Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
... no teeeda, tak tu to zije ]-( ]-( :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
teda, sotva sem vlezu, tak jsou všichni pryč,... :-( :-( :-( =-) :-N kromě danči :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dani tchýně si totiž teď vzpomněla že by ráda nějaký úkol na svatbu :-D , akorát že už není co, my už máme vše zařízené :-p Edit v domečku se bydlí dobře, teda až na to že pořád nemáme vodu ]-( , ale snad do svatby poteče
Odpovědět
Profilova fotka
Edit - :-D :-D ja som ako plevel, som vsade :-D Marti - jeden ukol predsa len tchyni mozes dat - do nicoho sa nestarat :-D
Odpovědět
V sobotu mi bylo ještě špatně,ale už je to dobrý:-) Vidíš,jak se tchýně pochlapila:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Cau Luci, aky bol vikend? teda okrem toho ze sobota spatne?
Odpovědět
Profilova fotka
LUci - ahoj, adámek zlobí? Dančo :-D :-D :-D :-D :-D Marti - tak to určitě, co nerovzita? Už se dostavila? Nebo si v klidu? Máš všechno zařízené ? A co koláče?
Odpovědět
Profilova fotka
Edit zařízené máme prakticky vše, v sobotu jdu na zkoušku účesu a jdeme se domluvit k cukrářce na podrobnostech
Odpovědět
Ahoj kocky :-)
Odpovědět
Dani:jinak byl celkem dobrý.V neděli jsme byli v ZOO a večer jel Zdenda na motokáry a mě vyložil na nákup.Bohužel měl nějakou nehodu,při které tu motokáru rozbil,takže mě zase brzo vyzvednul:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - hlavní je , že je v pořádku Marti - tak to je ok, tak si hoď nohy na stůl a klídek a pohoda :-) Ahoj žiraf :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - tak uz si to len uzivaj, pokial mas vse zariadene, je to malilna Cau Ziraf! Luci - v zoo x-) x-) tak si si nic nestihla kupit?
Odpovědět
Článek se načítá
Edit:jasně.Ale byla bych radši,kdyby se nevyboural.Byl z toho celkem hotovej,protože musel zaplatit škodu.Snažila jsem se ho utěšit a povzbudit,ale nějak se to nedařilo:-( Dani:koupila.A byla jsem si zkoušet těhu oblečení.Dost jsem se u toho pobavila:-):-)Chtěla jsem se podívat na věci na miminko a koupit i něco Zdendovi,ale na to už nebyl čas.Ale to nevadí,půjdu se podívat jindy a alespoň jsem ušetřila;-)
Odpovědět
dani - no a co ty? uz jenom mesic :-D vsetko zariadene?
Odpovědět
Profilova fotka
No co se týká svatby, tak to si nohy na stůl hodit můžu :-D , ale zase v domečku je práce víc než dost No ještě musím konečně rozeslat oznámení, ti co jsou pozvaní na svatbu už je mají a musím udělat jmenovky
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - jmenovky se ke mně dostaly až týden před :-D :-D :-D Luci - no a nějaký pojištění nebo tak něco? JO Dančo - jak si na tom se svatbou? Už máš všechno hotové a připravené? Jo a kdy budeš mít rozlučku ???? :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - no jo, na nakupy sa vzdy cas najde ;-) to s tym zdendou chapem, pokial ide o rizeni (i ked motokary), tak to su uplne hotovi, ked spravia chybu.. to im nevysvetlis Ziraf - dik za opytanie, uz len malickosti treba, ale mam svadobny utlm, takze to asi budem riesit par dni pred :-) Marti - no jo domecek, ale v nom budes mat prace uz porad :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Edit - vid odpoved pre ziraf :-D :-D a so slobodou sa lucim skoro kazdy den, takze nic special nechystam :-D
Odpovědět
a nedame nejake prazske ministretko treba tento nebo buduci tyzden?
Odpovědět
Profilova fotka
no co sa mna tyka, tak ja som cez vikendy plne obsadena skoro do konca leta :-(
Odpovědět
Edit:musí si to zjistit.Já mám pojištěnou domácnost a mělo by tam spadat i pokud něco někde zničím já,pes nebo on.Takže uvidíme.Jsou horší věci.V životě jsme už přišli o víc a kdyby havaroval s autem,tak by to bylo horší.
Odpovědět
no ja myslela vecer nekdy... restika... vinko... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dani no to sice jo, ale pořád nemáme skoro nic vybaleno, nějak není čas :-| Jo a asi pojedeme příští víkend na malou předsvatební cestu do maďarska x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaj taaak, no to zalezi taky na holkach, anicka je chora daka a atka zaneprazdnena
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - :-) do Madarska jooo? ;-) ;-)
Odpovědět
a vime neco o yvett?
Odpovědět
krom toho, ze ji to moc sluselo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
o yvett neviem nist obed holky!
Odpovědět
Profilova fotka
Dani no jo :-D , jednak nevíme jestli už nám poteče voda a taky na svatebku se kvůli dokladům dostaneme nejdřív v druhé půlce září ]-(
Odpovědět
Marti:to je super.Krásně si odpočinete a načerpáte síly:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?