Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
evi - ona sama se natrhla, vid? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jasne :-D ja jsem tancovala trochu divoceji nez jsem mela :-N
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/clanek/142116-t... bojím bojím :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Miso ... nebuuuuj, nam melo taky prset
Odpovědět
Profilova fotka
Ĺubi - kouzelné fotečky! A super kytí! To byly pivoňky? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evi - já se taky snažím uklidnit, že je to dlouhodobá předpověď.... |-|
Odpovědět
Míšo:to je ještě daleko.Nám taky mělo pršet a nakonec to byl nejtelpejší den za posledních 40 let;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsem tedy zvědavá :-N Páč moje šaty pod deštník nedostanu, leda tak ten pivovarský slunečník :-N
Odpovědět
tak to abys zacala hledat, kterej pivovar bude ladit ke svatbe, co? Cerna Hora asi ne :-D to by bylo spis na pohreb
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím, že Plzeň by to jistila :-D Nebo Heineken :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ani miska pivonky, krasnucke boli, presne podla predstav ako som si vysnivala x-) neboj nam tiez halsili ochladenie a dazd a nic z toho, parkvapiek pre stastie na hostine padlo
Odpovědět
Profilova fotka
aj nam malo prsat, par dni rped svadbou som si an nete precitala, ze dazd dazd dazd :-) a bolo rkasne :-) ani zima ani teplo, akurat tak jak sme to chceli...iba trosicku nam sprchlo pri foteni, ale to len apr kvapiek, a tak sme sa presunuli do podniku jedneho krasneho a bola to este vacsia svanda ako vonku :-) misi, maj pripravene nejake interierove miesto na fotenie a bude to OK...neverim, ze vam bude prsat, sak je to koniec juna! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Lubi - krasne fotky a moc gratulujem! Saty ti velmi pristali! Ta druha fotka nema chybu! Miska - neboooooj, pocasie i tak nie je to najdolezitejsie! Hlavne si zapamatat co mas odpovedat a kedy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dani - tuším, že něco jako "ano" ve správnou chvíli :-D Mony - my se budeme fotit i v zámku. Ale obřad má být venku :-N Ĺubi - no krásné pivoňky, já je miluju x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaaaj Misi, obrad vonku co... :-N ale neboj, nebdue prsat :-) posleme mracna do prdele :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mony - až tam? :-N :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vsetci budeme zahanat oblaky ritualnymi tancami :-D vdaka dani x-) co oznamko?
Odpovědět
Profilova fotka
ano Misi, nech sa nevratia :-D
Odpovědět
Míšo,když nepršelo nám,tak tobě taky ne;-)Neboj,bude krásně:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ĺubi - úplně Vás vidím :-D :-D :-D Mony - dobře ;-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teeda kocky luci parada - mamka je bozska, nadherne vam to pripravila vonku x-) a vy dvaja...jedna basen ;-) x-) lubiii parada, suuperkytiii, super nevesta ;-) evi videoklip sa chvali sam :-) 8-) a to som chcela ist pracovat cmuk beziiim a zaroven som tu tajne ;-) 8-) 8-) :-D :-D taak bacha :-D :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ju a misko ....jasne ze prsat nebude...i teraz som myslela na kocky..bo vyzeralo to veru vselijak....a mali sa paradne ;-) 8-) budem i na teba....ta nenecham v stichu ;-) lubka tancuje odhanacie tance a moni mu to vytmaviiii dazdikovi :-D :-D :-D :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
najviac sa mi pacil nas janko cechovsky, ked anm zacalo poprchat, tak aj som hned bezala pod ukryt a on ze : "rozmyslam...mohlo by sa riadne rozprasat, ze lejak, to by bolo super, by ste sa schovali pod dazdnik a odrazala by sa od neho voda...skoda..."
Odpovědět
Míšo:ještě se z nás stanou čarodějnice:-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D a videla som nejake krasne fotky s dazdom, ... takze to bola u man utecha :-D ale jasne, ked je obrad vonku, to ej uplne o inom... skratka, nebude prsat.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nebude ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lubka - oznamko hotove, vytisknute, poslane :-) Dik za tipy a inspiraciu ;-) Moni - boze ja sa tu rehocem, tak ten vas fotograf ci kto je to ten Janko, je riadny vtipalek :-D Miska - ahaaa, som zabudla, ze bude obrad vonku, tak teda hlasujem za tie ritualne tance (citaj riťuálne) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dani tak ukaaaaz x-) vdaka atinka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
lubi - ok, ale na mail, posli mi ho prosim
Odpovědět
Profilova fotka
Dobře, věřím Vaším řiťuálním tancům :-D A chci taky oznamko!!!! ]-( :-D silente@seznam.cz
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?