Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ati - perkelt, lasaně a pak nějaké kuřecí a hovězí specialitky x-) , všechno fakt mňamkozní, chutě aboslutně vyvážené x-) , šmarja já mám hlad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D ja tiez ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
haloooo kde jste kdo =-) už mě ta práce fakt nebaví, copak mi nemůžou ti lidi dát před svatbou pokoj ]-( :-D , no ještěže jsem tu jenom do středy x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem zpět a i z obídku. Jsem se poradovala jak divá ]-( :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo vy se radíte jak diví a nám nikdo neporadí, máme problémy s autem a nikdo od vás si s tím neví rady ]-( , jediná rada byla koupit nové auto, ale na to má Josef nárok až příští rok ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Od nás??? Co s tím máte?
Odpovědět
Profilova fotka
Prostě čas od času se za jízdy vypne motor, prostě to zdechne a někdy to naskočí za 5 minut, někdy hned a někdy taky za půl hodiny, stalo se nám to teď při cestě do maďarska. Hlavně Josefovi se už takhle jednou vypnul na dálnici a ve 160 to není nic moc :-| :-S
Odpovědět
Marti:co se chudáčkovi stalo?
Odpovědět
Profilova fotka
šmarja to snad není možný, pořád mi chodí další a další poptávky :-( , tady bude do středy asi nocovat ]-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak koukám že nám to tu těžce upadá, takže osmé pokračování bude myslím i poslední :-( mějte se krásně páááá
Odpovědět
Profilova fotka
halo? je tu este niekto ? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak aspon pekny zajtrajsi den prajem :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Krásné ráno! Já včera musela makat a pak jsem v jednu jela zařizovat nové doklady :-) Marti - máte diesla, viď?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno ženy :-) Míšo jj diesla :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - takže ať Vám pánové mrknou na váhu vzduchu a čidlo ;-) Také tam může být skřípnutá nebo vypadlá hadice sání a mrkněte na vzduchový filtr (popř. ho klidně rovnou vyměňte, máte-li ho už dýl) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo díky, vyřídím ;-) v servisu si s tím nevěděli rady a posílali data do Boleslavi a vzduchový filtr prý kontrolovali, během 14 dnů jde auto na garančku, tak snad s tím něco udělají
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Josef včera rozesílal informační mail kamarádům ohledně svatby, ubytování atd a v závěru napsal větu ohledně únosu nevěsty, že je zakázán a kdo se o to jen pokusí bude zle nehezky potrestán a Josef si ho vymaže z telefonu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To jak jsem psala jsou nejčastější důvody výpadků dieselových motorů za jízdy ;-) Může to být samozřejmě cokoliv jiného. Váha vzduchu a čidlo jsou nejdražší a jde ve většině servisů udělat to, že Vám ji tam namontují na zkoušku (tu novou) a projedete se a vidíš, jestli to pomohlo dřív, než ji zaplatíš ;-) Tak se nedejte ;-) U garančky si pak radši projděte účet a vše zkontrolujte! Jsou to hajzlíci kšeftařský! :-) A co svatba? Vše přichystáno?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak je to firemní auto, takže je nám účet šuma fuk :-D , akorát že ono to blbe tak jednou za měsíc až dva, akorát Josef vyšpekupoval, že vždycky když se mu to stalo, tak buď dost pršelo nebo byl rozbředlý sníh, takže vlhko. Na svatbu vše připraveno, dneska jede Josef pro víno, cukroví je napečeno, jenom koláčky bude péct paní cukrářka v pátek aby byly čerstvé x-) , včera nám psali z hotelu na kdy mají nachystat oběd a raut
Odpovědět
Profilova fotka
Čidlo může být na vlhko citlivé..... A jak se cítíš?
Odpovědět
Profilova fotka
Cítím se dobře, oba se těšíme, krásně jsme si v maďarsku odpočinuli, akorát mi to teď kazí ta hromada práce :-| , dneska budu v práci myslím tak minimálně do 7 :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Choudě moje! Ale zítra už naposledy jako slečna! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ještěže zítra naposled, fakt nevím co se děje, za pátek a pondělí mi přišlo přes 30 poptávek, běžně mi chodít tak 5 denně :-| A nechci to nechávat všechno na zítra, navíc Josef jede pro to víno odpoledne, takže stejně nebude doma
Odpovědět
Profilova fotka
Všichni chtěj vše stihnout do zimy a teď na přelomu července/srpna má spousta lidí dovču, tak asi proto
Odpovědět
Profilova fotka
No právě většinou přes léto bývá docela klid, posledních 14 dní se všichni zbláznili ]-( , no jsem zvědavá co mě tu bude čekat v úterý :-| Ještě přemýšlím co musím vzít sebou do Bruntálu, ale už toho moc není, většinu věcí už tam mám, akorát musím Josefa dokopat aby si dal oblek do čistírny
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, dokopej ho :-) Hele a co Vy a mimi? Nějaká změna? Já se teď courám po MK a smutně koukám na ty děti :-S
Odpovědět
Profilova fotka
V maďarsku jsme se o tom bavili, teda spíš já :-D , bylo tam spoustu dětí takže to ani jinak nešlo, zatím žádná změna, nejdřív za dva roky na něm začneme pracovat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Josef má hlavně strach že to neutáhneme finančně :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Chjo.... ale já furt věřím, že se to brzy změní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No teď začal prohlašovat že si musí najít práci která nám uživí, je moc zodpovědnej a chce aby se naše děti měli dobře x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?