Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - no tahala jsem naši hafinku zpod postele... už celá oblečená... byl to boj s látkou a psem :-D Luci - jj, byla. A kouzelná. Jsme dojeli domů někde kolem třetí ráno a sedli jsme si ještě před dům na lavice, co tam zbyly z ranního pohoštění. Asi 1/4 hodinky jsme si povídali dojmy a pak šli nahoru domů. Honzík napustil vanu a pustili jsme si perličky..... ohromná úleva pro nohy...... jsme totiž oba celou dobu tančili a tančili..... A po vaně ....... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Míšo tak to vám to krásně vyšlo x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - celý den jel jak na drátkách.... a to se mi družice zpozdily u kadeřnice... ale měla jsem tam i jiné kamarádky, tak vzali zdobení aut za ně a šlo to. Prostě fakt super. Jen jsme si utvrdili, že máme skvělé rodiny i přátele. Všichni se fakt dobře bavili, nikdo se nekabonil, tombola měla úspěch nevídaný! Jsme vybrali asi 7 tis.! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo tak to je super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj, taky Vám to krásně vyjde x-)
Odpovědět
Míšo:to ti upřímně přeju.U nás jsem z vany tahala leda tak opilého ženicha.Doslova :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - takže taky vana s bublinkami :-D No my jsme se na ničem předem nedomlouvali, prostě že si ten den užijeme bez omezování se navzájem. A nakonec jsme zjistili, že na panáka jsme šli vždy nejraději spolu, takže pár kamarádů a pak jsme se tam sešli spolu, dali panáka, bafli láhev s vodou a šli zas mezi lidi.... Mezitím furt tanec, takže jsme to vytančili :-N
Odpovědět
Míšo:jo,to máme společné :-D :-D My jsme taky skoro celej den strávili spolu.Vždycky jsme se šli bavit s kámošema,pak jedne druhého chytnul a šli jsme si zatancovat nebo tak:-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já doufám že se mi ženich moc nestříská :-D nebo že se nestřískám moc já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - :-D :-D :-D ono se uvidí :-D Já se svatební nocí dopředu raději taky nepočítala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo no to já s ní taky dopředu nepočítám, uvidíme jak to bude probíhat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak, se uvidí :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Já s ní taky nepočítala.Bylo mi jasný,jak to dopadne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - japato? :-N
Odpovědět
Co jakpato?
Odpovědět
Profilova fotka
Jak to, že Ti to bylo jasné? :-)
Odpovědět
protože ho znám :-D :-D On sice tvrdil,že se neopije .....
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to jo :-D Aspoň si svatbu taky užil :-)
Odpovědět
jasně,vždyť musel pít i za mě:-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to tedy! Chudák to musel zvládnout za celou rodinu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to se pak není co divit, že vypadal tak jak vypadal :-D :-D :-D Já už začínám být lehce nervozní, ale na druhou stranu se těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - hezky se těš, je to nádhera x-) Fakt nádhera nádherná x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo no to jsem fakt zvědavá :-D x-) A co svatební dary? dostali jste nějaký krásný růžový porcelán? :-D , nám Josefův strejda včera sliboval skleničky, mixér a rychlovarnou konvici :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No my rychlovarku dostali, ale páč jsme ji chtěli a přesně tu, co jsme chtěli. Porcelán žádný, ale Activity, Scrabble, super mísu na salát, super multifunkční tiskárnu/skener/kopírku, poukaz na benzín za 3 tis., ten kávovar Dolce Gusto, spoustu gumových medvídků, vývrtku na víno (super), konečně nůžky na kuře a naběračku na med (oboje ze seznamu darů), prostě samé chtěné dárky. Jo a největší dar od tchána - nová Octavia Combi 1,9TDi :-o ... ženich v ní nakonec jel na obřad místo naším žlutým Leonkem. Takže máme rodinné auto, jupíííí, už jen rodinu do něj 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super že se všichni drželi seznamu ;-) a auto jako dar ještě lepší :-) My jsme všem řekli že chceme buď peníze nebo poukázky do ikei, zatím všichni souhlasili, tak jsem zvědavá =-)
Odpovědět
Míšo:tak to gratuluju.My byli na obhlídce rodinného auta v sobotu a nakonec jsme se dohodli,že nejdřív musíme koupit kočár a pak to objíždět s ním.Narvat totiž kočár a velkýho psa do kufru,nebude žádná stranda.Pokud teda nepůjdeme do kombíka. Marti:určitě se těš;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci já se těšíííííííííííííímmmmmmmmmmmmmmmmm :-D A hrozně mě těší jak je celá rodina na svatbu natěšená x-) , dokonce i Brbla (tak říkáme 17letému synovci, pořád nad něčím brblá :-D ), jsem mu říkala že si spolu musíme zatancovat, no netvářil se moc nadšeně :-D , taky jsem mu říkala že s náma bude kalit do rána, ať nepočítá s tím že prchne dřív, od svých 6 let mě totiž otravuje se svatbou, pořád chtěl jít na svatbu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak kolem krocana a našeho domečku se to začíná komplikovat, takže se to bude řešit právní cestou :-S , krocan fakt není normální, včera jsme mu poslali seznam věcí které nám nedodávali podle projektu, tudíž je chceme odečíst a on to nechce akceptovat ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno mladé paní, nevěsty a Adámku/Viktorko :-D Tak jsme včera vyzvedli fotky a video ze svatby a hned jak jsme přijeli domů, tak ... jsme usnuli :-N A ráno mi miláček fotky zabavil do práce, takže mám prd. Tudíž album založím odpoledne 8-) Co jsem koukala, tak ty fotky jsou ale nádherný, přišlo nám, jako bychom koukali na cizí lidi :-N Marti - krocan je fakt deb...! Když se nechce domluvit, tak holt právní cestou, ještě, že máte ty známe právníky. A za kolik to dnes máš? :-D
Odpovědět
Krasny den :-) :-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?