Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo neboj bude krásně x-) , hlavně nezapomeň včas zaplatit fakturu za počasí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Od takového neplatiče jako jsi Ty to sedí! :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hele hele nech sï ty připomínky jo :-D , neplatiči zatím nejsme ale budeme :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Budete? :-N Pročpak? Architekt zdražil? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Né ale poslední fakturu jim nezaplatíme, teda pokud by nám nechtěli odečíst penále, pokud nám odečtou penále tak budou myslím ještě oni doplácet nám :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a už mám kontakt na slečnu co dělá nehty, dala mi ho Lucka, ona si je totiž na svatbu taky nechávala dělat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš jak jsi čikovná :-D
Odpovědět
Marťo:jasně.To je přece povinnost.Slečna sice nechápala,proč si nenechám svoje,ale já ty mrchy znám.Určitě by se v pátek všechny polámaly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci já jsem dlouhé nehty měla naposled na našem srazu, pak jsem je ostříhala a od té doby je to katastrofa, ty stresy kolem stavby se na nich strašně podepsali a i když jim biosil tak to moc nepomáha, takže gelovky jsou jistota a moje spása ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci jak dlouho dopředu je potřeba se objednat?
Odpovědět
Profilova fotka
A fakt dobře vypadají a nepřekážejí. Jsem mile překvapena x-)
Odpovědět
Marťo:asi dost.Mě říkala,že odpoledne má dost plný.Tak si radši ty 3 týdny dej. Míšo:taky mi vůbec nepřekážejí:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
A ruce vypadají hezky, viď :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci ok tak to se tenhle týden objednám :-) Jé já už se tak těším a Josef bude nadšený x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - copak? Josefovi se to líbí nebo naopak? =-) Honzík se nejprve tvářil, jako že je to blbost, ale teď je rád :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už půjdu dom. Dnes jedeme na Loučeň na poslední schůzku + dát hudbu. Tak pááá a CMUK! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo Josefovi se hrozně líbí :-) papa a dobré pořízení
Odpovědět
Evi ten videoklip je naaaaadhernej x-) Moc a tobe Lubinko moc gratulujuuuuuu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vdaka vewe :-)
Odpovědět
nejaka vetsi fotecka by Lubi nebyla =-) :-N :-D :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ale nasli, uz som davala odkaz na par foto od kamosky :-) http://leteckaposta.cz/663908543
Odpovědět
dekujiiiii moooc jdu se kochat :-D
Odpovědět
jeee to je ale nadhera...ty satky a zavojik nadherny,nad cim ale fakt vzdycham je ta kyticka teeeeda :-N x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) no ta moja kyticka aj ja nad nou stale vzdycham, strasnu radost mi robila
Odpovědět
Lubi a máš tu kytku doma nebo jsi ji házela,případně ji věnovala?
Odpovědět
Profilova fotka
ja som amle este jednu taku mensiu a tu som hadzala a venovala sesternici ktora ju chytila x-) ta sa velmi potesila a ja amm svoju doma, uz si ce povadla, ale stale mi tobi radost, musim nakazat manzelovi (vzdy napisem najprv drahy a nie manzel :-D ) aby mi taku fal na akzde vyrocie, ta kyticka boal krajsia ako ja sama :-D :-D
Odpovědět
Lubi:to rozhodně nebyla:-)A strašně se k tobě hodila:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no este ze som objavila pivonky, tak sa tesim, ze sa vsetko vydarilo pekne zladilo. este neviem kam ale zajtra ideme na dva tri dni sa zrelaxovat akoze kratka svadobna cesta
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno, nevěsty, mladé paní a Adámku! Jak se všechny máte? Tady je pod mrakem, ale zatím teplo a bez deště, tak jsem zvědavá.... =-)
Odpovědět
Dobre raaano vsem :-D ...hele kdo je Adamek? =-) :-N Miso tady je taky tak,nad nebude prset :-S ...hele vsimla sis, ze tady kazde rano mame soukrome schuzky jen my dve? :-D :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?