Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Dani:vymyšlené to má krásně:-) Marti:jasně.Já zjistila až z videa,jak hráli a co :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My video mít nebudeme takže to asi budu znát jenom z vyprávění :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem objednala krabičky na výslužky a vlnitý papír na jmenovky, nemám čas ani chuť lítat po obchodech, ať žije internet :-D
Odpovědět
My taky kupujeme skoro všechno přes net.Včera mi zdenda objednal tohle:http://www.cedr.cz/zbozi/2189452/1796497/baby-art-belly-kit.html Jen nevím,jesti ho mám za to pochválit nebo zabít :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci já myslím že je to super ;-)
Odpovědět
Marti:no,jsem zvědavá,kam si to chce vystavit.Možná do ordinace :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - je to hezke od neho, ale asi dost neprakticke, co? :-D :-D
Odpovědět
Dani:asi tak;-)Ale asi už má nějaké otcovské choutky,protože dneska se mě zeptal,kdy už konečně začneme nakupovat věci na miminko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci no byla by to zajímavá výzdoba zubní ordinace :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - :-D :-D to pozorujes len teraz?? :-D Mne sa zda ze pan zubar sa uz nemoze dockat nejaky ten piatok :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale je to krásný když se chlap takhle těší x-)
Odpovědět
Profilova fotka
.. to ano x-) x-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Dani:jo,to je pravda.Jména už má vymyšlený dovno,břicho kontroluje pravidelně,...... Ale když jsem se dívala třeba v obchodě na nějaké věci,tak nejevil zájem.
Odpovědět
Profilova fotka
Se musím pochlubit, jsme si udělali provizorní sprchu :-D , koupili jsme konvičku na zalívání kytek, funguje to docela dobře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - vsetko chce svoj cas :-) a tvoj zubar ho vela nepotrebuje, to je dobre :-) Marti - :-D :-D tak kyticku treba zalievat nie?
Odpovědět
Dani:no,abych byla upřímná,mě to taky zatím nebere.Asi je to i tím,že nevím,co vlastně máme kupovat.Ale v srpnu už asi začneme. Marti:danka to napsala přesně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To mi připomíná že musím dneska zalít kytky a zkontrolovat jak přežili stěhování :-D Luci lepší je některé věci dokupovat později, podle toho co budete potřebovat, než mít doma hromadu věcí které člověk potom nevyužije ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - rozumiem, ked sa bude vediet pohlavie a tak, to uz bude lepsejsie. Marti - no to by si mala ;-)
Odpovědět
Marti:no,já myslím ten základ:vanička,postýlka,dudlíky..... hadříky řešit nebudu.Myslím,že mě zazásobí kamarádka a koupím si jen pár věcí,abych si to taky trochu užila.Půjčí mi i košík na mimčo,takže kupovat budu fakt jen ty základní věci a to dáme k našim. O víkendu jsem si na vás vzpomněla a řekla si,že se na to stěhování vůbec netěším.Nechápu,jak to všechno můžeme zbalit.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci no stěhování vám nezávidím, já jsem hrozně ráda že už to máme za sebou a i tak nás ještě čeká fakt hromada práce, hlavně teď jsme dva víkendy pryč, takže toho člověk moc neudělá, ale nemáme kam spěchat, akorát mě teda docela štve jak pořád něco hledám ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ale da sa. Ja som sa uz stahovala xrat, ale uz nechcem :-)
Odpovědět
Dá se,ale radši nad tím nebudu přemýšlet nebo bych se nevyspala.Vůbc nechápu,do čeho to všechno dáme.Asi pomalu začnu vozit věci,co nepotřebujeme k našim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a zhanaj krabice, vela krabic ;-)
Odpovědět
Marti:jak jsi vybírala ledničku?
Odpovědět
A az se ti bude zdat, ze mate krabic dost, tak jich mate tak pulku :-D Krasnej den vsem :-)
Odpovědět
Nedávno se stěhovala kamarádke a krabice nám schovala,tak to snad bude stačit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ziraf - :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - no tak mate pulku :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci my jsme novou lednici nekupovali, máme ji asi 5 let starou ;-) Nám sbírali krabice naši a zase až tak moc jsme jich neměli a vyšlo nám to akorát, oblečení a měkké věci jsme dávali do velkých pytlů
Odpovědět
Profilova fotka
bree ranko kocky tak zatial nic dani 8-( ziraff :-D :-D :-D :-D ty ideees, po svadbe uz si zas vo forme :-D :-D :-D :-D :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?