Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno! Tak za dvě hodinky vyjíždíme. Mějte se krásně, budu na Vás myslet! CMUUUUUUK :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Miska - moc moc si to uzivajte a lubte sa a mnozte sa :-D Stastnu cestu!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno ženy :-) Míšo ty jsi ještě tady, já jsem myslela že už se válíš na Bali :-D =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Haloooo kde jste kdo? =-) Žiraf kdy budou ty fotky? já jsem tak zvědaváááááááááááá :-D
Odpovědět
Ahoj,Ahoj,Ahoj:-) Jé,já jsem propásla Míšu 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci :-) nic si z toho nedělej, já taky :-(
Odpovědět
Sna ziraf pošle nějaké ty fotky. Jak se spalo v domečku?
Odpovědět
Profilova fotka
Spalo se moc dobře, řekla bych že dneska zatím nejlíp, už jsem si zvykla na okolní zvuky :-)
Odpovědět
Marti a jak to řešíte s umíváním,když nemáte vodu?
Odpovědět
Profilova fotka
No do včerejška jsme se sprchovali ještě na bytě v Brně, dneska ráno jsme byli ve fitku, jinak vodu tam máme v kanystrech a není problém se zajet osprchovat k Josefově ségře do Brna. Dneska má krocan jednání se starostou, tak doufám že se nějak dohodnou a konečně se zkolaudaje voda. Doufám že to bude brzo, protože to bydlení v domečku načerno je docela blbé :-(
Odpovědět
tak co, tesite se? :-D
Odpovědět
Mate IP, snad jsem na nikoho nezapomnela :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Marťo:kdybyste potřebovali,tak se můžete kdykoli osprchnout i u nás;-) No,jak se staví u našich,tak jim tam udělali novou cestu a vymýšlel to nějakej blbl,protože naši mají při vstupu do zahrady asi 40cm schodek nahoru a někteří to maí zase utopené.
Odpovědět
teda Miso x-) nadhera x-) naprosto uchvatna je krom nevesty a zenicha jeste kyticka :-N Zdravim dream team ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
caveste ;-) marti seckoo som citala....obloha a hviezdy...parada x-) luci co malinke? jak sa mate? caf pavko :-) dani? :-N =-) ip mas? misku som skukla, pjeknaaa veru :-) dreaam teamacka aale ziraff :-N ti povieem, este stastie, ze fricovce su z ruky :-N :-D :-D :-D :-D bo ty si dravec reportaazny ;-) do aha s tebou... :-D :-D :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Žiraf díky ;-) teda Míša byla fakt nááááádherná x-) Luci jé díky ;-), odpady nám tam fungují, takže není problém se opláchnout vodou z kanystrů, navíc chodíme v úterý a ve čtvrtek do fitka a v pátek odjíždíme na víkend pryč :-) no s tou cestou je to normál, i u nás na tohle paní projektantka vůbec nemyslela a je prakticky na každém jak si tu zahradu udělá, nejdřív nás sice chtěli vnutit schody z obyváku na terasu, to jsme zamítli, pak byl návrh že budeme mít zahradu z kopce, taky blbá varianta, takže jsme vymysleli zahradu na patro, takže terasa bude ve stejné úrovni jako podlaha v obyváku a pak bude schod a bude druhá úroveň terasy s bazénem
Odpovědět
Ati: pro Ziraf neni nic z ruky, jen pockej :-D ahojky ;-)
Odpovědět
Ahoj kocky :-) Ati - jj, je to trosku z ruky :-D Ale te Loucni jsem nemohla odolat... nota bene, kdyz jsem v SO dopoledne vyfasovala od rodicu auto na hlidani :-D :-D :-D Tak jsem ho trosku povozila po republice, aby se taky vzdelalo, jak je u nas krasne :-)
Odpovědět
Pavko - no, ty fricovce z ruky jsou... tam asi nedorazim :-D
Odpovědět
Aaaaale takovy Novy Jicin :-D :-D :-D ;-)
Odpovědět
ten je skoro za bukem :-D
Odpovědět
Zirafi: to jo teda, slabych 300 kilacku :-D
Odpovědět
no vsak uz mam najity vlaky :-D este si teda musim nekde pujcit KMB, ale tes se, pavule, tes se :-D
Odpovědět
Ziraf:pěkné fotečky.Moc jim to slušelo:-) Ahoj Ati:mám se dobře.Miminko snad taky.Dostala jsem od kamarádky knížku se jménama a jejich významem,takže si to vezmeme na dovču a budeme vymýšlet.Za 14 dní bysme měli vědět,co to je,takže to bude jednodušší.A co ty?
Odpovědět
Kilometricka banka? =-) tesim se nesmirne :-D
Odpovědět
Jj... nebo si koupim zpatecni jizdenku, este uvidim :-)
Odpovědět
ziraf: ted mi psala kamoska o ubytku, ces taky zaridit?
Odpovědět
cece, rada bych... ale asi to budu muset vzit na otocku, pac od PA vecer mame akci v brandejse nad labem :-S
Odpovědět
ziraf: ok, vsak dej kdyz tak vedet ;-)
Odpovědět
no holt nebude roadshow, ale railshow :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?