Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ani v kuchyni máme taky kontrast http://picasaweb.google.cz/martina.ma... a tady jsou koupelny http://picasaweb.google.cz/martina.ma...
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem hrozně zvědavá jak bude brát Josef focení =-)
Odpovědět
Profilova fotka
maci neboj... bude si to uzivat, ja som sa bala o toho mojho lebo on sa nerad foti pretoze na vsetkych fotkach "spi" ale toto zvladol uplne v pohode (mozno to bolo aj tym ze fotograf bol kamarat a mal dost vela reci ktorymi ho podpichoval :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré dopoledne LUci - fotky - nemám slov, nádhera, moc Ti to slušelo Co tady nového? Omlouvám se , ale nějak nemám čas sem moc chodit, furt sem někdo leze a řešim strašný kraviny,.. Dneska si musim dát dohromady seznam a dojet nakoupit, ještě nemám ani zabaleno, ani vypráno,.. na to , že zítra odjíždíme jsem až moc v klidu :-D :-D :-D
Odpovědět
Marťo:Zdenda to ani nevnímal.Tomu to bylo jedno úplně;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj Edit :-) Luci no jsem zvědavá, ale už se moooccc těším :-D x-) Šmarja já už se tak těším až si večer obleču zase svatební šaty :-D , no ještěže je naši odvezou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem tu na skok... zaučuju kolegu na mou nepřítomnost, takže s beremkem teď špatný :-( Ale dočítám :-D Edit - pohoda, klídek.... a kama jedete? Ani - to znám, právě to zažívám :-N Luci - fotku nemám, ukázali nám to připravené na kusu zlata. Příští středu blejsknu ;-) Marti - tak hlavně, že je v pořádku. Neděle je hned ;-) Jsem na Tebe zvědavá v šatičkách x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vodáci ještě nevyrazilli z tábora :-D , no taky nevím co bych chtěla, 30 chlapů a né zrovna střízlivých :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A takhle poránu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo oni tam mají heslo: vystřízlivět znamená prohrát :-D , takže celou dobu jenom chlastají, pro představu vezli sebou 100litů vína na vinný střik na pití přes den v lodích a jelo jich 30 :-D a hlavně jakou tvrdý alkohol popíjejí samé delikatesy jako zelená apod :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem se sem nemohla dostat ]-( Marti - takže taková jedna velká rozlučka se svobodou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo oni tohle pořádají každý rok :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No pane jo... to pak zbytek roku abstinují? =-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jak kteří, Josef naštěstí s nima moc po kalbách nechodí, ale budoucí švagr ač mu je přes 30, chodí kalit pořád, minimálně 1x týdně ]-( , fakt nechápu co je na tom baví
Odpovědět
Profilova fotka
Tomu taky nějak nerozumím.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No třeba švagr má to štěstí že neví co je to kocovina, nikdy mu z chlastu není blbě ani ho nebolí hlava. Naštěstí Josef vyrazí někam jednou za čas, taky ho to moc nebaví a hlavně je mu většinou druhý den zle :-D
Odpovědět
Krasne ranko vsem :-D ...dneska mame ped.radu takze docela nudo ale uz jen jeden tyden a ja mam vaolno zeny :-N Radujte se semnou juchachachacha :-D Miso kdepak ses zapomnela?cekam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem tu, jsem drbala s kolegyní :-D :-D Včera nám dorazil průvodce Bali s DVD, tak jsme se kochali x-) Já vůbec netušila, kolik tam je chrámů apod. :-N A jucha jucha jucha :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno ženy :-) tak mám v albu fotky šatů se spodničkou x-) a všechno je akorát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No pincezna! Ne pincezna... CAREVNA! :-D Moc Ti šatičky sluší, jsou fakt krásné! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prý carevna :-D :-D :-D , díky moc x-) když jsem je vybalila tak našim spadla brada :-D , když jsem je oblíkla, tak se oba shodli že budu krásná nevěsta x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno :-) Marti - sluší, moc hodně :-)
Odpovědět
Nazdar,nazdar,nazdar.Musím vám slavnostně oznámit,že jsem dneska ráno diagnostikovala,že mám regulérní bříško :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Edit :-) díky x-) Ahoj Luci :-) tak to je dobře x-)
Odpovědět
Marťo:souhlasím s Míšou,moc ti tosluší;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci díky ;-) dneska jdu shánět ženichovi kravatu a taky se chci mrknout pro jistotu na nějaké šaty na převlečení, tak jsem zvědavá jestli něco koupím
Odpovědět
Já doporučuju asante na Pekandě.Max. spokojenost.Paní umí poradit a velký výběr.Mají Brně víc poboček,ale nejradši nakupuju tam;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska máme v plánu vaňkovku, takže uvidím co mají tam, popřípadě to nechám na ženichovi ať si něco vybere
Odpovědět
Jasně.Tam budou mít taky určitě výběr.Já většinou na kravaty a košile chodí tam.Mají výběr,dobré ceny a mám slevu;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Josef si totiž v pondělí vzpomněl že by si mohl košili nechat ušít, tak se ho ptám jaké mají dodací termíny a on říká tak 6 týdnů, tak mu říkám že to asi už nestihne :-D , strašně se divil že je svatba už za takovou chvíli :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?