Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ani - moc moc děkuji :-) No jsem už kapku nervozní, je toho spousta, na co nezapomenout, ale to se zvládne :-) Musí :-N
Odpovědět
Krasny den :-)
Odpovědět
A jeste krasnejsi ho preju nasi mile male neveste :-)
Odpovědět
Profilova fotka
miska neboj vsetko dobre dopadne x-) a ak budes mat pocit ze nie tak ver ze o rok to uz bude len zabavna spomienka a tak sa k tomu stavaj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno ženy :-) Míšo alarm mít nebudeme, máme předokenní rolety, takže se tam nikdo nedostane ;-) Včera jsme byli předávat oznámení Josefově babičce, to byla prdel, strašně se divila že prý proč tak brzo, ale jinak pohoda :-) a tchýně už se taky uklidnila a je úplně v pohodě x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ziraf - ta malá nevěsta jsem já? :-N :-D Ani - no ono mi asi stejně nic jiného nezbude :-D Marti - super, že je tchýně v poho, zas o starost méně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahiojte dream teamacky x-) Miska drzim palce tfuj tfuj nech vsetko dobre dopadne a uz sa tesim na fotky aka budes nevesticka
Odpovědět
Profilova fotka
Ĺubi - jéé, děkuju! No včera jsme akorát měli schůzku s fotografem a na všem se domluvili. Fotečky nám dá až po svatební cestě. Chudák by měl zbytečný stres, když hned 1.7. odjíždíme pryč. Ale pak se určitě ráda pochlubím, bude-li čím |-| :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jej hned idete na svadobku? a kam? my ideme teraz v sobotu x-) no tesim sa uz aspon bude mat fotograf klud ich pekne poupravovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo no teda my budeme tak dlouho čekat =-) =-) =-) , no už se moc těším na tvoje fotky a v sobotu na tebe budu mooooooccccc myslet x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - dřív bychom fakt nestíhali |-| Když mi někdo pošle nějakou z jeho foťáku, tak Vám ji určitě ukážu, slibuju ;-) A budu čekat, jestli budu škytat :-D Ĺubi - semka: www.balireef-resort.com už se hrozně těším x-) a kampak Vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo v pohodě :-D tak jsem udělala soupis věcí které musíme koupit v sobotu v ikei, no je toho celkem dost =-) a v sobotu už budeme poprvé spát v domečku x-)
Odpovědět
Článek se načítá
je, marto, tak to si krasne uzijte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaaj miska tak to znie uzasne, budete mat super, my poskromnejsie :-N tatry, ale tesim sa strasne aspon tam nebdue tak teplo a nikdy sme spolu neboli a vyhoda ze mozme ist aj s nasim milackom, more si uzijeme s partou koncom leta zase :-)
Odpovědět
miso, to bude krasa, uskytana nevesta :-D akorat bys mohla trenovat, jak se pri skytce rika Ano, abys nahodou nevyskytla Ne :-D :-D :-D
Odpovědět
Kameramana mate? ze bysme z toho taky neco mely :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Žiraf no určitě si to užijeme, teda až na to že nám pořád neteče voda ]-(
Odpovědět
Tak a anketa - da miska pred svatbou 12 000 prispevku? Mohla by, ze? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja hlasujem ze da :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jasne ze daa. a ak nem tak jej isto pomozees niee ziraafff :-N :-D :-D :-D :-D inak seckiim dobree ranecko a jasne skoro nevesty a tehu maminky sa stvat nemaju ;-) aniii noo len moja pod na pokec ty neporiadnik :-D :-D :-D :-D :-p ti vazne nechybaam :-N =-) ci ako?
Odpovědět
Profilova fotka
No stihnout by to mohla :-D Ahoj Ati :-)
Odpovědět
Profilova fotka
halo kde jste všichni =-) :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já tipuju, že dá :-D Páč je to děsná kecka ukecaná :-D Prstýnky jsou doma a ready. Zítra blejsknu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno ženy :-) Míšo gratuluju k prstýnkům ;-) Včera jsme konečně dostali rozpočet na hostinu a kromě drobných detailů je konečně kompletní a dle našeho přání :-) Před chvílí mi poslal Josef sms: Tak za měsíc je to tu :-D
Odpovědět
Dobre rano zeny :-D Poslusne hlasim, ze jsem zpatky ze skolniho vyletu a v poradku...nikdo se nezabil ani neutopil :-N ...a jeste jedna novinka...od vcerejska me je CET :-D ..cekam na prijimani gratulaci x-) Co probirate tady? =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Verčo :-) přeju ti vše nej, hlavně hodně lásky, štěstí a zdraví a ať brzo najdeš toho pravého x-) ;-)
Odpovědět
Nazdárek:-) Veru:vše nej,nej,nej .... Je Míša ještě dneska v práci?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci :-) Míša už se dovolenkuje ;-) včera jsme teda slavnostně začali balit a teda děs běs, už máme skoro všechny krabice plné a nic zabaleného :-| , no dneska mě čeká další kolo
Odpovědět
Marti, Luci mockrat dekuji :-D Ja myslim, ze Misa neni v praci az od zitrka ne?Takze dneska by tam byt jeste mela myslim =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo má dovolenou už dneska, jde na nehty a na melír ;-) Já budu mít před svatbou taky volno už od čtvrtku ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?