Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mé obavy se naplnili, ten hudebník co hraje v Bruntále na zámku do toho i zpívá a zpívá příšerně ]-( , takže mu musíme zdrůraznit ať proboha nezpívá :-D , jinak se budeme celý obřad akorát smát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - pomohl ten odkaz s hudbou? Bože, ať raději nezpívá! Mu zalepte hu... ústa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo jo díky, potom jsme hledali i přímo na youtube a zhruba víme co jo a co ne, ale důležité bude ať pán nezpívá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Přemýšlím, jak pána vypnout :-S :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prostě vybereme písničky a řekneme mu že to chceme bez zpěvu a hotovo ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych připojila ještě nějakou výhružku 8-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Nazdárek:-) Míšo:krásné fotky.Jde vidět,že s evám to opravdu podařilo a užívali jste si to.Nejvíc se mi líbí,jak se všude směješ a manžel ne.Krásnej kontrast;-) Marti:ale smích na obřadě by nebyl špatnej :-D :-D Já vám musím popsat náš včerejší večer.Lehli jsme si do postele,Zdenda vzal knížku o šachu a začal malému předčítat.Prý musí dostat základy už v bříšku.Nakonec to završil tím,že mi oznámil,že se s ním teď budu dívat na pořad V šachu a ještě se u toho musím tvářit nadšeně,aby bylo nadšené i to malé.Asi ho zabiju :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo neboj výhružka určitě bude taky :-D , popřípadě zaúkolujeme někoho z kamarádů abyho hlídal, že kdyby chtěl zpívat tak mu v tom musí zabránit :-D Ahoj Luci :-) No smích je sice dobrý, ale já bych si to chtěla užít i s tím dojetím a to nepůjde pokud do toho bude krákat nějaký důchodce ]-( :-D
Odpovědět
Marti:neboj,dojatá budeš a panu pěvci radši zavázej pusu nebo mu pohroz,že máš známýho zubaře a ten mu ty zuby,když bude zlobit,vytrhá :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci no kdoví jestli má ještě svoje zuby :-D , já jsem hlavně zvědavá jaký bude mít výběr písní
Odpovědět
Profilova fotka
teeda lucii :-D :-D :-D :-D :-D :-D chuuda ty :-N :-D :-D :-D :-D budes asik tiez sachistka :-N :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci no myslím že Adámkova první slova budou šach mat :-D :-D :-D Tak jsem včera dalšímu kamarádovi zakázala únos nevěsty, tak snad to bude respektovat :-) Míšo ty jsi unesená nebyla že? =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Marti - ne, ne, únos byl zakázán tatínkem ženicha při projevu. Hlavně kvůli tomu, že na čarodějnice došlo k té nehodě.... :-)
Odpovědět
Marti:no,jestli to na něj bude mít stejný účinek jako na mě,tak Zdenda mít radost nebude.Já měla,co dělat,abych u toho neusla :-D :-D Já myslím,že žádná z nás unesená nebyla.A ať mě ti tvoji unašeči neštvou.Když nechceš,tak to mají respektovat ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Se tu směju nad šachistou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tramtadadáááá, fotky ze svatebky: První album: http://picasaweb.google.cz/Hudcovi/Ba... Druhé album: http://picasaweb.google.cz/Hudcovi/Ba... A ještě odkaz na neofiko svatební fotky: http://picasaweb.google.cz/Hudcovi/Sv... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska chceme kamarádům rozesílat maila ohledně koordinace ubytování atd, tak jim tam připíšeme že únos je zakázán :-) , mě to prostě příjde trapné, jednak v širokém dalekém okolí není pořádná hospoda, já do žádné zakouřené hospody nejdu ani za nic, navíc když už budu mít něco v krvi tak by mi bylo v autě tak akorát blbě. A hlavně pokud by se o to někdo pokusil tak asi zažije hodně nepříjemnou, vzteklou a agesivní nevěstu :-D , myslím že podpatkem to bude docela bolet :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - jj, hezky do gulí :-D
Odpovědět
Marti:kdyžtak ti půjčím pepřák;-)
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak, mazlit se s nima nebudu :-D :-p Míšo jen jsem zhruba mrkla na fotky a nádhera x-) , už se těším až se v pátek vyvalíme v maďarsku do bazénu x-) Tak předpověď počasí na svatbu vypadá celkem dobře, vypadá to že nebude moc vedro, což je super, hlavně aby moc nekolísal tlak, ať není blbě taťkovi
Odpovědět
Marti:doufám,že pak podáš reference:-)
Odpovědět
Profilova fotka
misko fotecky parada.... velorex ste mali na svadbe? :-N poznaate velorexaakov daakych? ;-) vraj ich neni vela a suuu jeden klan ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ati - jj, jeden Velorex tam byl, jinak žádný další neznáme :-D Díky za pochvalu foteček x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci neboj podám i včetně fotek :-) Dneska musím zbalit věci, včera jsem si už něco nachystala, no stejně nejdůležitejší jsou plavky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Se musím pochválit, páč ráno jsem měla nejen zázračnou vodičku Mastotamto, ale též pilulku Calibrum babyplan x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo správně jen tak dál ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ještě si dneska koupím nějaký lesk na rty a nevěsta je komplet x-) , původně jsem chtěla rtěnku, ale budu mít výraznější oči, takže by to už bylo moc
Odpovědět
Profilova fotka
Já si taky kupovala lesk, mňam byl moc dobrej... tuším Maybelline... počkej, dohledám! Byl na rtech takřka neviditelný a přitom tam byl vidět, neumím to líp popsat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Mám v plánu buď loreal nebo maybeline, uvidím podle barviček, vlastně nevím jakou barvu vyberu, stíny mám v podobném odstínu jako šaty, takže buď nějaký bezbarvý nebo lehce do bronzova asi =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?