Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - tak hlavně ve vší počestnosti, je Ti jasný, že sex až po svatbě? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Luci - pořádně to nastudujte.... jak se mu to vlastně stalo?
Odpovědět
Profilova fotka
Edit no jasně že ve vší počestnosti, teď o víkendu jak jsme byli u tchýně, tak tam byla i Josefova ségra s manželem, Josef byl se švagrem v koupelně a já jsem tam něco Josefovi nesla a švagr mě zastavil ve dveřích, že tam přece nemůžu, že nahého ho můžu vidět až po svatbě :-D , takže mi doslova vlastním tělem zatarasil dveře od koupelny :-D :-D :-D
Odpovědět
Edit:dostal smyk a auto za ním do něj napálilo.Oni se o tu škodu podělí,ale stejně nechápu,že po tobě ty peníze chtějí.Určitě jsou pojištění a předpokládám,že tohle by měli brát jako riziko podnikání.Tam se vysekat určitě není žádnej problém.Zdenda je z toho chování znechucenej.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - no to se nedivim, to by naštvalo každého, navíc, jestli to měl z půjčovny, tak ta musí být nějak pojištěná, to přece jinak nejde,.... Marti - no jistě, já s ním plně souhlasím,... osobně Ti asi s sebou dám pás cudnosti :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak letím na kávičku, zatím papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci no taky mi to příjde uhozené ]-( Edit hele a ty jsi určitě pás cudnosti měla co :-D
Odpovědět
No,taky si začali pěkně vymýšlet.Jakože je poničenej motor,..... takže oni byli rádi,že uhádali cenu.Myslím,že z toho byli vyjevení,protože Zdenda říkal,že s nima jednali pěkně hnusně.Já jsem mu říkala,že se měl otočit a odjet.Občanku neměli,nikde nic nepodepsal,.... nebo zavolat policajty.Ale zase do toho nechci šťourat,aby z toho nebyl ještě víc špatnej. Marti:jen si to užívej,dokud můžeš.U nás je sex. život kdesi na cestách :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci no náš sexuální život je teď taky nic moc, ta únava je hrozná věc ]-( , ale my si to vynahradíme :-D
Odpovědět
Marti:jo,o únavě mi ani nemluv.Už se těším na dovolenou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nejhorší je že teď není vůbec čas na vybalování a tak, o víkendech tu až do svatby nejsme a přes týden toho člověk moc nestihne, hlavně nás to vybalování nijak netlačí. No myslím že během srpna to snad dáme dohromady, to už bude víc volných víkendů x-)
Odpovědět
ty budeš vybalovat,já balit;-) Jo a máme fotky od fotografa.Jsou parádní:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - no jak jinak Luci - a kde jsou fotečky?
Odpovědět
Článek se načítá
Edit:no přece ve fotoalbu;-)Jestli se to tak dá nazvat.Je to pěknej kolos :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - šup sem odkaz, nějak ho nemůžu najít
Odpovědět
Edit:já mluvím o vyvolaných fotkách a na ně odkaz nemám :-D :-D Ale odkaz na www stránky jsem rozesílala už dávno do IP.Tys ho nedostala?
Odpovědět
Profilova fotka
som spatky, a papkam salatik mnam mnam co noveho?
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - dostala, právě jsem na to koukala Dani - dobré chutnání
Odpovědět
Profilova fotka
Edit - kujuuu :-D :-D :-D
Odpovědět
Dani:nic nového.Jen jsem chválila naše fotky,co jsme v pátek dostali od fotografa;-) Edit:už jsem se lekla;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - juuuj, kolko mas fotiek v albume?
Odpovědět
Profilova fotka
Já pořád přemýšlím jak nazdobíme medovníky. Vize je taková že po obvodu bude uvázaná světle oranžová mašle a nahoře by byli marcipánové světle oranžové kytičky, něco jako je tady, ale míň kytiček http://www.beremese.cz/album/view.php... co vy na to?
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - no to jsem se spíš lekla já , že jsem něco propásla :-D Dani - no není zač
Odpovědět
170,Jsou to většinou fotky A5 a A4
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - hned bych si ho dala Luci - no tak to je moře fotek :-)
Odpovědět
Edit:ještě budeme dělat jedno album.Tohle jen naše.Ani ho nebudeme nikde moc ukazovat a hlavně brát sebou,aby se nezničilo.Takže uděláme ještě jedno,kde budou fotky klasicky ve fóliích a budou tam i nějaké fotky z večera a tak.Jak jste to měli vy? Marti:souhlas.Mňam:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - mne sa lubi aj s vela kytickami, pjekne. Luci - 170? Tak to joo, to je hodne. musia byt bohovske v tom formate x-)
Odpovědět
Řekla bych,že jsou až moc detailní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ale urcite su hezke x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
NO my máme jedno, které máme doma a tam jsou fotky nalepený,... rodičům sem nechala udělat alba svoje, ale kolik je tam fotek, tak to netušim
Odpovědět
Profilova fotka
nasa fotografka ma v cene jedno velke album tiez nieco cez 100 fotiek a dva mensie pre svadobnych rodicov.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?