Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Atka - ty kokso, vraj ranko :-D :-D :-D Snad do konca tyzdna dorazia, uvidime, ved je este cas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
noo este zahlasim dnesok ak by bolo...a co je spatne na ranku :-N =-) :-. :-.
Odpovědět
Profilova fotka
nic atka, len ze je uz obed :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-. :-. :-x :-x
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Ati :-) teda ráno :-D , co jsme se přestěhovali tak jsou z nás ranní ptáčata, nedělá mi problém vstát v 6, ale zato teda večer v 10 spíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kocky tak ja maam asi vsetko a zaludocnu nervozitu ako bonus druzice maju satky, lubia sa...a slubili pomoc i pripadne vypichnutie oka spiralou...tak je to fajn, nie :-N :-D :-D :-D ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ati tak to je super ;-) já tak přemýšlím co mi ještě chybí a myslím že už asi nic :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Atik - tak to je super! a nervy mam aj ja :-)
Odpovědět
Ahoj Ati:-)To je super,jsi rychlík;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hej luci som...ostatne som zoskrtala raz dva...bizu netreba..botky na prezutie netreba...nic netreba..milacika mam, berem kyticu...a dovi dopo v tatraach :-N :-D :-D :-D :-D :-D tam nepotrebujem nic :-N 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ziraff, ne ze dooojdes :-N :-D :-D :-D :-D :-p :-. :-x :-x
Odpovědět
Článek se načítá
Ati - neboj se... ;-) mate to moc daleko a tou dobou budu mit, doufam, jine starosti, nez chodit po svatbach ;-)
Odpovědět
a abych nezavdala prostor ke spekulacim - deti se ty starosti rozhodne netykaji
Odpovědět
Profilova fotka
ziraf...uff ja som myslela hlavne svadobku :-N :-D :-D :-D :-D :-D bo ty si inee kakavko :-D :-D :-D :-D ;-)
Odpovědět
na svadobke budeme o tri tyzdne :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no hlavne ze neplanujes reportaaz z nasej :-N :-D :-D :-D 8-)
Odpovědět
to se neboj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ziraff radsej teraz dopln hubu za misu..bo ja sceem diktovat svojich 58 ked si taka frajerka tak machruj tabulkovo ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
thaak kde ste? :-N :-. :-. :-. brnoo? marti? luci? uu :-. :-.
Odpovědět
ATi:pěkně jsi to pojala;-) Mě dneska došel dopis,asi se opravdu přestěhujeme :-D :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
dikes...konecne niekto ;-) uuz som myslela, ze ma tu nehaate samu :-. a kam? kedy? k moru?..ja uz nam hladaam byt, jeden je maalo...ideem expandovat :-D :-D :-D :-D ked uz mam svadbu v richtigu :-D :-D :-D ozaj co ste to mali za demonstracie v brne? sme sa do toho s ivkom priplietli, jak je pocernejsi a holohlavy..tak mu vraviim, ze nech sa ma drzii..som predsa len viac arijsky, ked lem to treba :-D :-D :-D a secia jeho kamosi to potom vyhodnotili, ze muudro vraviim 8-) 8-) 8-) nie vazne..nefiees kto s kym sa bil a preco? :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ati jsem musela pracovat dokonce :-D Byl pochod homosexuálů a náckové proti tomu protestovali
Odpovědět
Ati:to byl pochod za práva homosexuálů.Měli jste celkem štěstí,protože když nemohli na ně,tak pak zbili někoho v boční uličce. Stěhovat do bytu.V srpnu bysme ho měli přebrat;-)Ale stěhovat se chceme až v září,protože to už nejspíš budu doma. Jo,Zdenda nám našel nějakou vilu za 50 mega v Portugalsku :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci tak to je super s tím stěhováním ;-) Luci bacha na něj, aby ti jí náhodou nekoupil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teeda tak to je fakt fajn...ze milacik svoju ruzovu polokoselu nechal doma..bo to by mal co robit i s ciernym paskoom :-N :-. :-x :-x ruzovuckyy..bez vlaskov a pocernejsii uu to neem muselo dopadnuut dobree aale anik nedopadlo...panko nema prstene....ma cas...si mysli, ze ja sa moozem prejst stokrat do brna sa spytal, ze kdy tedy priste a mojik mu vravi, ze nech nezartuje, ze ziadne priste nebude :-D :-D :-D taaze pohodicka :-D :-D :-D 8-) jojo bude mega dobraa...in portugaal ;-)
Odpovědět
Ati:prej ještě rozmýšlel nad vilou v Řecku,ale tahle je lepší :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) tak jsem konečně včera udělala pár fotek http://picasaweb.google.cz/martina.ma...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj babenky :-) tak sa vam po dlhsej dobe hlasim, co noveho? okrem toho ze miska bola krasna x-) maci gratulujem k prestahovaniu, pekne to tam zacina vyzerat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
cauki martii teeda vy jste jak z katalogu! ;-) postel a skrine take ikea? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?