Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uf teď jsem měla půl hodiny na telefonu prodejce ze Skotska, konečně má naistalovaný program na cenění, takže teď nás čeká velké zaučování a už mě tahá na zaškolení do Edinburgu, no kdyby to nebyl takový debil tak bych možná letěla, ale já toho člověka nemůžu ani cítit ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ziraf :-N :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ty si kus :-D :-D :-D :-D :-D :-D luci mam sa fajn, praca, praca praca.....ked to rozdycham tak snad bude i svadba...ked nezomrem dovtedy :-. 8-( som si praave vypytala svadobny dar...menej worku..dobree, nie :-N :-D :-D :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ju a ziraff stihla miska tu 10tisicovku...alebo si jej pomohlaa....alebo ste na to zabudli?hmmm? :-N ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, prisla som vas pozdravit! Miska bola krasnucka a pod tymi stromami to bolo uzasne! Velmi pekna svadba! co mame noveho?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Dani :-) tebe jsem neviděla ani nepamatuju =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja viem som neporiadnica =-) uz bydlite marti?
Odpovědět
Profilova fotka
Bydlíme, nebydlíme, oficiálně jsme bezdomovci, máme přestěhované všechny věci, spíme tam, ale není zapojená voda a plyn, takže oficiálně to není předané a zkolaudované
Odpovědět
Profilova fotka
ty brdo marti, a v tomto vedre. zvladate? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zatím jo, do včerejška jsme se sprchovali v pronajatém bytě, ale ten jsme včera předali paní majtelce, v úterý a ve čtvrtek chodíme do fitka a taky máme v domečku vodu v kanystrech a odpad funguje, pak se můžeme jezdit osprchovat k Josefově ségře a dneska mi sprchu nabídla i Lucka x-) Takže sice trošku bojové podmínky, ale není to tak strašné, na víkend jedeme stejně pryč :-)
Odpovědět
Ati:pěkný dar jsi chtěla.Ještě by ti ho mohli dát:-) Ahoj Dani,jak se vede?
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - ty jo! ked toto budete rozpravat raz detom :-) Luci - ahoj, no u mna vsetko ok, co u vas?
Odpovědět
Profilova fotka
Dani jsou na světě horší věci :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dani a co tvoje šaty? =-)
Odpovědět
Dani:u nás dobře;-)Byli jste v sobotu v ZOO?
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - no to ano, ale vravim, aspon budete mat na co spominat. Saty pan cinan posielal 26/6 tak snad tento tyzden dorazia a tie velke, tak tie su v jednom svadobnom salone na presiti. Budem si moct vybrat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - ano boli a vyslo super pocasie ani zima, ani horucava :-) Maju otvoreny novy pavilon s krokodylmi
Odpovědět
Profilova fotka
Dani tak to je super že si budeš moct vybírat ;-)
Odpovědět
Dani:to je dobře.Myslela jsem na tebe,jestli se ti podařilo dostat přítele z postele:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - no snad ano, snad tieto druhe nebude treba presivat :-) Luci - ahaaaa, az teraz som pochopila :-D, no namiesto celodenneho vyletu to bol 1/2dnovy :-) a co pan zubar? zvladol?
Odpovědět
Překvapivě zvládl.Ale udělal si tam něco s prstem.Pakoň :-D
Odpovědět
Ati - nebyla to 10tisicovka, ale 12tisicovka... a ta stale ceka na pokoreni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám super zprávu x-) , krocan se dohodl se starostou a kolaudace vody má zelenou x-) x-) x-) , tak snad se brzo dočkáme vody x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - ze pakon :-D :-D Ziraf - ty paparazz :-D pekne fotecky! Marti - gratulacia!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Dani díky, no tak teď jsem zvědavá jak dlouho bude trvat papírování, musíme počkat na převod vlastnictví ze stavební firmy na vodárny
Odpovědět
Profilova fotka
Tak toto vam nezavidim, bojovat s byrokraciou. Ale to uz je najmenej po vsetkom co mate za sebou.
Odpovědět
Profilova fotka
No snad to půjde rychle, jakmile proběhne převod tak do 2 dnů od podání žádosti máme vodu, úplatky jsou mocná zbraň :-D , běžně se čeká 3 týdny :-D
Odpovědět
Marti:to je super:-) Dani:no a není.Dělá machra,řízne se do prstu,nevydesinfikuje (hlavně,že tam bylo mraky alkoholu) si to a samozřejmě se mu to podebralo.Takže teď chodí a pořád mi to ukazuje. Jo a o víkendu objevil v Lučině takové ty dětské otisky a samozřejmě to na mě nalepil.Teď by chodil pořád kupovat Lučinu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci no jo má bebinko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - :-D to by bola skoda alkoholu, no nie? :-D tak otisky z luciny jo? to sa budes starat o dve deti luci asi :-D
Odpovědět
Dani:to každopádně;-)S tím se počítá:-) Marti:však čekám,až to zjistí jeho mamka.To pak budou týden řešit,jak se mu hojí prstík :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?