak mas cas, tak hodim link s leteckou postou...
Odpovědět
Profilova fotka
Ziraf som ta chcela sprdnut ze aku skusku, ze uz mas po svadbe :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
z anglictiny :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak vela stastia :-)
Odpovědět
dik :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hodně štěstí, Ziraf! Dani - no je to všechno hezky zaplaceno, tak aby se ještě nesnažili..... 7800 obřad, 500 focení v zámku, 4500 trubači....... A to tam jen přijedeme a řekneme "ano" :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Miska - no ved prave preto som si uvedomila, preco ja to mam na urade :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Když ona je v Mladé Boleslavi fakt hnusná radnice :-p :-D Tak si to na tom zámku aspoň užijeme, co se dá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Miska - no tak to urcite, na zamku je to vzdy carovne! Co tie saty, chces na ne mrknut? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to každopádně! Koukej mi je poslat! Napadlo mě totiž už, že by Ti k nim šel jeden můj náhrdelník a náušnice! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) ok, posielam na silente@seznam.cz, mimochodom, uz tam mas aj to oznamko :-D nahrdelnik, tak to neviem, ten by asi odvadzal pozornost od jedneho zaujimaveho priestrihu ;-) ok, idem na to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tuten: http://leteckaposta.cz/315770563 délka náhrdelníku: 37 cm - 48 cm - nastavitelné délka náušnic: 5 cm co Ty na to? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ten komplet je krasny Miska, ale myslim, ze nahrdelnik by sa k satam nehodil, nie je na nich vhodny vystrih
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš, oznamko se mi moc moc líbilo! Krásně celené! x-) x-) x-) Jdu mrknout na šatky...
Odpovědět
Profilova fotka
dakujem x-) x-) zatial same pozitivne ohlasy i od rodiny x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky víte co, zrovna mi přišly ŠATÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ
Odpovědět
Profilova fotka
Dani - hm, tak k těm šatům to chce něco jiného... pohledám.... Marti - kdo Ti říkal, že přijdou, no...... :-D Jaké jsou?
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - no super!!! A ake su????? Miska - diky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsou úplně úžasné x-) x-) x-) x-) , večer sem hodím fotky, jsou přesně jako na fotkce, nádherně vyšívané, ježíš mě se třepou ruce a asi se rozbrečím, včera večer totiž dorazily šaty i Denisce a ta je objednávala o 14 dní později, takže jsem byla pěkně nasraná
Odpovědět
Profilova fotka
No to vidim aka si nasr.na :-D :-D no hlavne ze su doma a su krasne, tesim sa s tebou!!! x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?