Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci tak vám by teď teoreticky stačilo koupit jenom dvířka, ostatní zůstává ;-)
Odpovědět
Marti:zkusím tam napsat a kdyžtak to koupíme.A díky za info a za radu.Kdyžtak bysme koupili jen dvířka,ať to nemusíme složitě skladovat.
Odpovědět
Tak jsem psala do Ikee a o ničem neví.Prý ještě nemají info,jaké nové výrobky budou a ani,jestli se ty staré budou stahovat.Radši si tam zajedu.Snad bude někdo něco vědět.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ti tam mají dobré zmatky :-D , na applad bílé i béžové měly cedulku poslední šance k nákupu, dívala jsem se na stránky ikei - německé, rakouské, švédské a všude měli u těhle kuchyní že nejsou skladem
Odpovědět
Když to tam mají,tak to bude pravda.Jen nechápu,proč se ta info nedostane i k těm,co ti mají pomoci.Uděláme doma válečnou poradu:-)Kdyby alespoň věděli,v jakých barvách to budou mít =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ani na švédských stránkách nemají ještě nové barvy :-|
Odpovědět
Teda,ty jsi Colombo:-)Víš,co ještě nechápu,jak to,že jsou ta dvířka skoto nejlevnější ze všech materiálů =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem já šikulka při stěhování někam vrazila boty na svatbu a nemůžu je najít ]-( , takže zítra musím začít vybalovat a přehrabovat a hledat a hledat, včera jsem hledala skoro hodinu a nikde nic ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, teď tu byl strašnej chlap, smrděl na dálku, síla :-x :-S ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Edit:to ti nezávidím.Taky to nesnáším.
Odpovědět
Profilova fotka
Edit tak to taky nezávidím, zvedá se mi z toho kurf 8-(
Odpovědět
Tak to holky počkejte,až budete těhu.Já bych mohla dělat hledacího psa :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Luci no já se nechci vidět, já už teď mám vždycky období kdy jsem háklivá na vůně, tak to si v těhotenství asi koupím kolík na nos :-D
Odpovědět
Marti:tak to se připrav,že budeš na všechno ještě víc citlivější.Já si někdy příjdu jak princezna na hrášku....
Odpovědět
Profilova fotka
No to se mám na co těšit :-| tak jsem si udělala seznam co dneska chci nakoupit, no jsem zvědavá jestli to všechno stihnu, ale asi si nechám baťu na zítra
Odpovědět
a co chceš kupovat?
Odpovědět
Profilova fotka
potřebuju plavky, protože jsem v neděli zjistila že je mi jaksi malý vrch plavek :-D , ještě bych chtěla nějaký šátek nebo šál ke svatebním šatům, kdyby byla večer zima a pak musím vyplenít drogeri :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo a ještě potřebuju kraťasy na veslování a nějaké boty k těm novým šatům
Odpovědět
Marti:můřeš mi poslat nějaký odkaz na lázně v Maďarsku.Naši by tam chtěli jet.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci přehled lázní je na madarsko (před a za si doplň)
Odpovědět
a můžeš nějaké doporučit nebo je to jedno
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme byli v Harkánech, tam je to super, ale je to docela daleko, až skoro u chorvatských hranic, příští víkend jedeme do Sárvaru, to je asi jenom 250km z Brna. Na těch stránkách je u každých lázní zhruba popis, ale myslím že tam budou dobré všechny lázně :-)
Odpovědět
Díky,vyřídím.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé já už se tak těším až se vyvalíme do té teplé vody x-)
Odpovědět
To ti ráda věřím.těším se pak na reference:-)
Odpovědět
Profilova fotka
budeme vyrážet u ve čtvrtek odpoledne, takže kolem 7 jsme tam, seženeme nějaké ubytování a v pátek ráno jupí válet se do vody x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak super, celý den neprší a teď když se chystám do ulic tak začne ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ziraff teba by mohli zobrat do ladovej revue :-N :-D :-D :-D :-D :-p brusliiit a vybruslit umiiis :-D :-D :-D 8-) marti tak ako sa dari? lucko tebe? ediit a pises :-N shaak nemaam od teba ani ciarku danii sa nam nik nevenuje :-N =-) :-. 8-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno :-) Ati daří se celkem dobře ;-) nákupy byly včera vcelku úspěšné, sehnala jsem šátek ke svatebním šatům, takže ještě boty k šatům na převlečení a jsem úplně komplet x-) , gelové nehty už mám taky domluvené x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem Marti - jakej šátek? Povídej? Dáš si na gelovky i něco nakreslit nebo nalepit?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?