Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsem se tam dívala, něco málo tam je, ještě se zkusím zeptat Josefovi ségry, chodí někam na nehty, ale teď nevím jestli má taky gelovky nebo vlastní
Odpovědět
já jsem ty nehty chtěla jen do dovolené,ale protože tam stejně nebude,tak si je nechám sundat.
Odpovědět
Profilova fotka
Mě štve že se mi tak začaly lámat moje nehty, nemusela bych gelovky vůbec řešit ]-(
Odpovědět
jasně,zeptej se a uvidíš;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak dneska nás čeká poslední balení před zítřejším velkým stěhováním, myslím že spát půjdeme hodně pozdě :-|
Odpovědět
tak hlavně v pondělí napiš,jak to dopadlo.A přeju hodně sil.budete je potřebovat
Odpovědět
Profilova fotka
naštěstí nám zítra přijedou pomoct dva kamarádi, takže to bude odsýpat a já se nebudu muset s ničím tahat :-) , v neděli nás čeká velké montování nábytku z ikei, takže v pondělí budou nové fotky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moc děkuji za SMS, jste zlatíčka! Tombola v tašce, věci do restiky připraveny. Teď čekáme až přijede miláček a vezme nás na obídek, páč nevěstě se nechce vařit :-p :-D Marti - hmm, škoda, že jsi takhle daleko, má nehtařka je fakt bohyně :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo užij si zbytek dne a hlavně ten zííííííííííííííííííííííííítřek x-) , budu na tebe moooooc myslet :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Já musím dneska navařit hrnec gulášovky aby měli zítra kluci co jíst a myslím že je to na delší dobu moje poslední vaření, jelikož bez vody se mi vařit moc nechce :-(
Odpovědět
Míšo:není za co.Hlavně si to užííj.Budu na vás myslet.Vlastně budeme :-D :-D :-D Marti:a jak to vypadá s tou vodou?
Odpovědět
Profilova fotka
Luci no dooost blbě :-( , písnu ti na icq, nechci to řešit tady ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak už jsme z obídku. Tak a jde se luxovat a vytírat byt... bléééé :-p Ale nejdříve si dám kávičku. Kdo si dá?
Odpovědět
já,já:-) Míšo,v kolik to máte?
Odpovědět
Profilova fotka
já si dám taky, ale ledovou prosím, je vedro na padnutí :-| Míšo koukala jsem na předpověď počasí a zítra má být krásně a nemá být zas až tak vedro, což je super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuva nevěsto kde mám tu kávičku :-D :-D :-D teda normálně Míšo já jsem nervozní jako kdybych se měla vdávat já :-D
Odpovědět
Marťo:taky na kafíčko pořád čekám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Asi nemá led tak čeká až mi vychladne :-D
Odpovědět
hm,ale já nechtěla ledovou :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no musíme jí to odpustit, když se nám zítra vdává :-D šmarja ať už je 5, už mě to v práci těžce nebaví, jsem z toho tepla utahaná, no doma to nebude o moc lepší, nemůžeme větrat protože máme před okny lešení a zrovna omlacují omítku u nás ]-(
Odpovědět
jasně,já jí to odpustím:-)Akorát mimčo brble :-D :-D Já se taky těším domů.A hlavně na víkend;-)
Odpovědět
Ahoj kocky, hlasim, ze to Mise a Honzovi vcera bajecne sluselo, Misa mela uzasnou kytku, pocasi taky vyslo... a to nejdulezitejsi - vzali se x-) x-) x-) Mam i par fotecek, vecer vam na ne poslu odkaz do IP ;-), s mladou pani jsme na tom domluvene :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ziraff ja s teba odpadnem :-N aale cakala som, ze s niecim takym vyrukujes 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno ženy :-) Žiraf teda to se moc těším na fotky x-) Tak jsme přestěhovaní, akorát je to pořád takové blbé, jelikož se musíme tvářit že tam nebydlíme :-| , ale až na tu vodu se tam bydlí báječně x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj marti, tak to verim ;-) a preco sa musite tvarit, ze tam nie ste? to sa da? :-N =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Ati :-) no protože domeček není zkolaudovaný a předaný, my máme vyměněnou fabku, ale pořád to není papírově ok a nebude to do doby kolaudace a ta vzhledem k dohadům o vodovodu zatím není v dohledu ]-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, ahoj, ahoj :-) jak se máme?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Edit :-) tak jak bylo, povídej, přeháněj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - bylo parádně,... ale neskutečný vedro a nepříjemní majitelé co tady? Co u tebe?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hlavně že jste si to užili :-) Já jsem totálně mrtvá po víkendovém stěhování, nějak se nemůžu probrat a jsem ráda že dneska můžu celý den sedět :-D Jo včera se u nás stavovala Josefova ségra s maželem a říkali že tchýně s tchánem by strašně chtěli něco zařizovat na svatbu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?