Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Edit - já na zuby - vápník :-D Luci - nejmenovala se ta Tvoje kamarádka s mimi Magda? Já že mi akorát přišla sms, že se mojí kamarádce dnes narodil chlapeček... =-)
Odpovědět
Míšo:nejmenovala:-)Je z Brna,tak tu bys asi těžko znala. Edit:jen to pěkně papkej,ať tě nebolí lítka :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - já mám bývalé spolužačky po celé ČR, v mé době jsem byla na výběrové škole, byly tehdy jen 3 v republice, tak proto :-) Ale Magda bydlí u Teplic, tak to ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci , Miško - se mi asi zapalujou či co :-D :-D :-D :-D Marti - no tak bys to mohla doladit v barvě svatby a nechat tam nějakej ornamentek vystříhat :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Edit - Ty jsi pokušitel :-D Tak holčinky balím dom. Páááá pááááá a CMUK! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Edit :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Míšo pááááá
Odpovědět
Profilova fotka
tý jo já budu muset asi už dneska nachystat věci sebou do maďarska =-) , no ale co já si sebou mám vzít =-)
Odpovědět
Edit:vidíš,jak se znáš:-) marti:aly byla by si zase hodně origoš nevěsta:-) papa Míšo.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci ale někteří hosté na svatbě by to nemuseli rozdýchat :-D , je pravda tam bude víc chlapů, takže těm by se to určitě líbilo, ale nevím jak bych to vysvětlovala tchýni :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - tychýni bych neřešila :-D :-D :-D :-D Miško pááááááááááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
No vzhledem k tomu že už krásné tanga na svatbu mám, tak si je vezmu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - no nevim, jestli neděláš chybu :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Edit já myslím že nééé :-D Maminka připravila k obědu králíčka. Malému synkovi oběd náramně chutná a ptá se tatínka: "Tati, co je to vůbec za maso?" Tatínek hrdě odvětí: "No, hádej - dám ti typ. Občas mi tak řiká i maminka." V tom dcerka vyplivne sousto zpátky do talíře a s hrůzou říká bratrovi: "Proboha, nejez to, to je čurák!!!!!"
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D no tak ten je taky výbornej :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Marti: :-D :-D :-D No,já ti nevím,jestli neděláš chybu.Já měla nádherná kaťata,ale úplně promočená od potu :-D :-D Holky,vy jste takové šikulky,myslíte,že je červeno-černej kočár pro chlapečka blbej?
Odpovědět
Profilova fotka
Luci já mám červenou na chlapech ráda, takže proč ne ;-)
Odpovědět
marti:já taky:-) kdyžtak se na barvičky můžete mrknout tady:http://www.detskyruzek.cz/kocarky/kombinovane/jane/jane-slalom-pro.asp mě se ještě líbí hnědo-oranžová
Odpovědět
Profilova fotka
luci podla mna mooze byt i cervnaa deti maju rady aj cervenu aj oranzovu, najma take malinke babatka ;-) taakze aspon bude mat raad svoj kociar a nebude protestovat ;-) mne sa este lubi ta tmava modra s jablckovou zelenou;)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - taky se mi ta kombinace líbí,.. prckovi to stejnak bude jedno, hlavní, aby splnil svůj účel ;-) :-) :-)
Odpovědět
Ati:on je problém u těch ostatních barev (i té oranžové),že ty vložky jsou strašně svítivé.Je to sice moc hezké,ale blbý pro mušky a já bych nerada,aby mi na dítě lezly.Mě se líbí snad všechny kombinace;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci ten hnědo-oranžový je boží x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci to mas pravdu... ;-) stava sa z teba mamina x-) x-) jaa kukaam lem na farby :-N :-D :-D :-D :-D pardoon ale cervena a oranzova su okejko ;-)
Odpovědět
Ati:ona i ta oranžová je hodně svítivá.A někdo mi říkal,že u těhle barev je problém i se včelama.To víš no,nic jinýho mi nezbývá :-D :-D Marti:ve skutečnosti je ještě hezčí:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Halelujah! Zde: http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno :-) Míšo fakt nádhera a ten popis x-) , teď jsem musela pro změnu rozmrkávat já :-D , já se teda přiznám že jsem se na neoficiální fotky dívala už včera na picasu, ale fakt nádhera x-)
Odpovědět
Miso, suprackej popis, akorat ti tam chybi, jak ti honza lovil toho hmyza ze zavoje :-D kolemstojici to glosovali, ze je videt, ze se o tebe dokaze postarat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - já si říkala, že Vám určo všem přijde, že byla provedena změna v Picase :-D Ráno jsem tam ještě pouštěla Bali, včera jsem si totiž úplně odrovnala PC při zmenšování ofiko fotek ]-( :-N Jdu kouknout, jestli už tam Bali je..... Ziraf - no vidíš! Hmyzoun! :-N Doplním :-D A našla ses na té panoramatické fotce všech? :-D
Odpovědět
Jo, jsem k neprehlednuti |-| jsem se mela schovat vic... ale oni nak najednou vsichni zepredu zmizeli a fotak fotil :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jsme včera poslouchali klasické pochody na svatbu a teda moc moudrá z toho nejsem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ziraf - to je dobře, že je Tě vidět :-D Důůůkaz místo slibů :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?