Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si o tom lesku nejdřív myslela, že ho nebudu moct mít, ale pak jsem ho zkusila u kamarádky a super! Tak je to Maybelline Watershine Gloss Diamonds - barva 06 Precious Lilac :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky mrknu na něj ;-) tak krocan se opět vyznamenal, ten kretén pořád na vodárny nedoložil nějaký papír, takže voda pořád není zkolaudovaná, asi budu vraždit ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - mrkni, nelekni se barvy, na puse je to fakt bomba! Krocan je prostě idiot, potvrzuje to každý den ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nejhorší je že my jsme asi jediný kteří mu nezaplatili tu poslední fakturu co chtěl (bylo to cca 80tisíc), takže jsme na tom asi nejlíp, no když odečteme penále tak nám bude dlužit krocan takových 50tisíc, ale to s něj nikdy nedostaneme. Takže si pěkně namastil kapsu ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Uvidíš, že to dopadne dobře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no snad jo, ale jednoduché to nebude, myslím že nás to bude stát ještě hodně nervů, navíc nám začala praskat spárovačka u dlažby na chodbě, takže teď uvažujeme co s tím :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Myslíš, že si dům sedá? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jednak si sedá, protože nám popraskali akrylátové spáry mezi zdí a střešníma oknama, ale za tu spárovačku u dlažby může křivá podlaha, protože ta dlažba pokračuje z chodby do koupelny a v koupelně není popraskaná :-|
Odpovědět
Míšo:to jsem dlabala 1. 3 měsíce;-) Marti:a co ta řasenka,už máš? Krocan je debil ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Luci mám, koupila jsem nakonec max factor, používám ji jako poslední vrstvu a drží, prošla i pod sprchou při mytí hlavy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - :-D A pochvala jako nebude? ;-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jedu dom, berušky moje. Mějte se kráááásně. Já budu dnes luxovat auto ]-( :-( |-| :-p Pááá a CMUK :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Míšo hezké luxování :-D páááááááá
Odpovědět
Míšo:jaká pochvala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No že jsem si vzala ty kapky a tabletku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno všem :-D Tak jsme včera koukali na video ze svatby, nádhera. x-)
Odpovědět
Ahojda :-) mne se dokonce ted v noci o vasi svatbe zdalo... o tom, jak jsi nastupovala a hraly ty orisky a tak x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ziraf - jééé, no Ty jsi zlatá x-) Já včera u toho bulela jak želva. Já totiž celou dobu nevěděla, že si Honzík tak často otíral oči. Normálně chlap jak hora a on byl tak nádherně dojatý x-) x-)
Odpovědět
to muselo bejt super x-) ja se jdu doplazit do sprchy... mrcha je mrcha a tak je mi zle :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno ženy :-) Míšo tak to je krásný x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ziraf - no byla jsem hodně překvapená :-N Užij sprchu! Marti - no dojalo mě to ohromně. Bylo to pro mě důkazem, že mé úsilí při všech těch kravinkách okolo svatby nebylo marné x-)
Odpovědět
Sprcha byla bajecna a dlouha... je to prima, kdyz clovek neplati za spotrebu teple vody, ale ma to pausalne x-) x-) x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak včera byly nákupy úspěšné, lesk mám a navíc mi skoromanžel koupil rifle, kraťasy a dvě trička x-) dívala jsem se na dlouhodobou předpověď počasí a oni nám na svatbu pořád ubírají teplo ]-( , tak doufám že nezmrznu
Odpovědět
Profilova fotka
Bree ranko kocky ;-) marti neboj pocko sa zasa vycasii ;-) ziraaff ty mas sny :-N =-) :-D :-. :-x :-x
Odpovědět
ati - zavidis? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ani nie ;-) diik
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Ati :-) teda mě se poslední dvě noci zdá o jiných chlapech :-D Ati mě zima nevadí aspoň se v těch šatech neupeču, ale spíš aby nepršelo A zpráva dne, v úterý nám zapojí plyn x-) , tak teď už jenom ta voda :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - neboj! Červen měl taky být nejstudenější měsíc ;-) Jaký lesk? Koukalas na ten ode mě? Ziraf - :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo tady ten, odstín 300 http://www.krasa.cz/lesk-zarici--hodi...
Odpovědět
Marti - vsechno nejlepsi k svatku :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?