Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno i Zirafce! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno ženy :-) Míšo za 11 :-D Teda krocan zase dělá tlaky, na nás teda jen normálně, ale chudák soused je úplně vydeptanej, tlačí na něj tak jak tlačil na nás, když nám chtěl rozebrat střechu. Včera jsme to počítali a vícepráce nám dělají cca 30tisíc, ale na penále nám krocan dluží přes 65tisíc =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - no fíííha! To by byla dovolená! :-N Jééje, 11, tak to je super! Vše zařízeno?
Odpovědět
Profilova fotka
bree ranko mladomanzelkaam skoromamine a skoroneveste ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo no od nás už neuvidí ani korunu a obávám se že mi od něj taky ne :-( , včera poslal mail něco ve stylu že on neví který dům je v jakém provedení apod, jako fakt zůstává rozum stát ]-( , no bude ještě veselo myslím :-( Jinak vše zařízeno, hotovo x-) Hoj Ati :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Atinkoooo! Jak je? Vše zařízeno? Marti - a kdo to má vědět, když ne on? =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo právě, on s náma prostě jedná jako s přítěží, chce ještě vytáhnout z lidí co nejvíc peněz a práce žádná, na stavbě už víc jak 14 dní prakticky nikdo nepracuje =-) , protože jim neplatí, my už máme prakticky vše hotovo, dneska máme od stavbyvedoucího slíbeného jednoho člověka, který tam ještě dodělá zbytek věcí a hotovo, ale mám takový pocit že ostatní majitelé si to budou muset dodělat sami =-)
Odpovědět
Profilova fotka
moje secko mam ;-) 8-) uz som pisala lucke..mam zenicha, berem kyticu a ideem :-D :-D :-D :-D a maam dotaz..kde maam oznamka? ha? neporiadnicky? obe!
Odpovědět
Profilova fotka
Ati - já teprve teď začínám fungovat jako normální člověk, tudíž dám dokupky adresy a pošlu všem, co jsem slíbila :-D Marti - no to je teda fakt vrchol. A co ti ostatní s tím dělají? Co třeba ten Váš soused? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ati řeknu ti přesně kde je, u mě na stole :-D , né dneska je fakt pošlu, máte někdo adresu na Aničku prosím =-) Míšo je to fakt děs, soused je chudák úplně na nervy, už má na hypotéku dva odklady a všechny vyjímky co jsou udělat, takže si každý večer s Josefem tak půl hodiny volají a probírají to. jo a příští týden už možná budeme mít zapojený plyn x-) , na vodárny jede Josef zítra, tak uvidíme co mu řeknou
Odpovědět
Profilova fotka
anickaa..neni na tom odkaze...co nam davala na fotky? pisni jej ip...isto ti napise... aniiii kde si? ani tajne tu nie si ;-) :-D :-D :-D :-D :-D :-p - verim, ze uz ti je lepsie ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A je tedy Anička těhulka? =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
už jsem jí do IP psala minulý týden, jdu zkusit najt ten odkaz
Odpovědět
Profilova fotka
tak odkaz jsem nanašla, nemáte ho některá prosím =-)
Odpovědět
Profilova fotka
marti ja mam doma..vecer to tu hodiim su to uvaly aale nevieem daleej :-N a oznamko nemas? shak tam je to tiez ;-) mysliim :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo vidíš, oznamko mám doma :-)
Odpovědět
Nazdárek,tak se hlásím podalší kontrole u dokrora.Miminko je zdravé,má vyvinuté všechny orgány,krásný ouška a mezi nohama mu cosi přebývá :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci :-) , jé to je super, tak gratuluju k Adámkovi x-)
Odpovědět
Díky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, takže Adámek. Gratuluji :-) My si balítko nepřivezli, mrcha dorazila překvapivě v termínu. Takže aspoň že po vysazení HA jsem ready :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo neboj brzo se zadaří ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky Luci - velká gratulace k Adámkovi Miško - jak bylo? Marti - no já už pro něj snad ani nemám výraz Ati ahooooooooooooj
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - já jsem smířena s mým věkem, že to prostě nepůjde lehce. Nenadělám nic :-N Ale jsem fakt happy, že se mi nevrátily mé dlouhatatatanáááské cykly (35 dní bylo miminum ]-( ). Však já si počkám a pak se dočkám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Edit :-) neboj už jsou podniknuté kroky a nejen z naší strany :-D
Odpovědět
Míšo:Díky:-)To ještě nemusí nic znamenat.Kamarádka to měla přesně jako ty a dneska už má chlapečka:-)Takže si klidně udělej pak testík;-) A kamarádce se dneska po 4,5 hodinách narodil chlapec.Šťastná to žena:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Edit - no nááááádherně bylo x-) Fakt doporučuji. My už máme v plánu se tam tak za 2 roky vrátit, a tak na 3 týdny určitě. Dnes večer bych ráda hodila na net fotečky. I svatební! Alelujah :-D Luci - :-D no miminálně ta snaha o mimíska je veeeelmi příjemná :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - 4,5 hodiny? já nikdy nechci rodit :-D :-D :-D :-D :-D kamarádka takhle rodila snad dva dny, nebo jak dlouho Marti - tak to je dobře, dejte mu co proto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já bych 4,5 hodiny brala, to je rychlý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Miško - jsem v práci do šesti, tak to snad stihneš :-) neboť už začínám být neskutečně zvědavá,.. fakt rychlý? Kriste pane,... jaká je normální délka porodu? Když je 4,5 hodiny rychlovka? =-) =-) =-) :-N :-N :-N :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tím myslím celkovou dobu porodu. Já se určo pod 12 hodin nedostanu ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?