Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
natelnik pod kosili?
Odpovědět
Profilova fotka
Nátělník néé, vždyť by se chudák upekl :-|
Odpovědět
naky vonavitko na sebe?
Odpovědět
MÍŠO:neboj,dobře to dopadne.Na depku se vykašli a radši ji něčím dobrým zapij a zajez.Vždyť ty jsi už zkušená nevěsta:-)
Odpovědět
Profilova fotka
já si musím vybrat nějakou voňaku nebo parfém na svatbu, bože to zase bude :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Do nátělníku ho fakt nedostanu... už takhle má košili s krátkým rukávem :-N :-D Holčinky, balím se dom. Jedu si koupit pro radost práskačku, pak solárko...... a večer doklidit zbytek bytu ]-( Jsem šůrovala celý víkend a takové to harampádí naházela do jedné místnosti, kde to dnes musím dotáhnout do zdárného konce :-p Zatím se mějte krásně! Pa a CMUK ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
natelnik, kvalitny je presne preto aby sa neupiekol...znie to divne...aale je to tak ;-) nebude cely olepeny od potu....kosela nebude zmoknutaa.. lem musi byt kvalitny ;-) ju a link na majku som ti tu uz rucala, dneska ;-) chvalim kociarik luci a idem kuken noviny :-)
Odpovědět
misko, paaaacek :-) a ze ma kosili s kratkym rukavem, to chvalim ;-) aspon se neupece :-) ale jsou chlapi nekteri tak akuratni, ze i v hicech tahaji natelnik...
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo páááá :-) tak Josef by si na vlastní svatbu košili s krátkým rukávem nevzal, prostě trvá na košili s dlouhým rukávem
Odpovědět
Zdenda taky o košili s krátký rukávem nechtěl ani slyšet a taťka taky ne.
Odpovědět
Profilova fotka
ste tu este? babuchy? :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno! Dnes tu budu minimálně, kolega bude na mém PC :-( Ale Vám musím napsat, co se mi na dnešek zdálo! Že si miláček nechal dělovat gelové nehty! :-N Jsem cvok :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo a držte mi palečky s počasím, se tam objevují kolem sluníček mráčky a kapičky :-( |-| ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
misko neboj, pocko vyjde ;-) 8-) a inak bree ranecko :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ati -bojím |-| :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno ženy :-) Míšo neboj bude krásně x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo vždyť má být hezky, neboj a co i kdyby pršelo, tak vám bude pršet štěstí x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - no dyť já vím, ale obřad venku na trávě v blátě s mokrými špinavými šaty prostě bléééééé :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale néé, žádný vytrvalý déšť nehlásí, jenom občasné přeháňky, takže maximálně lehký deštík a třeba budete mít i duhu x-) A vy nemáte náhradí varitantu vevnitř?
Odpovědět
Profilova fotka
Ta místnost je mrňavá (max.30 lidí) a hnusná, takže ne e :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, ta moje plandavá kytka bude gut http://www.beremese.cz/album/view.php... To jsem Vám ani neřekla, že i s kytkou byl problém! Páč orchideje (aspoň ty moje) koncem června už nemají sezonu ]-( No vyřešeno, dovezou je asi z Nepálu a samo, že s příplatkem :-N :-D Já už se fakt jen směju :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo tak dovoz kytek v dnešní době naštěstí není problém ;-) , vidíš musím Josefovi připomenout to objednání kytek
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tak jsem včera testovala tu silikonovou podprsenku, celkem to drží a pod nátělníkem to vypadá dobře, akorát teda ty velikosti jsou nějaké divné, nosím podprdu B, ale objednala jsem si velikost C a myslím že bych klidně snedla i větší
Odpovědět
Nazdárek:-) Míšo,neboj,objednala jsem ti krásné počasí.A přece ten nahoře nechce pokoušet těhuli :-D :-D Ale ty gelové nehty,o tom bych ještě přemýlela :-D Marti:a foto nebude :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci :-) foto bude, ale až později, včera jsem to jenom narychlo zkusila ;-) tak dneska měníme na domečku definitivně fabku, protože o víkendu tam někdo vykradl asi 10 baráků a na stavbě se dneska ztratil klíč od našeho domu, takže nebudeme riskovat, stejně už tam mají dodělat jenom na chodbě sokly z dlažby
Odpovědět
Marťo:to potěší.
Odpovědět
Profilova fotka
No hlavně ty baráky vykradli bez jakéhokoliv vypáčení, takže to musel být někdo ze stavby, ale my jsme to čekali, protože tam mají už dlouho navezený materiál a většina dělníků je tmavší pleti a je to tam celkově nezabezpečené
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno všem! Dnes jsem naposledy v práci x-) Marti - dobře děláte s tou fabkou! Kdy tam budete mít alarm? Luci - to je fakt, těhule se pokoušet nemají :-D Včera večer jsem dlouho povídala s kamarádkou, která čeká drobka začátkem září. Celá kvete x-)
Odpovědět
Profilova fotka
bre ranko prajem aj ja :-) miska takze posledny krat v praci ako slecna :-) v sobotu budem drzat vsetky palceky nech to dopadne ako ma 8-) marti nas barak tiez vykradli ale to vypacili dvere.. nastastie tam nic nebolo, teda to tvrdil aspon stavbyveduci =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?