Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luco ???? Neměla ses vdávat se mnou???? =-) Něco jsem přehlédla? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, bylo to super, naprosto jsme si to s manželem užili. Svatbu jsme nakonec měli malou a skoro tajnou, takže o termínu jsem moc nemluvila, protože sem chodí někteří kamarádi atd.... Počasí vyšlo na jedničku a já jsem si to užívala od rána až do večera...udělali jsme spoustu fotek, takže je sem postupně dodám, až je budu mít od všech... Ráno mi sice krachla fotografka, ale naštěstí kamarád dojel z Brna a vše zachránil... Jako svatební dar jsem dostala jízdu na obřad a focení nejnovějším superbem, ještě že je tam tolik místa, jinak nevím kam bych dala ty šaty Květiny byly suprové a všichni členév naší malé svatby také.... Všem se omluvám, kterým jsem to tajila až do poslední chvíle....
Odpovědět
Profilova fotka
Luco - v pohodě, jen jsem si teď připadala jak schizofrenik :-D Moc moc gratuluji a těším se na fotečky! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No teď jsme měli oslavu jen s rodinu a za 14 dní to budeme slavit s kamarády, tak si to snad užiju, teda já už moc ne, ale manžel určitě ano, ten bude zapíjet až až, však je taky co ne???
Odpovědět
Profilova fotka
Luco moc gratuluju a zapíjet je opravdu co x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To víš, těhulky moc nekalí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuva na té stavbě snad není nic podle plánů, nosná zeď měla mít šířku 30cm, objednali jsme podle toho zárubeň ke dveřím a teď se zjistilo že má jenom 28,5cm ]-( , naštěstí to půjde zakamuflovat
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - chesůůůůs, to je furt něco ]-( Ty seš jak já s přípravama na svatbu, vše je jinak :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo no kdyby jsme objednávali dveře až byli hotové otvory tak to bylo v pohodě, no nic se neděje, já už jsem co se týká stavby totální flegmatik :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Znám ten pocit, taky už jen čekám, co přijde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo já už neřeším nic, ani svatbu :-D , pro mě je podstatné že mám ženicha, šaty a prstýnky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám šaty a ženicha :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak prstýnky nejsou tak důležité, ženich a šaty jsou asi nejpodstatnější :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak. Hlavně ženich x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Akorát mi teda už definitivně došlo že se fakt vdávám :-D a už se moc těším x-)
Odpovědět
Míšo:má to být poslední týden v červenci a první v srpnu.Požadavek je:jídlo,pěknej hotel (radši víc hvězdiček),letecky a cenový stop nemám.Rozhodnu se podle toho,co se objeví.Jestli jsem na něco zapomněla,tak se ptej.
Odpovědět
Evčo:děkuju za odkaz.To vypadá moc dobře;-) Fotky jsem včera konečně dodělala.Chtěla jsem tam dát i fotky od kamarádů.Ale mám to na noťasu,takže mi to musí Zdenda vypálit a pak to můžu naházet na net.Snad to udělá dneska večer;-) Luco:moc,moc gratuluju.A jsi teda těhu nebo ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mockrát děkuji, fotky dodám do konce týdne až je budu mít od všech...ještě mi zbývají dva foťáky...
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - zděs: http://www.airstop.cz/last-minute/rec...
Odpovědět
Profilova fotka
tenhle se mi moc líbí http://bihg2.giata-web.de/index2.php?... myslím, že pohlídat ten airstop, tak by to šlo krásně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja ale nejsem pro All inclusive v Recku :-| myslim ze se to nevyplati a slysela jsem ze je tam nic moc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sem jsme meli jet s manzou nez si to rozmyslel.....http://www.tamarix-santorini.com/
Odpovědět
Profilova fotka
A co doporučují? My měli vždy jen snídaně a byla to pohoda. Luci - co je pro Tebe pojem "jídlo" ? :-D
Odpovědět
Evčo:tys psala,že máte polopenzi?Zjišťovala sis něco o to ostrově? Míšo.jo,v Řecku se prý All inclusive nevyplatí.Koupíš tam jídlo za slušný peníz.Jak je to ve Španělsku,to nevím :-N Jdu se mrknout na tvoje odkazy;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Letím dom, Honzík jede odpo k zubaři do LBC, tak jedu k našim x-) Páááá a CMUK :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nic moc all inclusive ;-) Luci ...to neni ostrov ale pevnina poloostrova Chalkidiki, jak jsou ty tri prsty, mi jedeme na ten prostredni Sithonia, kde maji byt nejhezci plaze ;-) Ten hotel je primo u more, podle kritiky ma 92% spokojenosti a vybornou kuchyn, je to ale v klidne casti, male mestecko cca. 800m od hotelu ;-) Maji ho ale pouze nemecke cestovky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo polopenzi ;-)
Odpovědět
Evčo:jo,už jsem se mrkla,že to není ostrov;-)Vypadá parádně.Jaký pokoj jste si zamluvili?
Odpovědět
Profilova fotka
My mame obycejny ;-) Kdyby to byli libanky tak jdu do nejakeho studia, ale se synovcem nam staci normalni dvouluzak.....musim koncit paaaaaaaaaaaa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno nevěsty, mladé paní a Adámku nebo Viktorko :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?