Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
prave ze som nasla aj za cenu 3 izbaku njaky ten 4izbak, to sa vyoplati a co treba si aj tak budeme prerabat tazke mi nevadi povodny stav. skor obyvka spalna detska izba a bordel izba :-D ano tam je pekne, tiez som pozerala v tyxh koncinach, alebo pri drazdiaku, a najlepsie som nasla byt oproti baraku kde byvaju nasi :-D bola by babka po ruke :-D to je rpi chorvatskom ramene za tym nadjazdom za auparkom, tam sa mi paci, doteraz som tam byvala. uvidinme ponuky su celkom ok. ako ste sa dostali k bytu? cez realitku? inak sranda ako vsetci nadavali na petrzaklu ze betonova dzungla apri tom tam mas najviac zelene, ked ideme von tak ideme do pestrzalky od ekonomickej univerzity k dunaju, alebo tak, peso po ramene na drazdiak a super iny svet ako panelakovy x-) tiez by sa nam najviac pacil domcek, ale to je nerealne, v ba uplne a daleko od ba ist nechceme a si je byt aj pohodlnejsi na udrzbu, financne velky rozdiel a naozaj jackpot sme nevyhrali tak si nenavyberame :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jaj Lubka a k Tvojej otazke - Tomi tam ostane dlhodobo zrejme, po lete sa ja vratim domov, on tam ostava...a ked skoncim skolu buducu jar, tak sa asi poberiem za nim...uvidime, co vymysli...ak si tam najdem robotu nejaku normalnu zmysluplnu, tak ostaneme asi kym mu nevyprsi zmluva..uvidime uvidime, netusime :-) ano, v lete tam idem prazdninovat, budem mu varit, pisat si diplomku a chcem si aj najst nejaku brigadu...
Odpovědět
Profilova fotka
fiha, tazke on tam dlhodobejsie pracuje, uz si tusim spomynam ked sme to riesili... a dokedy je tam? juu to sa asi nebudete velmi vydat potom po lete :-( ale robotato fajna oplati sa zarobit si tam a potom si tu budete uzivat, budete si vzacnejsi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lubka, ja suhlasim, ja mam petrzku rada, predtym ako sme sa prestahovali sme tam byvali a mam len a len pekne spomienky...no podla mna nie je nic lepsie ako mat rodicov blizko... aj kvoli deckam ked budes vb praci, maju kde preckat a tak... je to rozhodne vlemi prakticke a napomocne, aj naopak - starym rodicom mozete pomoct s ankupmi, dohliadnut na nich... my to mame k nasim odtial asi 10 - 13 minut autom (ktore nemame :-D ) takze ej to fajn :-) byt som nasla na nete :-) a tak sme sa tam sli hned kuknut a sme boli nadseni x-) mne je blizka idylka - domcke, zahradka, deti na pieskovisku, psisko velky aj maly... :-D byvame teraz v rodinnom, neviem si to vynachvalit.. a aj ked som bola mala sme byvali nejaky cas v rodinnom, bolo to super..sme sa vela prehrali casu vonku v zahrade, mami mala na ans vyhlad z okna.. ale na druhej strane je to pravda - udrzba domu a energie (nehovoriac o stavbe a pozemku) plus dochadzka do Ba... :-| :-| :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no Lubka je to tazke :-/ ale na druhej strane velmi sa mu ta praca tam paci, je z nej nadseny... no potom na vianoce pride, a ak sis tihnem v predtermine spravit skusky, tak s nim pojdem na januar a cast februara tam...potom sa vratim an semester sem a po statniciach opat za nim... :-) trosicku behacka, ale tak sranda musi byt :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to ste ho uz aj kupili? podarilo sa vam rychlo vybavit hypo? ci asik bez nej jaj mam z toho nocnu moru z celeho toho kupovania :-| :-S joj ale ekd uz bude a budem cele dni malovat a zariadovat avyberat si kupelku kuchynu, joj to zas bude raj. ozaj nezastrel ma :-N namohla som odolat a boli sme sa v noci fotit na Apolo :-N ja ten most milujem a ked som videla tvoje foto joj musela som to skusit a fotograf suhlasil... hups dufam ze nevadi :-N v rodinnom je urcite super ale co uz, nie su take moznosti budeme chodit k starym rodicom na rodinny domcek x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) ne v pohode :-) som uz teda zvedava na vase foto z Apolla :-) ozik, kedy budu profi fotky? nieze by sme neboli spokojni s tymito :..:-) ano, uz sme ho kupili, pouzili sme stavebko a popoziciavali si po rodine a tak... nechceli sme hypo... a nastastie sa naskytla ina moznost, takze nas to obislo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to zas neznie zle, a ked ho praca bavi to je velmi dolezite. to zas celkom budete spolu, ked sa to vezme takto, aspon mas motivaciu ucit sa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D ano, snazim sa na to kuk z inej strany, zacala som chodit cvicit, moj pes je nadseny lebo sa mu stale venujem :-D na tom sa najviac smejeme...ked Tomi dojde, benno povadne a hned ako Tomi zatvori branku aj s batozinou hned ozije a je stastny :-) asi aj trosku ziarli puchrak chlpaty jeden :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no uz by kazdy chvilku aj mali byt tento tyzden :-) tesim sa velmi joj to super s tym stavebkom, akokolvek sa vyhnut hypo je super, my sme ho stopli, tak pozreme ci sa s tym da nieco porobit, buddu z neho apson korunky enskor na dorabku - druhej detskej izby :-D :-D jaj to mate suoper ze ste tak frizko dosli s peknemu bytu, mas njake foto, to vies ja tvor zvedavy, je to super ked ho uz amte a vies planovat konkretne veci x-)
