Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, u něj jsem koukala na 301 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Žiraf díky ;-) Míšo byl to první odstín po kterém jsem šáhla a zůstala jsem u něj :-D , takže to bylo rychlé vybírání :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Takové vybírání já ráda 8-) Vám musím ukázat, na co jsem vlezla (poprvé a naposledy ve svém životě!), když jsme byli ve Vídni tu noc před odletem: http://www.prater.at/AttraktionsDetai... http://www.youtube.com/watch?v=8urbMU...
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo no my jsme včera koukali na fotky, teda já bych na to nevlezla ani za nic, mě je blbě jenom to vidím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No fuj je to, to mi věř! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak za týden touhle dobou mi bude paní dělat gelové nehty x-) Míšo já kolotoče apod fakt nemám ráda a je to pro mě utrpení se na to jenom dívat
Odpovědět
Profilova fotka
Páááni, no jo, za týden a 2 dny už jsi také mladá paní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jo už to máme za 9 =-) :-D včera jsem mluvila s mamkou, nechávala si přešít dvoje šaty a teď neví v kterých má jít, ségře se líbí víc jedny a mamce zase ty druhé :-D , ale říkala že ona není ta nejdůležitejší na svatbě x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jsem zvědavá, jaké si nakonec vezme :-D A hezký, jak říká, že není ta nejdůležitější ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No je mi jasné že ségře se víc líbí ty šedé a mamce modré, protože ona je na modrou úchyl :-D Hrozně se mi líbí šaty co má ségra, jsou fialkové s kamínkama, fakt krásný x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No k té fialkové by pak šla mamča líp v šedých... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já si taky myslím že šedé budou lepší, půjčím k tomu mamce modrý šátek ať má její dušička klid a bude :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Bingo! To bude vončo! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Boty má černé a k tomu černo-modrou háčkovanou kabelku :-) , my jí se ségrou přehlasujeme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je úplně jasné! To ji zdoláte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kdepak dneska všichni jsou =-) mě se vůbec nechce pracovat, ještě hodinu musím vydržet a pak vyrážíme směr maďarsko x-) , už se těším na maďarskou večeři x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mizím za půl hodinky, včera jsem se na autíko vybodla (bolela mě hlava jak čert, tak jsem si vzala ten korzetek na krk a bylo dobře, páteř holt zlobí :-( ). Takže dnes až dorazím dom, tak hodím chleba do pekárny, lapnu luxa a jdu na leona :-p
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme včera dorazili domů že po 9, byli jsme nakupovat pak jsme jeli na návštěvu ke skorošvagrové, dali jsme si sprchu a probrali svatbu a tak
Odpovědět
Profilova fotka
A včera tedy dobrý? Vymysleli jste něco?
Odpovědět
Profilova fotka
jj začíná to vypadat dobře máš IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To su rád :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak letím dom. Pa a hezky si Hungary užijte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo pááá :-) neboj užijeme
Odpovědět
Profilova fotka
tak já se taky loučím, mějte se krásně pááááá
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno všem.... tedy jestli tu dnes budu sama, tak .... |-| :-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
bree ranko ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééé, člověk :-N Tak jak je, Ati? Vše připraveno? Koukala jsi na fotečky? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo vsecki poctivo..parada ;-) :-) noo shaak hovooor, jak bolo ;-) a kukni do temy neludski farari...ja vazne dakedy nemam slov...coho je ludsky mozog schopnyy..to ma dakedy doslova sokuje :-N :-. :-x :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Hodíš mi sem link na ty faráře? kuju Ati - tam musíte jet! Minimálně na 3 týdny. Je to tam nádherné. Ne jen pláže, ale prostě spousta aktivit, chrámů, super jídlo, ceny ještě lepší. Prostě krása! Nejkrásnější dovolená, co jsem kdy zažila. Hotel dokonalý, lidi milí. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
najprv link http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... staci posledne prispevky z dneska..v podstate jeden rano, na ktory som reagovala....nechapacky :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?