Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - fííííííííííííííha to je dost
Odpovědět
V nadopu v ořechově. Marti:ty jo,přesně to nevím,ale 70 tis. max.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci tak to je cena v pohodě ;-) My už máme dokonce namontovanou u kuchyně jednu úchytku :-D
Odpovědět
Marti:Zdenda má jenom strach z té montáže.Tak mu vždycky říkám,zvládl to Josef,zvládneš to taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci nám s tou montáží dost pomohl můj manuálně zručný brácha, jako smontovat skříňky není problém, horší je to dát dohromady, vyřezat otvor pro dřez a desku, určitě by to chtělo aby mu s tím někdo pomohl
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - Luboš to zvládnul sám,... skříňky jsme montovali sami
Odpovědět
Ahoj holky...tak poprve se hlasim z domova ve vsedni den :-N ...mam prazdniny...juchuuuu,ale louceni s detma bylo teda kruty, sem to obulela :-N ;-(
Odpovědět
Marti:to si necháme udělat od kamaráda,co je truhlář.Dělal nám to i předtím.A nebi bysme si tohle v tom Nadopu objednali.Mamce montovali jen desku.My budeme mít pomocníků dost,to se nebojím;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ono záleží jak je to kuchyň složitá, myslím že my by jsme se bez pomoci mého bratra s kuchyní trápili podstatně delší dobu
Odpovědět
Profilova fotka
Luci tak to jo, ono to fakt chce pomoc někoho kdo je víc manuálně zručný ;-) Dneska by jsme snad mohli smontovat skříně v ložnici, protože už mě nebaví přehrabovat se v pytlech s oblečením :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky potřebuju poradit, tchýně s tchánem by chtěli nějaký úkol co zařídit na svatbu, ale nenapadá mě nic co by jsme jim přidělili :-D , nenapadá vás něco?
Odpovědět
Marti:a co třeba výslužky?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Luci cukroví už máme dávno domluvené a výslužky budu dělat u ségry Přemýšleli jsme nad tím, ale všechno je zařízené
Odpovědět
a nemohla by třeba dělat vývazky?
Odpovědět
Profilova fotka
když já už mám mašličky na vývazky doma a buxus mají naši na zahradě jako kdyby se tchýně ze začátku nechovala jak trubka a zajímala se o to dřív, tak by jsme jí něco vymysleli, ale jako když se začnou starat měsíc před svatbou, tak co čekali
Odpovědět
Marti:tak ji nech ty vývazky.Mašličky doručíš a buxus si někde sežene.Tobě to může být jedno a jí uděláš radost.
Odpovědět
Profilova fotka
No ještě si to rozmyslím, tenhle víkend k nim jedeme tak uvidím, jestli se mě zeptá
Odpovědět
Vymysli jí třeba úplnou blbost,jen aby se zabavila.Jinak to budeš mít na talíři pořád.U nás taky chtěla tchýně pořád něco dělat,tak nám nechala ušít ubrousky a byl pokoj.
Odpovědět
Profilova fotka
Když ono je těžký vymýšlet něco měsíc před svatbou, když už je všechno zařízené :-|
Odpovědět
to nemáš nic,co bys ji nemohla nechat udělat,i když už to máš zařízené?
Odpovědět
Profilova fotka
no právěže mě nic nenapadá, fakt snad jedině ty vývazky, no myslím že hold zůstane bez úkolů, měla se přihlásit dřív :-p
Odpovědět
a rozdávat vývazky bude kdo?
Odpovědět
Profilova fotka
no to je složitější, každá rodina asi zvlášť, protože kompletní sraz bude až před zámkem těsně před obřadem
Odpovědět
Ahoj, hlasim, ze me prepadla dovolenkova lenora, fotky z vikendove akce :-D ale budou nekde v prubehu dneska ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, nevěsty, mladé paní a miminko! Tak se hlásím jako vdaná paní a musím říct, že super. Svatba vyšla přesně podle mých představ, všichni spokojení a zábava až do rána. Ziraf - moc děkuji, že jsi přišla, bylo to bomba překvapení! Jj, hezky holkám fotku pošli a mně klíďo taky, já ještě žádnou neviděla :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj vdana pani! A gratulujem!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj Dani! Děkujííííí! No bylo to super! Na dovče sepíšu popis svatebního dne, teď nezvládám nic :-N Zítra ráno odjíždíme do Prahy a pak směr Vídeň a pak..... x-) Akorát jsme dobalili. Manžílek mi koupil nové šatičky a botičky, takže dobrýýýý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
misko uzi si to ;-) :-)
Odpovědět
Miso, stastnou cestu a krasnou svatebku preju :-) :-) :-)
Odpovědět
Miso dekujeme za zpravy a krasnou svatebni cestu..uzijte si to :-D ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?