Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky za schválení dortu ;-) , tak další věc z krku :-D Já vůbec nevím kolik bude fotografka stát a co je a není v ceně :-D , asi tam v sobotu Josefa vyšlu ať se dohodne co jak :-D
Odpovědět
Ty nalepený fotky jsou fajn,ale na velký ukazování to není.každej na to chmatá,.... My taky budeme dělat alba rodičům.Jen ještě nevím,jestli si je nakonec nenechají udělat sami.Alespoň by bylo míň práce.
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - no bolo by na case :-D Luci - no a okrem tych 3 albumov, nam vypali cd so vsetkymi fotkami co nafoti, myslim ze ich bude viac nez 1000 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem pro rodiče vybrala pár fotek,... pak jsem jim dala cd a kdo chce ještě nějaký, ať si je přidělá,... neměla jsem to sice v ceně, ale měla jsem na fotky slevy
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky majte sa tu pekne, ked ste take ukecane :-D
Odpovědět
Dani:já mám taky fotky na DVD plus ještě DVD s upravýma fotkama,takže vybírat můžou,jak chtějí. Nás stála práce 3500 a 4000 album s fotkama.
Odpovědět
Profilova fotka
som vaas babuchy docitala ;-) :-) bree ranko :-) luci hlavne, ze je zdenda tvoj ok, nie? ;-) ediit, ze sa ukaazes...mlada paniii :-) ziraaff ty vaaliiis celou dobu :-N :-D :-D :-D :-p nem spatny napad donutit danku urobit rozluucku....ty si konec-tma:-D ivett ipecky nefungieruju? :-N daniii..taaak jaak :-D :-D :-D :-D :-D 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no bre ranko atik :-D absolutne sa mi nechce robit prazska rozlucka!!! to radsej zajdem na vikend do BB. tu sa milostpani neukaze pol roka a potom vola na vinko, druha nenapise ani smsku, ked sa vyda za zenicha a tretia radsej pracuje, nez aby si chvilku nasla :-D :-D :-D kaslem na vas :-D :-D :-D :-p :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
danii, shaak si denne u nas....taaak jake tam praca ;-) :-N =-) =-) =-) mna s nimi nehaadz do vreca? ;-) ziraff ty si robila rozluucku? :-N =-) bez nas? :-N =-) to nem pjeknee je toto a nevymaz naas :-N :-D :-D :-D :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Atik - no ok ok, musim uznat, ze tento mesiac uz 2x sme sa videli, to je zatial najvyssia frekvencia stretiek :-D !!!! ale pre ostatne to plati !!!! Ozaj Ziraf, spravny dotaz, ty si robila rozlucku????? ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno ženy :-) tak jsem totálně zavalená prací, takže se jdu na ni vrhnout :-|
Odpovědět
Nazdárek:-) Ati:jasně,že je nejdůležitější,že je O.K. ;-) O tom žádná:-) Dani:co by si se loučila,svoboda ti zůstane:-)
Odpovědět
Článek se načítá
dani - "tu sa milostpani neukaze pol roka a potom vola na vinko, druha nenapise ani smsku, ked sa vyda za zenicha a tretia radsej pracuje, nez aby si chvilku nasla" - ja jsem ktera? :-D a jinak ja nemela na mysli rozlucku... proste jenom pokec, posezeni, jako jsme parkrat byly na podzim/v zime... ;-) jinak ja mela neco jako rozlucku s holkama z taborskyho tematu :-) bylo to fajn :-) a jinak, ze se neukazu... tady se vetsinou resi bydleni... a tohodle reseni ja ted mam az nad hlavu, tak radsi chodim do temat, kde se resi neco jineho... a k tematu miminka taky nemam co dodat, takze tak... ;-)
Odpovědět
ziraf:na miminko jsem tu zatím sama.I když doufám,že se Míše na svatebce zadaří;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky Ati - já jsem tu skoro furt,... nebo mě chytneš na icq Luci - jak je tobě a mimísovi?
Odpovědět
Edit:nekecej,flákáš to;-) Užívám si těhotenských radostí jako je bolení zad,pálení žáhy,... :-D Ale ne,ten mrňousek stojí za všechno nepohodlí,které musí člověk podstoupit.Příští týden jdu na kontrolu,tak se těším a mám zároveň strach,aby bylo všechno O.K. A co ty a domeček,jak pokračujete?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Edit :-) Luci včera jsme byli v ikei a tu kuchyň co máme přestávají vyrábět, teda tu barvu, budou místo toho nové barvy :-|
Odpovědět
Marti:a jaký barvy?Vím,že od 1.8. bude novej katalog
Odpovědět
ahoj holky tak ja po dlhej dobe som sa tu dostala - citam Vas skoro stale, ale nestiham odpisovat inak Danka a spol. mohli by sme dat stretko v Prahe, ale ja som busy tiez asi do 6 septembra neviem co skor :-N takze po tom by som sa uz vedela uvolnit :-D inak blahozelam vsetkym novomanzelkam, ktorym som nestihla a Lucke prajem uzitie si miminka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci nevím jaký barvy budou, ale mají u toho cedulku poslední šance k nákupu, takže počítám že ji budou mít ještě tak 2-3 měsíce, když jsme ji kupovali my, tak nám slečna říkala že budou nové barvy, říkala něco o oranžové a myslím šedé Ahoj Yvet :-) přeju vše nej do manželství ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - no v baráčku se zatím úspěšně obouchává omítka ve vnitřku, ještě musíme vystěhovat tchánovce a bude se tam moc začít něco dělat. Zahrádka - no něco mi chce sežrat květáky, tak se proti tomu snažim zakročit, ale bezúspěšně Ahoj Yvett
Odpovědět
Edit na svadbe ti to sluselo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Yvet - děkuju moc, tobě taky, byla si krásná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Edit teda tu rekonstrukci vám vůbec nezávidím, my jsme teď u tchýně obouchávali fasádu zvenku (já jsem teda jenom dohlížela) a hnuuusss :-| My jsme teď neskutečně rádi že už máme barák hotový, protože krocanovi očividně docházejí dost brutálně finance, už víc jak 14 dní se na stavbě prakticky nic neděje =-) , takže teda vůbec nezávidím sousedům :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - z toho krocan nebude mít klidný spaní, ale co, dobře mu tak... No to mi povídej, mně stačí ten barák jen vidět a už jsem z toho hotová,.. Jediný, co mě drží nad vodou je to, že už máme aspoň kde bydlet a nemusíme být v těch sutinách
Odpovědět
Profilova fotka
Edit ten myslím už klidné spaní dlouho nemá a mít nebude :-D , my jsme v klidu, my už jenom potřebujeme převod rozvodů vody z něj na vodárny, ale to už probíhá, jinak papíry máme všechny, ale většina baráků je hotová jenom zvenku a vevnitř nic není :-| , tam bude ještě dost velký průser si myslím :-(
Odpovědět
jo, rekonstrukce... my taky rekonstruujem... zacali jsme tim, ze to bagr srovnal se zemi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Žiraf - to je nejlepší způsob rekonstrukce ;-) :-D
Odpovědět
Jj :-D takova zgruntu :-)
Odpovědět
Yvett:moc gratuluju ke svatbě.Byla jsi krásná nevěsta:-) Edit:alespoň,že máte,kde bydlet.Nezávidím ti to. Marti:díky zy info.Asi to teda koupíme hned.Poradím se se Zdendou a uvidíme.Nerada bych o to přišla,když jsem si to tak pěkně vymyslela.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?