Odpovědět
Profilova fotka
vies co, konkretne foto nemam, ale koncom tohto tyzdna tam pojdem, tak mozem cvaknut a dam si ich ne modru strechu... niekde som aj mala planik bytu - aj som ho vólakedy mala na modrejstreche, len potom som si ho zrusila... pohladam, ak najdem , hodim si ho do alba...idem pohladat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak vidis aj njake pozitiva to ma a chlpac sa z toho najviac tesi, aspon ti robi spolocnost :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-) super, som zvedava na podorys, aj ked v petrzalke su asi vsetky rovnake :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to je moje srdiecko :-) terat myslim chlpaca :-D sme opat v starych kolajach - len my dvaja :-D Lubi, nemam zial uz obrazok bytu, zeby sa dal vlozit do alba, tak musim tomiho poprosit dakedy, nech mi to spravi...tak ked to bdue, dma Ti vediet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasne, alebo mi ho mozems potom poslat na meil s novym menom :-D ;-) rozmyslam ze si ho dnes spravim, ked zu amme to tyzdnove vyrocie :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D oki
Odpovědět
Profilova fotka
inak manzel - stale najprv napisem ze drahy, este nezvyk ze sme manzelia :-N -vravi ze musime ist byvat bud do petrzalky pri nasich alebo zas inde kde mame celu rodinu vsetky sesternice aby mal kto chodit kocikovat :-D na co vsetko musime mysliet pri vybere byvania :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) no veru...len aby necitali tieto Tvoje riadky a neodstahovali sa :-D ale nie :-) je fajn mat nablizku niekoho..
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no to skor naopak, mama chce aby sme isli co najblizsie, tyeraz sme v ruzinove a taha nas do petrzalky :-D najidelanejsie by bolo ostat tam kde sme, ale tie ceny sa nedaju porovnat, to radsej kupime o milion lacnejsi v petrzalke :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, Ruzinov je drahy..tak jak aj Karlovka a tak...ale ja ak mam byt uprimna, ak by som mala na vyber medzi ruzinovom a petrzkou za tu istu cenu to iste, tak beriem petrzku, ta je mi blizsia tym ze sme tam byvali a zda sa mi aj o nieco kludnejsia, menej zapch...ale je mozne ze sa mi to len zda...cesty su narvane autami vsade 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no teraz to zas amme peso kusok od prace, neviem si predstavit chodit rano z petrzalky, komplikovaner veru. a este drahy na polsiestu ani nema sancu. ale cena je jednoznacna a je tam fakt prirodnejsie, je mi blizka bo som tam zila cely zivot, ale zas je nam takto fajn jak si zijeme aj v ruzinove, hlavne kvoly praci - a zas niekedy je dobre mat aj rodicov dalej nemusime byt susedia :-D no som ja veru zvedava co sa naskytne, mam zaskrtane vsetky mozne byty v realitkach :-D ty so na prvykrat nasla vhodny? prezradis v IP realitku?
Odpovědět
Profilova fotka
kuk IP teda Lubi, aj ked ais moc nepomozem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
thanks :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno všem! Závody pohoda, Honzík druhý, a to mu nešla řadit dvojka x-) Trošku jsem se přismahla, ale pečlivě jsem si hlídala ramínka, takže dobrý a šetřím vlastně za solárko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno ženy :-) tak včera jsmě předali oznámení tchýni a tchánovi a vše proběhlo až překvapivě v pohodě, takže jsme oba rádi x-) , tchýně se dokonce ptala jestli mají nějaké povinosti, tak jsem jí řekla že jejich jediná povinost je přijít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno :-) Miško - ty se nemůžeš připálit, tomu nevěřim, max si se ještě doopálila, takže máš nádhernou barvu, kterou Ti neskutečně závidím ]-( :-D :-D :-D :-D :-D Marti - no tak ty máš poslední dobou jen samá pozitiva, to je dobře, to mám velkou radost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Edit :-) no my máme taky velkou radost x-) , taky jsme celou neděli poslouchali rady o tchýně ohledně bydlení a terasy a všechno jsme jí odkývali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - ono lepší, než se hádat :-D Taky bych takhle odkývala třetí světovou :-D :-D :-D nehádám se , mlčím, ale pak si to udělám podle sebe :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - tak to jsem moc moc ráda, že vše dopadlo tak dobře! Bála jsem se i za Tebe :-D Co říkali na oznamko? A s odkýváním vřele souhlasím s Edit 8-) Edit - Ty lichotnice :-D No čumáček mám jak ten první sobík od Santa Clause... Rudolf se jmenoval :-D Ale naštěstí kůže nepne, tak mažu a mažu, aby se neloupal. A mám přismahlé čelo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Edit přesně tak :-D , jsem ráda že se to uklidnilo a svatba bude snad v poklidu x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?