Dream team 2008 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak máme tu osmé pokračování x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Akorát až to uvidí moje mamka tak mi je určo zabaví :-D , ona je blázen do modré barvy :-D Koupila jsem i gelové kuličky, dají se do vázy s kytkama a trochou vody a nabobtnají, vypadá to suprově x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Edit - jo? =-) Tak to mám ještě větší radost. To víš, tak často takové zájezdy nekupujeme, tak jsme už byli takoví dost zoufalí. Dali jsme si hranici 70..... Marti - nabobtnají? =-) Vidíš, to neznám. Ale floristu jednou určitě vybrakuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo je to docela novinka, viděla jsem to v televizi a na floristovi to mají taky chvilí, musím to vyzkoušet jak to vypadá, ale na svatbu to dávat nebudu. Tak na výzdobu mi už chybí jenom ty svícny s ikei, akorát v Brně je pořád nemají, takže musím počkat až pojede Josef pracovně do Ostravy
Odpovědět
Profilova fotka
Miško - myslim, že jo, ... my teda Bali neděláme, ale když to srovnám s naší Kuboou, nebo Venezuelou,... tak je to docela levný,... a připlatit si večeře nejde? Je pravda, že mi to všechno pak máme v AI
Odpovědět
Misa to ma za paar, misa to ma za paar :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Edit - šlo přikoupit vše, ale paní v ck nám vysvětlila, že všude je to tam levnější než v hotelu a známí, co byli na Bali předloni, tak nám to potvrdili :-) Ziraf - :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
a my se tesiiiime :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Miško - tak to jo,... to je dobře,.. no jsem zvědavá, jak se vám tam bude líbit :-) ale určitě jo :-D
Odpovědět
a treba privezou misatko s sebou x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ziraf - jsi zlatko :-D Edit - musí :-D Tak už jedu dom, dnes odjíždíme na víkend na závody. Mějte se náááádherně a CMUK! :-)
Odpovědět
krasny vikend, miso :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pááá Míšo :-) Edit co rabtoři (důchodci) :-D , ještě je ta dechovka baví :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak práve mi přisla MMS podlahy v pracovně, teda Josef dneska udělal hromadu práce x-)
Odpovědět
Papa Dani a Míšo:-)Taky myslím,že ta cena je super;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Miško krásný víkend Marti - už se tu začínaj slízat,... to snad dojel i zájezdní bus z německa, to fakt stojí za to :-D :-D :-D Teď tady nějakej magor zpívá děsně falešně do mirkofonu no konec Přeju všem krásný víkend papapapapapapapapa :-D
Odpovědět
Zdravim devcata.... :-D hah :-D =-) :-o :-N :-N :-N :-N Tak tohle album me fakt dostalo teda...urcite bych nekomu fotila svuj zadek v tangach,vtipne =-) :-N :-S http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
:-x verca, to je sila =-) :-D :-D :-D tak je to pecka ! 8-) :-N :-N ona si musela robit srandu z nas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je na mna silne kafe :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, aj na mna :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj moni, uz sisi menila vsetkly doklady? zacina mi byt smutno ze je po svadbe, sa chystam si zajtra kupit svadobny album na foto a zacinam s dokladmi, to bude fuska vsetko obehat
Odpovědět
Profilova fotka
jaj Lubka, aj mne to bolo luto... predtym to bol aj taky moj oddych... predsa len, takmer rok sme to chystali - aj ked nie doslovne, rpedsa len sme uz pred rokom sa nad tym zamyslali a chystali a zajednavali salu a prve vecicky.. no ale pomalicky sa zacinam preorientovavat svoje sily na bytik :-) na jesen sa pustime do nejakych uprav...ale teraz rada sledujem svadbicky ostatnych dream teamaciek :-) je to moc fajn :-) do spetembra to mame vykryte :-D doklady mam aj nemam - momentalne mam v tom riadny chaos - pas, obciansky a vodicak mam, ucet na nove meno, zdravotnu kartu, omylom aj letenku za Tomim, skolsky preukza, elektricenku - na stare... cize je to riadny chaos.. a nejak si neviem este zvyknut na nove meno...vsade sa prv predstavi povodnym, potom o chvilku ked ho mam zopakovat, poviem nove...no, klasicky chaoscim :-D nie ej to jednoduche... 8-) a Ty ako?
