Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Miško - jak to můžeš vědět? Třeba budeš mít štěstí
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, prisla som oficialne oslavit Adamka! U nas sa hovori, co sa nezapije to sa pokazi, takze otvaram sampano na Adamka, aby sa nepokazild!! 3 2 1 buuuuum!!! na zdravie Adamkovi a mamine!! BTW - miska, bola si nadherna nevesta a dodatocne velikanska gratulacia!!!! x-)
Odpovědět
Jo,to byla opravdu rychlovka.A nechala si píchnout epidural a prý to hodně pomohlo. Míšo:to věřím.To je jediný,co na našem potomkovi Zdendovi vadí.Že si užil málo "srandy" :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Dani! Děkuji a tady je má šampuska :-D Edit - když já se dycky se vším crcám ]-( :-D :-D :-D :-D :-D Luci - no přesně tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Na zdraví maminky a Adámka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Miško - až tak jo? :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pošlete mi sem celou láhev nebo mě z té práce trefí ]-( , všichni všechno potřebují hned a obratem ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Edit - jo ]-( :-D :-D :-D :-D :-D Než já budu rodit, tak určitě zakážou i epidurály a bude mazec :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jednoho dne dostal Bush infarkt a umřel. Okamžitě se odebral do pekla, kde už byl očekáván. "Jsi na mém seznamu", řekl mu ďábel, "ale já zrovna nemám volné místo. V každém případě tady ale musíš zůstat, takže mám pro tebe návrh. Mám tady pár hříšníků, kteří nebyli tak špatní jako ty. Jednoho z nich pustím, ale ty půjdeš na jeho místo. A budu k tobě dokonce tak dobrý, že ti dovolím, aby sis sám vybral." Bushovi se to zdálo jako dobrý obchod. Ďábel tedy otevřel první místnost. Tam byl veliký bazén, v něm plaval Nixon. Stále se potápěl a něco hledal, ale vždy se vynořil s prázdnýma rukama. Znovu, znovu. "Ne," řekl Bush. "Já nejsem dobrý plavec. Myslím, že tohle bych dělat nemohl." Ďábel tedy otevřel druhou místnost. Tam byl Brežněv a velikým kladivem rozbíjel kameny. Kamenů nikdy neubývalo. "Ne," řekl Bush. "Mám problémy s ramenem. Strašně bych trpěl, kdybych musel pořád rozbíjet kameny." Ďábel tedy otevřel třetí místnost. Tam ležel na zemi Bill Clinton, ruce svázané nad hlavou, nohy svázané a roztažené. Nad ním se skláněla Monica Lewinská a dělala to, co dělala nejlépe. Bush hleděl v šoku. Pak řekl: "Jo, myslím, že tohle bych vydržel." Ďábel se zachechtal (jak jinak, než ďábelsky) a řekl: "Monico, můžeš jít." fakt jsem se pobavila Miško - tomu nevěřim :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Díky,tak připíjím:-) Míšo:jestli plánuješ miminko,tak si nasaď nejaké vitamíny s vyšším obsahem železa a zkus ten mastodynon
Odpovědět
Profilova fotka
Edit - dost dobrý fóooor! :-D Luci - rozkaz 8-) :-D Mastodynon doma mám, zrovna ráno jsem na něj koukala, že by mi mrška mohl pomoct od bolení bříška :-. železo železo... hm, koukám, že v Supradynu, co mám v práci, nic moc... doma mám ale tuším Spektrum :-D My jsme s Honzím na braní prášků apod. prostě děsní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Miško - každá reklama na vitamíny je tvoje, ne? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Edit - že váháš, jen vidím reklamu, hned koupím :-D Houbelec, ten Mastodynon mám doma díky Luci tady a Supradyn proto, že k němu dávali bomba tričko, které jsem prostě musela mít. Jo a ten Spektrum mi koupila mamina, abych měla vitamíny :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Míšo:úplně je nejlepší,když si koupíš kyselinu listovou.Všude to doporučují.A ten mastodynon ti pomůže očistit tělo.Já na něj po našem rychlootěhotnění nedám dopustit:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Oukej, oukej, budu ho pít :-D ;-) Po listovce mrknu, ale tuším, že jí je právě dost v tom spektru... moment!
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo a co podvazek? měl úspěch?
Odpovědět
Jasně,poslouchat budeš:-)Listovka je dobrá pro miminko a kapičky pro tebe:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - tak já mám nakonec doma tohle: http://www.walmark.cz/product_detail.... :-N http://www.drmax-lekarna.cz/supradyn-... :-D Marti - no Honzí byl z podvazku úplně hotový! Furt jsem ho musela všem ukazovat a odmítl ho vydražit a má ho v trezoru :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo tak to je super, tak to jsem zvědavá na Josefovi reakce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - tohle má vše koukám, železo i listovku: http://www.calibrum.cz/default.aspx/c... to bych mohla zvládnout užívat i já :-D Marti - no uvidíš sama, určitě bude taky koukat ;-)
Odpovědět
Míšo:ty jsi určitě zkušená Koníkářka,tam ti nejlíp poradí.Já to nebrala,protože jsem nevěděla,že se má,ale každej se mě na to ptal a prý ta listovka je pro mimi dobrá.Tak bych ji nasadila.Tím nic nezkazíš:-)A neboj,za chvilku se zadaří,ani nebudeš vědět jak. Jé,to je super,že se podvazek líbil:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - jj, listovka je dobrá, je to kvůli rozštěpu rtu. No podvazek se líbil moc. Nejlepší to bylo na hostině - miláček vždy zavelel - "uka podvazek" a já ho ukazovala na potkání snad všem :-D :-D :-D A miláček vždy jen - "a všimněte si čísla auta!", hrdě se hlásil 8-)
Odpovědět
Míšo:a kdy jsi mu ho ukázala poprvé?
Odpovědět
Profilova fotka
Na zámku při focení x-) Ten jukal na drát :-D
Odpovědět
A kdy budou fotečky?
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes odpoledne přeci :-N Založím konečně album a zbytek + svatebku šoupnu na picassu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to naostro fakt jít nemůžu, jestli budu taky pořád ukazovat podvazek, tak bych omylem mohla ukázat i něco jiného :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Miško - tak ty tvoje první vitamíny používám na to , když mě chytají křeče do lýtek :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marti :-D :-D :-D :-D :-D ty si kus :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?