Odpovědět
Profilova fotka
jaj ja uz chcem pouzivat nove a nemam este formality :-N :-D dobre ze vravis asi si spisem co vsetko treba bo zmenit ucet ma nenapadlo :-x sa smejeme, lebo teraz ma mopje meno vlastne mama - mame rovnake krstne meno- tak sa smejeme, ze ja uz som talianova a vsetko moje je teraz jej :-D na svadbe sa manzel tesil ze uz ma so mnou ajpolovicku auta a sme sa smialize nema lebo auto je teraz pisane akoby na mamu :-D :-D juu super, tak sa mozes zas realizovat na byvani a co uz mas njake plany predstavy? mys a ideme hned vrhnut na hypoteku a pozerat byvanie, vizera to na bytik v petrzalke, tak som zvedava jak a kedy to bude a potom sa tiez mozem vyzivat v prerabani x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeeej Lubi tak to vam dryim palceky s tou hypo a bytikom :) tak az sa odstahujem od nasich, tak by sme Petrzalske susedky :-) inak mas Lubka perfektne priezvisko :-) no ja som si nezmenila ostatne veci umyselne - hlavne kvoli skole si nechcem menit veci - nechcem ist do inej skupiny a nechcem byt na zaklade abecedy vyvolavana vzdy k tabuli :-D takze v skole mlcim no a zdravotne som si nestihla vybavit a kvoli tomue uropskemu preukazu si to zmenim az ked sa vratim od tomiho, lebo ho potrbeujem a uz by mi ho nestihli zmenit,... :-) je to komplikovane :-) aj tym, ze budem mat novy titul buduci rok ked skoncim aj stahovanim co nas caka... takze opat menit obcianku a tak.. ani sa mi nechce na to pomysliet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a ano, predstavy uz mam, musim brat cely bytik do uvahy - aby to ladilo cele komplexne :-) najblizsie an jesen nas cakaju zrejme parkety, kuchyna.. a ak sa bude dat aj kupelna... no a jasne malovanie :-) cize musime sa rozhodnut pre to, ake aprkety, farby stien a anbytok..aj ked to nebude hned samozrjeme, ale pekne postupne, bolo by fajn aby som mala predstavu a neskoncila s ruzovou stenou a oranzovou sedackou (extremny pripad :-D) tak mam na to leto, aby som si to utriedila v hlave :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dufam, ze ma adminky nevykopnu na modrustrechu :-D tam nikoho nepoznam |-| 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tomi tu nie je? njak nerozumeiem ze ides za nim :-N pockaj vy prerabate tam na palisadach nie? ci sa stahujete do petrzalky? som dnes njaka prispata nechapava :-D na streche je mrtvo, co by sme tam robili :-D jedine ze s atam vsetci presunieme a zacneme planovat a zariadovat byvanie x-) ja zu si predstavujem co a ako, ale zbytocne aj uvidim byt az bude ansd az vtedy mozemzacat desi ma ze vybavenie hypoteky trva aj rok :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Lubka, no mame bytik v Petrzalke, ano, povodne sme mali ostat u nasich v starom meste, ale zmenilo sa to... takze ideme do vlastneho...aj sa sialene tesim, aj mi bude luto... ale tak neda sa mat vsetko naraz :-) no a Tomi je v tom Spanielsku... spominas si? sme si o tom minule pisali - avsak to minule bolo pekne daaavno :-D on tam teraz robi, takze idem na elto za nim, ostanem tam do skoro polky septembra... ano, treba prv videit bytik, co byt to ine riesenie a prerabka :-)... a aky velky byt je vasim cielom?
Odpovědět
Profilova fotka
jeej a kde v petrzalke budete? mozme chodit spolu vencit :-D ty psika ja Micku :-D :-D jaj to daaavno si pamatam ale si este nevedela ci pojde ci nie. tazke ty tam ides akoby prazdninovat a po lete uz budete spolu na sR? urcite 3 izbovy, ak sa podari tak sa 4izbovemu branit nebudeme, tyeraz sme v trojizbovoma neviem si predstavit mensi - jednu izbu na bordel proste treba :-D a enchceme ho len na chvilku nech nam vydrzi ked uz tolko stoji a investujeme do prerabky, tak nech sa aj detvaky zmestia :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vy mate aky velky?
Odpovědět
Profilova fotka
my Lubka mame taky velky trojizbak... tiez mensi by sme nebrali, to by sme rovno ostali u nasich v podkorvi a pockali...lebo ked bude raz mimco, tak riesit s nim stahovanie do vacsieho a tak...tiez tam planujeme ostat dlho (chceli by sme domcek, ale to je asi sci fi :-D) a kym ten bude, tak by nam napr. dvojizbak nestacil...ale aj ako kuam na tie ceny - nie je uz medzi dvoj iz. a troj velky rozdiel..:-) jj, 4-izbak je uplne super :-) spalna, obyvka, chlapcenska detska izba a dievcenska detska izba :-D tak uz sa tesim na vencenie ;-) my budeme na okraji Petrzky, jak mas tesco, potom tu pekaren, tak za tym...zastavka pred konecnou 93. moc sa nam tam paci x-) je tam aj perfis plocha - detske ihrisko x-) dufam, ze ho nezastavjau 8-( lebo vytiahnem nemilosrdne pusku... 8-( a vy mate aku predstavu, kde v petrzke by ste naj chceli? ci asi uvidite, ake su ponuky a moznosti, vsak...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?